Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PC verze Max Payne 3 dorazí na čtyřech instalačních DVD.

    At uz je to tu!
  • victor

    Ukázku ze hry Watch Dogs na půlnoční konferenci Sony nepohánělo PS4, ale počítač.

    Oj jé ... a zrovna tohle se nejvíc líbilo :/
    • Docela by mě zajímali specifikace toho PCčka,kdyby někdo věděl nebo se nějak dozvěděl,byl bych rád *4* Nebo z té starší ukázky na čem jim jela tenkrát *4*
      • Podívejte se na video ze zrušené Star Wars bojovky, na které pracovalo Studio Gigante.

        Co jsem někde četl tak to Pc mělo hardware přibližně na stejné úrovni jako má mít PS4
  • residentevilfans

    Kojima si dnesnim dnem otvira sve vlastni studio a potvrzuje spolupraci se Sony.

    http://www.kojimaproductions.jp/pr/en151216_01.pdf

    http://www.kojimaproductions.jp/

    ps: https://www.youtube.com/watch?v=7ZfB-lNSR5E
    • Lukass
      Nehral sem jedinou hru od tohodle chlapka, su divnej co? Ani jeden dil Metal Gearu sem nehral.
      • Ty jsi ten blb co chtěl zmlátit Olejníka a pak vyměkl, že? Můžeš nám vysvětlit, proč by nás mělo zajímat co jsi hrál nebo nehrál?
      • Divnej ne, ale spíš prázdnej...
        • On je i divnej, ale to nesouvisí s MGS
    • Lukyz
      CEO Sony to vtipně okomentoval na Twitteru *1*
      • Co si přečíst, že je to PARODY ACC? *3*
      • MikeR
        Teda už ani ti Japonci nejsou co bývali. Za starejch dobrejch časů by se uklonili a dost. Maximálně by někdo z nich spáchal harakiri. Dneska? Oni mají dokonce dobrý smysl pro humor! *8*
      • residentevilfans
        *15* Dobre on!
  • nekromant33

    Video: Battlefield 4 na pěti monitorech s rozlišením 1080p vedle sebe.

    Mě přijde na těchle propojení monitorů strašně rušiví ty předěly mezi jednotlivými obrazovkami. To samý u eyefinity, asi bych s tím hrát nedokázal, když už bych musel mít hru v celým zorným poli, počkám radši na oculus než tohle.
    • Jack1947
      Jj, az ve 3D to bude zajimavejsi, lepsi. *3*
    • frag.ment
      Mě stačí velká telka (100cm a více) a žádný takový hovadinky řešit nemusím. Chápu, že je tam větší zorné pole, ale myslím, že při hraní se člověk stejně nejvíc soustřední na prostřední monitor.
    • C-BEAM
      učite bude oculus lepším a lacnejším riešením a navyše 3D ale na tie predeli u viacero obrazoviek si človek zvykne, po čase ich už moc nevnímaš... i keď toto už je docela extrém.
  • Veskoslav

    Insurgency

    https://www.humblebundle.com/?gift=4KqWxprpMvGV4aA2

    Přeji příjemnou zábavu.

    EDIT: Kódy rozebrány. Děkuji.
  • Miserius

    PS3 Slevy

    Výborný PS3 slevy (EA hry, Ni No Kuni atd...) Určitě mrkněte...
    http://blog.eu.playstation.com/2013/12/24/the-playstation-store-january-sale-starts-today/
    • hm, celkem bych i mrkl, kdyby se mi jen podařilo přihlásit na ten store. po pěti sekundách mě to odhlásí že login failed.
      • Miserius
        Web Store mi taky nejede...
        • aleluja. tak zatím jsem koupil ni no kuni a dantes inferno.
    • ringmancz
      Okami mě láká, konečně si i na konzolích uvědomili, že s těma základníma cenama to nikdo kupovat nebude
      • Miserius
        Okami mam z PS+ a hrál jsem asi 40 minut *1* Já z těhle slev pořídil 5 her takže mam co dělat *14*
  • PS4 verze Watch Dogs má být simulací toho, na co neměla současná generace konzolí výpočetní výkon.

    OMG, to zas bude kazdy trepat taketo zbytocnosti? A hlavne nech nezabudnu vzdy hovorit, na kolko % dokazu vytazit danu konzolu... *7*
  • DLC zdarma

    Na originu je zdarma dlc k battlefield 4 - second assault *3*
  • ringmancz

    znovuvydávání starých her

    Včera se v podcastu řešil NOLF, tak jsem se díval, proč se nedá digitálně koupit. Firma, která už předělala System Shock 2 a Wizardry (Night Dive Studios), dokonce měla zdrojáky k oběma dílům, ale pak začali řešit práva na hru (který se rozutekly do tří firem) a zjistili, že ani jedna z nich neví, co přesně vlastní a jestli vůbec něco, protože smlouvy nemají digitálně a asi se jim nechtěji prohledávat archivy.
    Warnerům nabídli, že tu hru upraví, aby šla na současných PC a zaplatí jim za použití licence, a ti by potom dostávali část zisků. Potom z nich vypadlo, že nemají zájem. Což nechápu. Nic by je to nestálo a ještě by na tom vydělali. A celkově nechápu, proč takhle nevychází více starých her v digitálních distribucích. KotOR II je po patchi v top 10 na steamu. Dneska je pohodlná doba, takže se nikdo nebude trápit s kupováním bazarovek.
    závěr: Night Dive sice vlastní značku NOLF, ale ne hru, takže na to kašlou.
    Full story: http://kotaku.com/the-sad-story-behind-a-dead-pc-game-that-cant-come-back-1688358811
    • solomon.short
      safra, dostal jsem silenou chut si NOLF zase zahrat... *14*
    • ZvacA
      Asi lze souhlasit s tím závěrem v článku, že tam není moc lákavá perspektiva pro ty které vydavatele, ale na druhou stranu alespoň tedy digitálně doplnit trh aktuální nabídkou další řadou starších a na dnešní systémy fungujících her, taky si myslím, že by to nemusel být rozhodně krok vedle. Zvlášť, když plno jiných to umožňuje. V nějaký ten přihozený peníz a zájem bych taky klidně věřil. Já osobně bych třeba s chutí určitě sáhnul po prvních dvou dílech Soldier of fortune (což je stejná voda jako v případě NOLF) nebo celou sérii Sudden striku, hlavně úplně první díl. Fyzicky věci už prakticky u nás k nedostání. Je to škoda.
    • ringmancz
      Teď třeba hraju Metal Gear Solid na PC, protože vypadá o chlup líp, než na PS3. Proč není na steamu i s dvojkou? Kdy jindy to tam vydat, než při návratu série na PC? Jede mi to v pohodě, hraju bez problémů na gamepadu a když to prodávají na PS Store, tak tam žádnej problém s právama být nemůže.
  • Ferdis2

    V Japonsku jde nyní Nintendo WiiU na dračku.

    To navýšenie o 7 tisíc kusov (z 21k na 28k ) je teda naozaj "dračka" *7*
    • u WiiU se každej kus počítá :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit