-
Two Point Hospital - Developer Vision Trailer
Krátký trailer s představením vize vývojářů Two Point Hospital, duchovního nástupce Theme Hospital.
Zvláštní, v roce 2018 má vyjít spousta AAA her a já se zatím nejvíce těším na tuhle *1* *14* -
-
fuj. proč tam všechno tak odporně svítí?
-
-
Protože to ještě nemají vychytané a na nasvícení, odrazech atd. se teprve dělá, aspoň tak to vysvětluje ve videu.
-
-
-
V souvislosti se špatnými finančními výsledky a plánovanou slevou 3DS, klesla cena akcií Nintenda...
"Nintendo je ale pořád nahoře, i když je dole."
To zní jak vtip o Chucku Norrisovi. *1* -
Zaměstanci firmy Microsoft možná uvidí nový Xbox na akci, která se koná od 4. do 7. března tohoto roku.
a zaměstnanci koho ten xbox vyrábí, navrhují a tak? že ho teda zřejmě z microsoftu ještě nikdo neviděl :) to outsourcujou v indii nebo číně? -
-
Outsourcing jede samořejmě jako u každého zboží v číně, ale i tamní pracovníci musí mít doposud při výrobě zavázané oči a řídit se pouze hmatových smyslem *3*
-
-
Tak proto ta kvalita dneska tak prudce roste .... rozvázali jim oči :DDDD
-
-
-
Nejdražší auto hry Gran Turismo 6 vás v mikrotransakcích vyjde na 120 liber (= 3660 Kč).
nechcu to premenovat skor na megatranzakcie? -
Obrazem: V roce 2015 vytvořil grafik Alistair McNally z EA koncept art, jenž se snaží zachytit, jak by vypadal Half-Life 2 v next-gen grafice.
2005, ne 2015. :) -
-
Někam se ta chyba do bleskovky zakomponovat musí *3*
-
-
Já bych nebyl na našeho bleskaře tak přísný. Výpomoc by se mu ale občas hodila...
-
-
-
Komunitní manažer pro Diablo III: „Snižte svá očekávání, ale hru si rozhodně kupte, a všechno bude v pohodě.“
Má očekávaní ale snad už nemohou být nižší. Orby, jakési runy, aukce, nudný leveling system... Už aby vyšlo Grim Dawn ^^ -
V červnu se s největší pravděpodobností rozjede Kickstarter kampaň pro získání financí na vývoj Alice...
zasypu je prachama, jestli bude třetí Alice...
jedničku i dvojku je možný hrát furt dokola - kuchyňák forever! -
Humble bundle
Nadupanej Humble Bundle http://www.humblebundle.com/ -
-
diky za info, amnesia je skvela
-
nadupanej je, o tom žádná. škoda že většinu her mám :D
-
-
Nápodobně, ale stejně ho vezmu ;-)
-
-
-
The Crew beta
skvela hra, na takovou zavodni hru jsem snad cekal od NFSU2 - skvela grafika - bezvadny prostredi a atmosfera ruznych mest, napr zimni St. Louis (tam jsem si pripadal jak ve Fargo) a oproti tomu nocni prijezd do Las Vegas, kde uz z dalky vidite ty svetla a tak - velkej a propracovanej tuning - prijemnej arkadovej jizdni model a spousta aut - fajn soundtrack v radiu (artic monkeys, Tech N9ne) - nektery povedeny CGI filmecky - akorat snad takovej tuctovejsi pribeh, ale ten je mi u zavodny hry uplne ukradenej - uvital bych pak ve hre moznost udelat si screen, protoze prostredi mi vykouzlilo nekolik fakt uchvatnych pohledu - jsem z hry fakt nadsenej a Ubisoft se pochlapil. A jeste jsou bezvadny nektery ty nascriptovany momenty behem pribehovych misi. Treba, kdyz jsem sjizdel lesem dolu k rece a nad hlavou mi prolitlo letadlo a to normalne z techhlke scriptu unesenej nejsem, tady jsou povedeny. + bez, ze jsou ve hre ty nejlepsi pohledy, podle nalady si stridam ten z kabiny a za autem.
Co se tyce rozlohy tak z Chicaga do LA jsem jel necelych 45 minut, takze z jedny strany nadruhou to fakt da asi tak tu hodinu, pecka hra
*4* -
-
to je uzavrena beta nebo open?
-
-
musel si se do ni predem registrovat nebo pak zkusit stesti na nejakym hernim webu, kde se rozdavali klice
-
-