Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cookie Clicker 2.0

    V případě, že byste chtěli čas trávit ještě více zbytečným způsobem než stížnostmi na zdejší "ekosystém" mám pro vás řešení - Cookie Clicker 2.0 *1*
    • Pardon, pod anonymem nejde zadávat odkazy:
      http://orteil.dashnet.org/cookieclicker/
  • Miserius
    The Walking Dead sezona 2 pass za 160kč na ps3, takže pokud tu nějaký pskář čekal na slevu, lepší už to asi nebude *3*
  • Miserius

    Microsoft potvrzuje nutnost připojit Xbox One alespoň jednou za 24 hodin k internetu, jinak si nezahrajete....

    Tak počkat, tahle "bleskovka" je správná nebo ten článek? Tam se jednalo o to ze muzete pujcit hru, pokud pritele mate ve friend listu nejmene 30 dni
    • *15* ...... Aha asociální funkce . Nekamarádíš se , nemůžeš půjčovat - Kouzelné . S čím přijdou příště ?
    • Microsoft potvrzuje nutnost připojit Xbox One alespoň jednou za 24 hodin k internetu, jinak si nezahrajete....

      Přesně tak, tam není nic o 30-ti dnech pro půjčení!
  • Humble Bundle

    BIT.TRIP RUNNER
    https://www.humblebundle.com/gift?key=nkWvR5NXW7wTDSk8

    Blocks That Matter
    https://www.humblebundle.com/gift?key=6HnRmF7NCBzYVm7X
    • shefield2
      Vzal jsem si to druhé, děkuji. *4*
    • Veskoslav
      Vzal jsem si to první. Děkuji
  • free steam keys

    http://steamcommunity.com/groups/gamestiscali
    • muzes prosim mensi info jak to funguje? k tomuhle jsem se jeste nikdy nedostal..
      • musis mit ucet na steamgifts.com, resp tam se hlasis pres svuj klasicky steam ucet a podminkou je mit na nem hry alespon za 100 dolaru (je to kvuli podvodnikum, kteri si vytvareli vic uctu)...pak uz jednoduse dostavas bodu, ktere muzes utratit za pokus vyhrat hru, bodova cena hry se odviji od skutecne ceny na steamu....kazdy giveaway ma nejaky cas, po ktery je zverejnen, to si vybira autor sam, nejkratsi doba je ale hodinu, pak je nahodne vybran jeden clovek z lidi, kteri se "souteze" o hru zucastnili - nasledne dostanou od autora key pres steam chat, jako gift, mailem, to uz je ruzne ...za darovani hry se ti zvysuje CV, ale tam uz je to slozitejsi, je nejaky list her, za ktere neni nic apod.
        • zajimava vec dekuji za info- uz sem taky ve vasi/nasi games.cz skupine ;)
  • ringmancz

    Steam

    tipuju, že za chvíli se tady o tom objeví článek, ale steam má novou hlavní stránku a celkově je modřejší

    a konečně se dá vyhledávat podle funkcí (co-op, workshop, achievementy...)
  • SalemCZ

    Život bývalého prezidenta Eidosu Keitha Boeskyho ukončila rakovina.

    Od Vás nekrolog radši napsat nechci. 

  • GTA 5 character transfer

    "Na PC něco podobného přirozeně nepůjde, protože uložené pozice není z čeho převádět." říká Overwatch zapomínaje na Social Club

    "For those asking Grand Theft Auto Online characters and progression will be transferable to PlayStation 4, Xbox One or PC."
  • Bohemund

    Vávrova hra

    Kdo je už teď fanouškem nové hry od Dana Vávry, chci jen lehce naznačit, že na konkurenčním bonus... teda webu, je docela rozsáhlý článek a i nějaké nové informace.
    • holec89
      Mafia z obdobi husitskych valek :) supr nadpis
      • stratego
        BW neni konkurence, to je koutek pro zasmani :D
        • Bohemund
          Je to tak no, ale pamatuju si doby, kdy to před nějakými 8-9 lety byl web fakt o pc hrách :)
  • Lukyz

    Doomception

    Fanoušek vytvořil mod, který do první úrovně Doomu přidává herní automat, na kterém si můžete zahrát kompletní Doom a Wolfenstein 3D *1*

    https://www.youtube.com/watch?t=36&v=wbnfYBFKD1g

    Případně ke stažení zde
    • faitheater
      A v té automatové verzi je také automat, na kterém si mohu zahrát Dooma? :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit