-
Občas tady zmizí celkem normální pokec a jindy se tady nechává ejakulace pár (nebo jednoho?) indyviduathovad -
-
Omlouvam se :(
-
-
mgs: ground zeroes
tak jestli tohle nevypada bozsky, tak pak uz nevim co. http://bit.ly/Rynx3h -
-
.
Na tohle si můžou lípnout cenovku jakou chtějí a stejně si to koupím.
-
-
I Konami připravuje free to play titul - Power Pros Stadium, baseballovou karetní hru pro PS3 a PSV.
Aneb jak udělat nudnou hru ještě nudnější... -
NFS
Kluci na Hrej mají koulehttp://www.hrej.cz/recenze/need-for-speed-5284/ -
-
2 z 5 tedy pro mě rozhodně neznamená, že "mají koule"
-
Ale tuning je tam udělaný fakt skvěle. Škoda jenom, že tak trochu zapomněli, že by to měla být závodní hra a ne městská hra, která závody má jako doplněk pro budování hustokrutopřísného "Déčkového" děje s herci, co hráli v reklamách na vložky, vločky a kdo ví jaké chujoviny.
-
-
No ty herci nehráli ani v těch reklamách
-
-
2/5 je ještě hodně pro tuto hru. To možná tak ve slevě za pětikilo tohle hodnocení.
-
Tam zas hodnotily až moc nízko ale chápu nejsou koupené ***** *7*
i když vlastně nechápu... vůbec ale to je jedno. Jinak to jak je ta recenze psaná v tak úzký nudle je teda z zblití. *11* *12* -
A na games? Hlavně neurazit hodnocením :D
-
Tak Strecker je jeden z mala kteryho beru vazne. Zavodnim hram rozumi a neboji se napsat a rict pravdu.
Jeho gameplay sou jediny na ktery se na hrej divam.
-
-
Na Humble Bundle teď OUTCAST - SECOND CONTACT zdarma ✌️
Není to Steam klíč, ale instalačka ke stažení. -
-
Což je formát k prdu :/ ....
-
-
Mass Effect Gets Frozen With “I Should Go” Cover
Celkem sympatický ME / Frozen cover *1*
http://nerdapproved.com/gaming/mass-effect-gets-frozen-with-i-should-go-cover/ -
Battlefront III bylo z 99% dokončeno, pak byla hra zrušena z důvodu finančních problémů.
Cože?!? *8* To je doufám nějaký nesmysl či ztraceno v překladu. Chápu, že některé projekty se v průběhu vývoje ukáží jako špatné a miliony vyletí oknem, ale tohle už je moc. -
-
Battlefront III bylo z 99% dokončeno, pak byla hra zrušena z důvodu finančních problémů.
To je kravina, možná spíš byl dokončen na 1% a zrušen (špatný překlad) :). Žádné AAAčko, co je dokončeno na tolik procent, by psychicky normální vývojář/producent nezrušil. To by mohl rovnou penězma topit místo uhlí. -
-
"We had a 99% finished game that just needed bug fixing for release."
-
-
-
Fallout 4 Creation Kit Beta
Bethesda dnes spustila beta verzi Creation Kitu pro čtvrtý Fallout.
Novinkou je, že módy se budou nahrávat přímo na servery Bethesdy, takže je můžete vybírat jak na webu tak přímo ve hře, ale hlavně budou k dispozici pro všechny platformy - PC / PS4 / XO.
Já osobně jsem zvědavej, jak to bude s cenzurou ze strany Bethesdy a tím nemyslím jen mody 18+ ale spíš licencovaný obsah (sázím na Nexus) popř. jak zabrání, aby si někdo na XO nestáhl 8k textury *1*
Ačkoli má hra jako taková pozitivní hodnocení, na mě stále působí dost nemastně neslaně, což by se mohlo s nadcházejícím Survival updatem a komunitou s profi nástroji možná dost brzy změnit. *4* -
Make War Not Love
pokud někdo nestihl tak tady je key na bundle 3: H06M0-B2PTC-ABX7Z -
Nvidia dostala pokutu za lživou reklamu na GTX 970 4 GB a platí odškodné
http://www.zive.cz/bleskovky/pamatujete-na-35gb-pamet-u-gtx-970-nvidia-financne-odskodni-kazdeho-zakaznika/sc-4-a-183515/default.aspx -
-
tak,ako citam, diskusia na zive.cz je este vacsi odpad ako nase hadky s LV, a to uz je co povedat *1*
-
bohužel odškodné platí jen Američanům *7*
-