-
Majitelé XCOM 2 vyjadřují na Twitteru svoji nespokojenost s tím, že hra nepodporuje ovladače.
Z té "svobodné" platformy se stává čím dál větší diktát. Do teď Blizzard u Diabla nepodporuje gamepad, není tam interface na gamepad. Teď další hra, kterou si PC hráči nemůžou zahrát z gauče. Když k tomu připočteme milion DRM klientů, tak se té vaší "svobodě" musím smát. -
-
Ale veď ovládač to podporuje... Len to musí byť ten od valve :-) Dokonca keď ste mali xcom 2 predobjednaný tak bola 40% zľava na ovládač. Alebo tak nejak.
-
Nie kazda hra je vhodna na kazde ovladanie. Kazdopadne ak hra podporuje niektore prvky z K+m ako drag&drop, onmouse over info a pod. je to omnoho pohodlnejsie ako motat sa tam gamepadom. Toto ale nebude ten pripad, a gamepad ovladanie pride spolu s portom na konzoly. Vzdy gaucovy problem mozem vyriesit steamcontrolerom..a to je ta sloboda.
-
-
sloboda je po slovensky svoboda? To je poměrně vtipné slovo sloboda *15*
Jinak nastavovaní Steam Controlleru k Diablu 3 zabere dle videa 8 minut a stejně tam nemám interface pro gamepad. Takže nemyslím si, že ta svoboda je výhra. Já mám pocit, že je na PC všechno čim dál větší problém. Chci si koupit Xbox One gamepad, který stojí 1200 a abych k tomu nepotřeboval kabel, musím si koupit další krám od MS za pětikolo, abych tam neměl bezdrát. Spousty DRM klientů pokud chci hrát origo. Děravý a zabugovaný Windows 10 atd. atd.
tady to video:
https://www.youtube.com/watch?v=rhzcbSRYsNQ -
-
Hoďfte na něj už někdo síť. Je nám vážně líto, že nemáš peníze na pořádný počítač a kompenzuješ si to tu těma kecama, ale ty ptákoviny co pořád píšeš tu asi nikoho nebaví číst, redakce dejte mu další ban pls.
-
-
jak další? podle sebe soudím tebe? *15* Začínáš chytat nervy, co? Pravda bolí, co?
-
-
srandicla - Jseš normální arogantní ho*ado. maminka by ti měla vypláchnout hubu realem...
-
LV proč se pořád ponižuješ?
-
Klikej, klikej, já se tu na noční krásně bavím a lituju tě, sociál s konzolí za pět korun na sociálních dávkách po nocích naklikává svoje tupoučké příspěvky :D Ty musíš mít vážně smutný život.
-
-
Reakce na příspěvek:
No tak hlavně, že mu to životem vytmavil strašně bohatej a vyspělej třicetiletej trotl, kterej se nezapomíná uchylovat k takovým věcem, že si sám reaguje na příspěvky a hraje si tu na mistra světa, aby si oplachoval jeho dutý a uražený ego. Běž si radši zase smutnit na zpovědničku chudáčku.
-
-
-
-
-
-
Ja se vždy směju, když čtu, kolik jaká hra poběží FPS a v jakém rozlišení.
-
-
Jo u Batmana jsem se pořádně zasmál. To bylo tuze zábavné.
-
-
Jedna hra z tisíce, na konzoli jsou špatně všechny a ještě brečíš cosi s gaučem, který blázen by hrál Diablo na gamepadu když má myš? :D Tady jde krásně vidět, že na PC ještě lidi používají mozek *3*
-
-
Diablo 3 mám jak na PC, tak na PS4 a některé classy se prostě lépe hraji na gamepadu, s tím nic nenaděláš *3*
-
-
-
-
-
-
Oculus musí zaplatit půl miliardy ZeniMaxu za porušení NDA
http://www.polygon.com/2017/2/1/14474198/oculus-lawsuit-verdict
Nejpodivuhodnější na tom je asi že člověk jako Carmac si musí googlit jak smazat hardisk *1* -
-
Očividně mu šlo o nějakou sofistikovanější metodu. Vymazat data, aniž by policie přišla na to jak. Tohle by musela googlit většina z nás.
-
-
Omlouváme se, ale kvůli technickým problémům dnes odpadá Retro GamesPlay.
Tak z tohoto jsem opravdu nemile zaskocen. Retro je jedinnej porad, ktery tady sleduji a mam hrozne rad a toto fakt zamrzelo. Doufam, ze pristi tyden uz zase budete fungovat a nejlepe ve skvele Dvojce -
Planetside 2
Pardon, vím že to sem nepatří ale nevím komu je dát. Mám 5 NEPOUŽITÝCH! BETA klíčů do planetside 2. Dělejte si s nima co chcete. ZHF9ERETJEGCAM2RTX37
KMMDAEXDZH94XDAFA2FA
CGMAMFN9ZPD44JXTEJK6
NFERK4PCM6KA2REDMR77
XZZDKT3GK4GFJ2NTC4RZ Přeji příjemnou zábavu. -
-
Děkuji uctivě
-
-
když jeden z nich zadám, tak mě to hodí do account management ale betu nikde stáhnout nemůžu...
-
-
muzes, downloader ti prijde na maila
-
-
-
-
Koch Media (na některých trzích zastupuje Square Enix) prý nebude posílat jednomu hernímu webu ze švédska kopie her pro recenzi, protože podhodnocuje hry.
Mám takovej dojem že Spain není ve skandinávii. -
Vývojáři Dragon Age: Inquisition se v novém videu rozhovořili o soubojích ve hře.
Bože pořád ty kotouly v bojích.. myslím si, že každému zkušenému šermíři se z toho musí dělat mdlo... -
-
Zkušený šermír se nemusí potýkat s fantaskními potvorami a magickými firebally. Kotouly jsou ok. V plátové zbroji se dají dělat i salta (projeď youtube). A vůbec, pojďme si zase jednou zanadávat nad tím, jak hry neodrážejí realitu! To už tu dlouho nebylo...
-
-
Nejde mi ani o realitu (tu zas tak nevyžaduju), jde mi spíš o to, že prvek kotoulu je prostě nesmyslný a bohužel velice oblíbený jako jediný "evade" prvek v mnoha hrách. Dalo by se to vyřešit mnohem lépe a logičtěji.
-
-
To máš to samé, jako nekonečně napnuté tětivy luků nejen ve hrách, ale i filmech - co naplat.
-
A co teprve těm postavám, co se tam v tom plátovým brnění pořád koulí jako Sonic xD
-
-
Wasteland 2 Čeština!!!
Čeština do hry Wasteland 2 je venku!
http://www.monstergame.cz/wasteland-2-cestina/ -
-
a? dyt ta hra je prostě špatná... nevim teda jak ta jeji vylepšená verze
-
Ted ještě F4 a máme vystaráno !(tedy někteří samozřejmně *3* ).
-
-
The Witcher 3 zřejmě nepoběží v rozlišení 1080p, vývojáři chtějí mít jistotu (minimálně) 30 snímků za vteřinu.
Zoufalost jak ihned nové generace nezvládají pěkné hry ani v 1080p s minimálním FPS. A to bude asi brzo lépe dostupné větší rozlišené jak 1080p... Jo, umělé určení hranice pokroku výrobci konzolí nefunguje. Kdy se řekne, za 5 let bude pokrok a do té je tlak na omezení.
*15*
Něco jako "Poručíme větru, dešti". Poručíme: kdy má co kdo vymyslet a prosazovat. -
-
Nové generace?Jenom Xboxu
-
tech 30 snimku je zoufalost sama o sobe
-
-
Warhammer 40k Dioramas
Něco pro potěšení oka pro w40k fanoušky *3*
https://www.youtube.com/watch?v=ZgAobr-M8Jk -
-
GW robi otras modely, este z 2metrov a youtube to vyzera ako tak, ale z blizka je to kus h. hodeneho na bejzku
-
-
Star Wars 1313
Opět se objevilo jedno video z vývoje Star Wars 1313 s fantasticky vypadajícím mo-capem v reálném čase: http://www.youtube.com/watch?v=CdsFEMDceNg - Zatracená škoda.