Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz

    Two Point Hospital - Developer Vision Trailer

    Krátký trailer s představením vize vývojářů Two Point Hospital, duchovního nástupce Theme Hospital.
    Zvláštní, v roce 2018 má vyjít spousta AAA her a já se zatím nejvíce těším na tuhle *1* *14*
  • Lukyz

    První video z fan remaku Star Wars: Knights Of The Old Republic

    Do hratelné verze to má ještě hooodně daleko, ale vypadá to moc pěkně.

    Video zde

    EDIT:
    Tak ještě druhé video, kde je srovnání s lokacemi původní hry.
    • ringmancz
      fuj. proč tam všechno tak odporně svítí?
      • Lukyz
        Protože to ještě nemají vychytané a na nasvícení, odrazech atd. se teprve dělá, aspoň tak to vysvětluje ve videu.
  • V souvislosti se špatnými finančními výsledky a plánovanou slevou 3DS, klesla cena akcií Nintenda...

    "Nintendo je ale pořád nahoře, i když je dole."

    To zní jak vtip o Chucku Norrisovi. *1*
  • ucho

    Zaměstanci firmy Microsoft možná uvidí nový Xbox na akci, která se koná od 4. do 7. března tohoto roku.

    a zaměstnanci koho ten xbox vyrábí, navrhují a tak? že ho teda zřejmě z microsoftu ještě nikdo neviděl :) to outsourcujou v indii nebo číně?
    • braveman
      Outsourcing jede samořejmě jako u každého zboží v číně, ale i tamní pracovníci musí mít doposud při výrobě zavázané oči a řídit se pouze hmatových smyslem *3*
      • Tak proto ta kvalita dneska tak prudce roste .... rozvázali jim oči :DDDD
  • Nejdražší auto hry Gran Turismo 6 vás v mikrotransakcích vyjde na 120 liber (= 3660 Kč).

    nechcu to premenovat skor na megatranzakcie?
  • oVer9000

    Obrazem: V roce 2015 vytvořil grafik Alistair McNally z EA koncept art, jenž se snaží zachytit, jak by vypadal Half-Life 2 v next-gen grafice.

    2005, ne 2015. :)
    • Hanzales
      Někam se ta chyba do bleskovky zakomponovat musí *3*
      • Jack1947
        Já bych nebyl na našeho bleskaře tak přísný. Výpomoc by se mu ale občas hodila...
  • Komunitní manažer pro Diablo III: „Snižte svá očekávání, ale hru si rozhodně kupte, a všechno bude v pohodě.“

    Má očekávaní ale snad už nemohou být nižší. Orby, jakési runy, aukce, nudný leveling system... Už aby vyšlo Grim Dawn ^^
  • V červnu se s největší pravděpodobností rozjede Kickstarter kampaň pro získání financí na vývoj Alice...

    zasypu je prachama, jestli bude třetí Alice...

    jedničku i dvojku je možný hrát furt dokola - kuchyňák forever!
  • Humble bundle

    Nadupanej Humble Bundle http://www.humblebundle.com/
    • diky za info, amnesia je skvela
    • ucho
      nadupanej je, o tom žádná. škoda že většinu her mám :D
      • hitokage
        Nápodobně, ale stejně ho vezmu ;-)
  • jindra.veliky

    The Crew beta

    skvela hra, na takovou zavodni hru jsem snad cekal od NFSU2 - skvela grafika - bezvadny prostredi a atmosfera ruznych mest, napr zimni St. Louis (tam jsem si pripadal jak ve Fargo) a oproti tomu nocni prijezd do Las Vegas, kde uz z dalky vidite ty svetla a tak - velkej a propracovanej tuning - prijemnej arkadovej jizdni model a spousta aut - fajn soundtrack v radiu (artic monkeys, Tech N9ne) - nektery povedeny CGI filmecky - akorat snad takovej tuctovejsi pribeh, ale ten je mi u zavodny hry uplne ukradenej - uvital bych pak ve hre moznost udelat si screen, protoze prostredi mi vykouzlilo nekolik fakt uchvatnych pohledu - jsem z hry fakt nadsenej a Ubisoft se pochlapil. A jeste jsou bezvadny nektery ty nascriptovany momenty behem pribehovych misi. Treba, kdyz jsem sjizdel lesem dolu k rece a nad hlavou mi prolitlo letadlo a to normalne z techhlke scriptu unesenej nejsem, tady jsou povedeny. + bez, ze jsou ve hre ty nejlepsi pohledy, podle nalady si stridam ten z kabiny a za autem.

    Co se tyce rozlohy tak z Chicaga do LA jsem jel necelych 45 minut, takze z jedny strany nadruhou to fakt da asi tak tu hodinu, pecka hra
    *4*
    • to je uzavrena beta nebo open?
      • jindra.veliky
        musel si se do ni predem registrovat nebo pak zkusit stesti na nejakym hernim webu, kde se rozdavali klice

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit