-
Kingdom Come: Deliverance
https://twitter.com/T0_8I/status/960509005599793153 - Dan nezapomněl *1* -
Obří patch pro Days Gone vám po stažení 60 GB zmenší soubory s hrou na zhruba 38 GB.
Špatně jste si to přeložili (nebo neumíte anglicky). Nový patch má právě těch 38GB, původní velikost hry po instalaci až po předposlední patch byla 60GB a nyní to bude jen 38GB. Ověřil jsem si to osobně. Očividně se stahuje celá nová instalace, nechápu jakou logiku by mělo kdyby měl patch 60GB, ale autorovi této bleskovky tento nesmysl zjevně nevadil...
-
-
Tak oni tady běžně píší nesmysly, který si nijak neověřují...
-
-
Na gogu zase jede insomnia akce, jsou tam jak starší, tak i novější hry. Zahlídl jsem tam grimrock 2 nebo Wasteland 2 s 90% slevou. Ale to asi člověk jen tak nechytne :)
-
Elveon
Slovenské RPG chytá druhý dych: http://elveonthegame.com/ -
-
V té době před 8 lety to vypadalo špičkově.
https://www.youtube.com/watch?v=mMWW7Znv0vY -
to vypada hrozne
-
Video je z té původní verze z roku 2008, nebo už z té nové, přepracované?
-
-
Mala by to byť už ta nová verzia, postavená na Unreal Engine 4, aj keď na videu to miestami pripomína Dark Souls.
-
-
-
DayZ už pokořilo 800 000 prodanejch kopií, na to že je ta hra by voko hotová ze 30% je to hodně působivý výsledek. *4*
-
-
J, je vidět, jak myšlenka táhne. I když je provedení špatné. ¨
Rád bych podobnou hru supově provedenou ale z podstaty to ani nejde, protože tam nemáš ten pocit strachu aby jsi hrál nějak logicky. Pak musíš střílet každého na potkání a tak to nebyli ani když se potkávali nové kmeny. Pořád tam byl strach, ze smrti a následků. Zde to není. -
-
Standalone zatim nabízí v podstatě ten stejnej pocit jako byl v modu. Samozřejmě ten strach, o kterym mluvíš (a pokud jsem tě správně pochopil) se zase umocní, až budou ve hře třeba vozidla - s nima možnost ukládání si lootu - a všeobecně víc zbraní a equipmentu.
Jediný, v čem se to oproti módu liší, je, že tam pobíhaj navíc ještě různý jednotlivci a občas i skupinky hráčů, který mod nehráli a jsou tam víceméně noví, takže nehrajou takticky, běhaj přes pole jak na střelnici a jdou vidět přes půlku mapy, ale když hraješ v nějaký skupince zkušenejch hráčů, tak furt máte možnost narazit i v terénu (nejen ve městě), na jinou skupinku, která to nehraje jak banda šašků, a může dojít k zajímavýmu konfliktu. A právě v tomhle směru mě DayZ vždycky bavilo nejvíc.
Jinak pak existuje další skupinka hráčů, která fungovala už v modu, a to jsou hráči, kteří jsou liní někam běhat a hrát to jako survival hru, takže se respawnujou, dokud se nespawnou u Baloty nebo maximálně pět metrů od Mosina s long range scopem, jdou do zóny s military lootem, proserverhopujou několik serverů, aby se napakovali, pak jdou na střechu paneláku a pět hodin střílej nevybavený, čerstvě spawnutý survivory u pobřeží. Ale tuhle sortu exploitujících hovad co nepochopila hru a jediný štěstí jim přináší pocit, že můžou střílet do něčeho, co běží, nemá cenu komentovat, doufám že přijdou white listed servery, ty v podstatě vyřešej problém se serverhopováním.
Ale jinak je to docela fajn hra a přestože se tady může někdo dohadovat že je hotová z 30ti nebo 40 procent, tak až na zbraně a vozidla je hra v mnohem lepším stavu než mod a ten hrála taky slušná porce lidí, takže bych se zas až tak nedivil.. -
-
Se vším souhlasím a DayZ SA mě baví stejně jako mód ne-li víc, ale v co doufám, tak to v zakázání hopování na servery. Takhle mě a mou skupinku už dvakrát vypekl nějakej srab, kterej prostě hopnul jinam, přesunul se a dal nás z jinýho a naprosto neočekávanýho místa. Každopádně taky se mi zdá, že hraje víc "friendly" hráčů pokud se bavíme o kontaktu na blízko.
-
-
Teď v posledním updatu: Server: Initial implementation for Sub-Private Hives (ongoing)
To beru tak, že se na private serverech, který pak budou moct různý komunitky víst přes white list, se už alespoň nějak pracuje, přestože ještě s timhle updatem nebudou.
A jak jsem psal, tak všechny tyhle problémy se serverhopováním se private serverama vyřešej, páč tam budeš mít jakoby jinou postavu. Vim že v modu to fungovalo skvěle i proti hackerům.
-
-
-
-
-
Přes Origin už nějakou tu chvilku můžete stahovat očekávané demo Mass Effect 3. Nezapomněli...
Takovej vir jako je origin si už nestáhnu ,to rači to demo oželím ! -
-
A co je na tom tak strašný? Já jsem zapnul origin, nainstaloval demo, dohrál, vypl origin a od tý doby o něm nevim. A zapnu ho zase až budu potřebovat.
-
-
Ale za tu chvilku ti stihl naskenovat pc a EA odeslal celou sbírku tvého porna...
-
-
Na to by jim chvilka nestačila, kamaráde... :)))))
-
Ať si naskenujou co chtějí. Nic novýho pod sluncem tam neobjeví :). Ale to je trošku paranoia ne?
-
-
Ne žádná paranoia, znáš to jen jsem chtěl bejt vtipnej. Origin je ale stejně svinstvo...
-
-
Pokud nemas nejakou sbirku domaciho porna, tak jsou to stejne jen veci, ktere si muze EA stahnout i odjinud :)
-
-
-
Celou hru taky oželíš, nebo si jí "seženeš pomocí neoficiálních kanálů"?
-
-
Na rovinu řeknu, že asi ano. Ještě si nejsem jistej jestli se mi ta trojka zamlouvá.I přesto jak mám Valve rád tak vím, že Steam není ideální a víc by se mi líbilo kdyby se o hry staral samotný OS (ať už windows či linuk,..) a herní store (ať už herní nebo jiný) pouze webový s tím, že by byl navázaný právě na nějaký systémový účet pro všechny alá mojeid (při dnešních bezpečnostních podmínkách to asi není pořádně možné) ale bohužel nežijeme v ideálním světě. Peníze z prvních dvou dílů ze steamu jim nesmrděly, takže pokud teď chtějí posírat mě .. s radostí jim to vrátím. Kdyby to byl první díl tak nepípnu a nekoupím to ale po dvou dílech po vás najednou chtějí další prasárnu co vám ještě šmejdí po PC? Peníze nejsou problém, problémem je to, že oni je očividně nechcou. Dejte lidem možnost si vybrat - koupit bez registrace na webovém storu non-origin verzi a všechno bude fajn. *16*
-
Přes Origin už nějakou tu chvilku můžete stahovat očekávané demo Mass Effect 3. Nezapomněli...
Nejspíš oželím celou hru ;) ,protože ani jeden díl mě nějak extra nechytl a nebudu podporovat ten paskvil origin ;) -
-
Tak to pak jo. Ale vlastně to píšeš jen protože nesnášíš Origin, že? Proč bys jinak komentoval hry, které tě "nějak extra nechytly".
-
-
ja napr : krabicovka s komplet dlc + crack
-
-
Ano, protože EA si určitě bude porovnávat čísla prodejů a aktivovaných her na Originu. A nepochybně je to bude zajímat. Dokonce na základě oné statistky budou zajisté jednat.
-
-
-
Přes Origin už nějakou tu chvilku můžete stahovat očekávané demo Mass Effect 3. Nezapomněli...
not sure if trolling or just stupid -
-
I'm sure that you're just stupid. (američan z vysočan jééj) *16*
-
udh
Připadáš si drsnej co ,když píšeš anglicky?
-
-
-
Waking Mars:
0HKB7-MAACJ-VHFED -
Vývojáří z Crystal Dynamics nezměnili po aféře s udajnou znásilňující scénou v Tomb Raider...
to je jedině, dobře ať jdou mravokárci víte kam. Tahle hra stejně asi nebude zrovna pro děti. -
Video: Přes dvě hodiny gameplay záběrů z Far Cry 4.
Dy´t je to asi 30 minut, zbytek je FC3 -
-
Video: Přes dvě hodiny gameplay záběrů z Far Cry 4.
Yep, Tiscali Games FAIL
-
-
Sony: Odbyt PS4 konzole je nad naše očekávání, PS3 očekávaných čísel nedosahuje.
Upřímně moc to nechápu...při vší úctě k PS4, tak té konzoli chybí nějaké větší množství AAA titulů, které by měli hráče lákat. Bez nich je to přeci jen "krabice" bez využití. Já bych radši teď šel na to PS3 s tím, že časem bych si pořídil PS4... -
-
Takhle ale dnesni "hraci" neuvazuji jo a ti co meli konzoli PS3 tak jestli se zbavily maj smulu no.
Ja to takhle udelal poridil PS3 (nez-bavil)... casem PS4 ale urcite ne treba za pulroku.
-