Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tilwaen

    Grey Goo

    Byla oznámena nová RTS, Grey Goo, kterou tvoří Petroglyph (bývalý Westwood → next-gen C&C confirmed), vyjít má už 23. ledna.
  • Lukyz

    Zaklínač 3: Divoký hon CZ/SK

    Dobrá zpráva! Dnes si novináři z celého světa mohli poprvé sami zahrát Zaklínače 3! Z ČR se do Varšavy vydali pouze Martin Zavřel z Eurogameru a Jan Vrobel ze SCORE. Informační embargo končí 26. ledna. Hra je zde hratelná na všech třech platformách, PC verze v novinářské verzi stále postrádá některé technologie, především HairWorks pro dynamickou srst a vlasy.

    https://www.facebook.com/Zaklinac3?fref=nf

    Proč se neúčastnil někdo z redakce Levelu / Games.cz? To není kritika, jen by mě zajímali okolnosti *3*
    • Protoze CENEGA—A jak to vim, se neptej ;)
    • třeba mají plno už Zaklínače 3. Otravnější hra snad neexistuje, pořád jenom Zaklínač 3 a to jsem docela fanda Sapkowského tvorby...
      • Však počkej až vyjde Zaklínač to pak zas bude každý druhý článek o Assassinovi.
    • Because nobody cares.
  • Femto

    PC Retard Race

    http://kyblmrkve.cz/dnes-o-tom-jak-si-pod-sebou-pc-hraci-podrezavaji-vetev-pilou-znacky-steam/

    Konečně, konečně, konečně to někdo sepsal. Nesouhlasím se vším, ale s hlavní pointou bezesporu. Tleskám ve stoje. Jen mě tak napadá, proč ty pc-trolly v diskuzích nemažete. Proč nemažete Veskoslava, Keyze, Predátora a další PC-master race, která trolí pod každou konzolovou novinkou? pravidelně mazat jakékoliv pokusy o flame nebo úchylné věty o nadřazenosti PC a bude tady klid.
    • Milý ovčí potrátku.

      Jak na straně konzolí, tak na straně PC jsou vyšinutí bezpohlavní idioti, jako jsi ty. Naštěstí jsou tady i normální HRÁČI, jako já, co hrají hry a je jim jedno, jestli na PC, konzoli, či mikrovlnce. Dej si prosím facku, nebo dvě.
    • al

      to je sprava o ekon. vysledkoch 1c?
    • .

      Článek zoufalého retarda, který ze sebe udělal ještě většího trolla. Konzolových a PC trollů je na obou stranách stejně. Nechápu, že se někdo kvůli tomu vzrušuje. Stejně to tady bude navždy.
    • proboha, kdy jindy nez se soucasnou generaci si konecne budete ochotny pripustit, ze konzole je jenom derivat pc? osekany az na kost, dva cudliky, jeden na pohyb vpred a druhej na automatickej utok, protoze vic nechcete ani znevladnete...

      pc a konzole, to je jako motorka a kolo... ano, ma to dve kola, a to je tak vsechno, co je spojuje *5*
    • Mantor

      Hrozne zly blog, kazdy kto berie parodiu na ludsku hlupost , ktorou PC master race je za vaznu, proste nechape realitu. Cela ta iniciativa vznikla , prave na parodovanie podobne stupidnych nazorov ako ten co splietal v tom clanku. Alebo si niekto snad mysli, ze niekto realne uctieva mocneho Gabena, stupa na novu uroven hw komponentami, mysli si, ze je nadrasa lebo si kupil iny druh elektroniky? Taky clovek si naozaj to oznacenie stupit dirty peasant zasluzi ;-)
    • Mohli by s tím mazáním začít u tebe, protože se tu v podstatě taky jen pokoušíš o flame.
    • my, co hrame na pc sme zvyknuti na urcity luxus, standart...tym, ze sa trh posunul smerom ku konzolam sme o ten standart prisli, tj to co tam ten obmedzenec opisoval(60frames, rozlisenia, ovladanie prisposobene na k+m) je pre nas degradacia
      ak vydavatel chce nase peniaze, ma sa prisposobit nam, lebo su to nase peniaze, my sa prisposobovat nechceme
      ze vam staci to, co vam davaju, je na vas, ale nestahujte nas do sraciek s vami *12*
      a za hry sme ochotni davat tolko, kolko citime ze by mali stat, ak vy chcete davat za jednotlive hry 4x 5x viac, je to vasa vec *4*
      • Femto
        Co to je za nadřazený výblitek panebože? Se nestydíš tohle napsat? Co ty si za nulu? U kolika her letos nešlo změnit rozlišení? Snad jen u Final Fantasy XIII, ale teď by měl vyjít ofiko patch na FullHD, kolik her letos nemělo podporu 60FPS? The Evil Within a teď ji stejně má. Takže jenom výmluvy Co takové nuly jako ty dají společnosti ptám se já???
        • seriem na tvoje moralizovanie, ide o moje peniaze, ak ich vydavatel chce, nech mi da produkt, za ktory som ochotny tie peniaze dat, nechapem tu novu dobu a vas primitivov, ktorym staci hocico, co vam vydavatelia podsunu a este chrochtate blahom.
          ked pred casom nebol problem robit ovladanie na k+m, nastavovat vsetko mozne v hrach a teraz to problem je, tak je nieco zhnite v na tom korporatnom trhu.
          a este horsie je, ze tebe Femto, a tebe podobnym to nevadi, a to preto, lebo si nevazite svoje peniaze(je na povazenie ci vobec ide o tvoje peniaze, a nie peniaze tvojich rodicov)
        • A co tak úžasného si dal společnosti ty? *1* . Potěšení z tvého krásného těla?
  • WhySoSad
    Tak jsem si po dlouhé době pořídil balík od HumbleBundle. Příště si to rozmyslím. Proč se musím registrovat abych si vyzvednul klíče, proč se mi na steamu aktivuje jako balíček a pokud už 4 hry z 5 mám, tak ty zbylý čtyři prostě zmizí ?! Proč si je nemůžu dát na druhej účet, abych mohl hrát s někým online ? To je ale hovadina...
    • ucho
      když už je tu ta řeč o bundlech, tady taky solidně jedou a dají se tam najít zajímavé kousky za zajímavé ceny:
      https://www.bundlestars.com/en/games?search=bundle&page=1&types=bundle&sort=bestseller:recent
    • Ono už tam nejde nakupovat bez registrace? A přímo při nákupu tam je napsané:
      "NOTE: Keys in this bundle are packaged together by tier and cannot be separated. Redeeming packaged keys on Steam will not produce Steam gifts for items already in your library."
      • Jack1947
        Big Gabe owns you all!!!! buhehehahah *1*
    • Lukyz
      Nechci tu sockovat, ale pokud by někdo nevyužil ty dvě DLC k XCOMu, tak bych se jich klidně ujal.
      Díky *1*
      • WhySoSad
        Bohužel, aktivují se ti automaticky v rámci balíčku *16*
        • Lukyz
          Aha, tak to je pešek. *13*
        • Jack1947
          Steam seems legit, tho *5*
    • ucho
      to jsi teprve teď objevil Humble Bundle?
      • WhySoSad
        ...Tak jsem si po dlouhé době pořídil balík od HumbleBundle...
        • ucho
          tak po dvou letech, ne? :)
    • Morraw
      Hm, pokud se to po novém roce nezměnilo tak:
      1. Klíče normálně vyzvedávám přes link bez registrace. Sem tam za čas si nechám poslat všechny linky na všechny mé bundly a podívám se, co jsem ještě nevybral. Bez registrace, loginu.
      2. Někdy to je v balíku, ale už se mi to dlouho nestalo. Většinou fakt po jednom (SW bundle, Jumbo Bundle 5 atd.)

      3. Hodil jsem do googlu Firaxis Bundle a hned třetí link
      https://www.reddit.com/r/pcgaming/comments/41qvsb/warning_about_new_firaxis_humble_bundle/
      • WhySoSad
        ad 1. Je to možný, byl jsem zvyklej, že jsem jen kliknul na link a to mi otevřelo všechny klíče...
        ad 3. To by mě nenapadlo předtím hledat, vůbec bych nečekal že provedou něco takovýho. Myslím že to je informace, která by měla být někde viditelně při nákupu.
        • Morraw
          Koukal jsem na moje staré bundly a kdysi se to párkrát stalo. Buď komplet v jednom nebo třeba po dvou. Já většinou kupuju jen ty, kde 90%+ her nemám, takže zatím jsem to neřešil. Do příště víš :)
    • To mas za to ze uz nedelas kvalitni letsplaje. jinak to pripomina situaci, kdy by si bezdomovec kteremu daji jidlo stezoval ze rizek neni prepeceny. proste kdyz sockujes v humblu bud rad ze si dostal aspon neco
      • WhySoSad
        To nedává moc smysl, nemyslíš ? :) To je jako kdyby si šel do KFC a místo twister menu by si dostal jen hranolky, protože ten zbytek už si stejně před měsícem měl... Když si zaplatím za x produktů, tak je taky chci dostat a ne že někam zmizí, protože už je jednou mám...
    • jakubc
      No dělá se to kvůli přeprodávání klíčů a máš tam napsané, že se to takhle bude chovat. :-)
      • WhySoSad
        Jako princip asi chápu, ale na druhou stranu mě to štve, pokud si koupím něco, tak to chci i dostat komplet...
        • MickeyMutant
          Od té doby, co si kupuješ licenci na produkt, a ne samotný produkt, máš právo leda držet hubu a krok. Nová doba, se stim smiř.
  • UnderRail

    Bude recenze opravdového Falloutu a ne toho @V♦!%> co se prý jmenuje Fallout 4?

    http://www.gog.com/game/underrail
    http://store.steampowered.com/app/250520/
    • Chim
      Jako ortodoxní isometrista hodnotím podle obrázků šesti body z deseti možných.
    • Kdyby to nevypadalo jako hra z roku 95, tak mozna dobry

      A recenze asi nebude, na Steamu hru v knihovne nemaji

      *1*
    • To dole smažte, postnulo se to 2x. Vypadá to jednu z nejlepší indie her letošního roku.
      • MikeR
        Ani nejde o to, že to vypadá jak z pětadevadesátýho, to by se mi naopak líbilo. Spíš to místy vypadá jako malovaný pomocí nástrojů z MS Paintu. *1* Někde jakoby se grafici nemohli dohodnout na stylu, rozhodně je vidět, že se na tom podíleli zkušenější i méně zkušení, což aspoň takhle na screenech dost ubírá na atmosféře. Ale ok, za 13 éček asi nelze chtít po grafický stránce zázraky a atmosféru tvoří i jiný věci, takže třeba to ve hře funguje. Podle těch uživatelských recenzí se zdá, že přes mírný výtky to vyhozený peníze rozhodně nebudou, tak uvidíme. *5*

        Edit: jsem se uklep, mělo to jít jako reakce pod AndiCZk, ale to už je jedno. *1*
  • V Anglii bylo z dodávky ukradeno několik kopií hry Uncharted 4.

    Zlodej ukradl hru s podtitulem Thief's End, pobavilo *15* *1* *15*
    • Eso_Rimmer
      Ukradne hru, na které je napsáno zlodějův konec. Mě by asi taky zamrazilo *1*
  • Lukyz

    Commandos Collection

    Teď na Steamu za krásných 1,29€ *3*
    • Mart9
      Jediný commandos, který chci, jsou Strike Force a ty v žádné slevě nikdy nejsou, hrůza.
    • Super cena, škoda, že jsem nepočkal měsíc na doplnění sbírky.
    • Draken69CZ
      Mají to nějak pošéfovaný aby to běželo i na novejch (W10/64bit) woknech?
  • humble store konečně jako store :))

    a hnedka pár dobrejch věcí ve slevě, mrkněte

    https://www.humblebundle.com/store
    • ucho
      pěkný, jen GOG z toho asi nebude nadšenej, slušná a bohatá konkurence.
      • ringmancz
        jako obchod to funguje už delší dobu, ale ne takhle na jednom místě. hádám, že ty hry co prodávají, ale v novým obchodě ještě nejsou, budou přidávat postupně
        • ucho
          ano, funguje delší dobu, ale ne moc na očích. těmi bundly si získali slušnou základnu lidí, nahrabali slušné množství peněz a mají teď v počátku skvělý odrazový můstek. navíc slibují akce každý den (tedy i přidávání her). z toho by si měla vzít EA příklad s Originem, takhle se naskakuje do rozjetýho vlaku...
      • já zatím koupil jen Gunpoint, kterej na GOGu nemaj :)
    • ringmancz
      hlavně je fajn, že je to v dolarech a i tak je většina her na steam. a autoři hry dostanou 75 %, to je výhra pro všechny :)
  • MickeyMutant

    Denuvo – taneční pro pokročilé v4

    Tvůrci 2Dark nejdřív backerům slibovali hru bez DRM, po vydání se ukázalo, že obsahuje Denuvo. Do měsíce byla ochrana prolomená a teď, po pár dnech, autoři Denuvo odstraňují. Hra podle dnešního SteamSpy prodala celkem 3 924 kopií.

    Kabaret.
    • Lukyz
      Mě osobně Denuvo nevadí a pro velké vydavatele je i měsíc bez prolomení ochrany dostačující, aby do toho investovali. (Ačkoli W3 ukázal, že to jde i bez DRM)

      V tomhle případě mi přijde spíš zvláštní, že na KS sliboval hru bez DRM a to vyvolává dvě otázky:

      1) Kolik peněz od lidí vybraných na KS šlo na DRM, místo toho aby byly použity na hru samotnou?
      2) Kolik lidí se kouslo z toho samého důvodu a hru si kvůli tomu nekoupilo?

      Navíc se toho ohledně Denuva, jeho verzích nebo nějaké cenové politice nedá na netu moc zjistit.
  • Lukass

    Pridam sem koment o Divinity Original Sin,  koupil sem na Gogu a dekuju vsem kdo podporili vznik tohodle klenotu,  mam ve hre 10 hodin a nadseni je neskutecny.   To je parba u ktere autori premysleli,  vi co hrace bavi a umi udelat paradni svet,  questy (sou lepsi jak v Zaklinaci)  fyziku,  rpg system.  Klobou dolu,  to je tak cista hra. 

    Kdyz to clocek srovna s Assasinama,  a podobnema recyklatama nechape. 

    Klenot. 

    • radim.zaty

      Pokud to dohraješ, aniž by tě začaly iritovat souboje, tak jsi frajer. Já to dohrával na sílu, ale celkově jsem si to užil, ale stejně tak druhý díl. Jen ta hra prostě není tak bezchybná, jak se prvních pár hodin tváří, ale i tak je to ve srovnání s AAA tvorbou klenot.

    • Morraw

      Gratuluju k rozehrání. Na první D: OS mám skvělé vzpomínky. Za prvních 10h jsem sotva prozkoumal Cyseal :))

      Každopádně dvojka, to je teprve klenot. Ani se to nedá popsat.


      • Lukass

        Jo su natom s casem a pruzkumem podobne :) 

    • Pethulla

      Však dej vědět až to dohraješ. Ono je to totiž taková typická Divinity hra. Příběh vypadá zpočátku dost dobře, ale... no však uvidíš sám, kam tě to pátrání zavede, puzzly jsou často otravné - hlavně jejich logika je teda dost šílená. 

      Je fakt, že z těch všech nadšených recenzí jeden očekával něco super extra special, ale dostal "jen" dobrou hru.

    • Jack1947

      U druhého dílu se bud roztečeš a nebo tě to toliik přesytilo že už te to bavit ani nebude 😉😂

      • Lukass

        Spis se roztecu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit