Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • EA po vzoru Sony do podmínek poskytování služby zavedlo text, díky kterému se vzdáváte možnosti...

    Taky vas EA s Originem zacina cim dal vic s*at?
    • Me nesere,me svym pristupem akorat cim dal vic utvrzuje ,ze s jejich originem nechcu mit ,v takove podobe v jake to zatim je, nic spolecneho.
      Takze me nechava zatim uplne v klidku :-)
  • langustyn
    tohle je nauci optimalizovat :D
    http://www.vg247.com/2014/11/12/assassins-creed-unity-ubisoft-stock-down/
    • No rozhodne to vypada, ze se UBI snazi s EA poprat o to, kdo nastve vic lidi. Je ale fajn, ze si toho vsima sirsi verejnost.
  • Dost možná nejstarší (66 let) hráč Battlefield: Bad Company 2.

    Já znám zase nejstaršího hráče COD Black Ops. Je mu čtrnáct....:-)
    • smejki
      u videa píšou, že 11 *8*
      • Jazz
        Trošku trapný kopírovat vtipy, ale co už...
        • smejki
          no právě
    • Seznamte se s Lenou Seelbinder, jednou z představitelek Lary Croft.

      Výbornej :D
  • Microsoft utratil za výzkum a vývoj gamepagu k Xbox One přes 100 milionů dolarů.

    100 mega zelených za krám, se kterým všechno trvá věčnost, to je vtip dne :)))))
    • Jack1947
      Trosku drazsi no, moc se mi ten novy nabobtnalejsi design nelibi ale to ani tolik u PS4... no funkcne to snad nebude mit problem a zase padne do ruky. jde o urcity zvyk ostatne tomu bylo i u x360 gamepadu. *4*
  • strcte si mobilni games do zadele.pres pul obrazu reklama
    • Mart9
      Kdyby si tady prve někdo neliboval, že bude chodit jen na mobilní games, protože tam neni reklama...
  • Call of Duty: Black Ops Rezurrection možná obsahuje chybu, kvůli které Vám Microsoft zabanuje konzoli.

    Možná že celá ta hra je ta chyba?
  • MickeyMutant

    Bethesda odstranila ze hry Doom ochranu Denuvo.

    Bude zajímavé sledovat, jestli Denuvo v dohledné době oficiálně odstraní i ze hry Deus Ex Mankind Divided, která byla nedávno cracklá. Model vydání s ochranou – prolomení – odstranění ochrany by se opakoval jako u Inside a Doomu, a posílil tak spekulace, že vydavatelé nemusí firmě poskytující Denuvo platit, pokud se jim nepodaří novou hru po určitou dobu ochránit.
    • Kdyby radsi ty prostredky ktery se utopi ve vymysleni ochran, ktery jsou naprosto k nicemu investovali do vymysleni hry, ktera by byla lepsi nez prumerna, tak by udelali lip.
    • Femto
      To bude opravdu zajímavé. Neskutečně zajímavé je totiž sledovat, jestli odstraní ze hry ochranu, která ničemu nevadí.
      • Udajne to je v podminkach denuvo, kdyz do nejake doby je ta ochrana prolomena, tak to vydavatel muze reklamovat a ziskat zpet penize. Podminkou toho je ale odstraneni ochrany ze hry.
      • MickeyMutant
        Kdyby ničemu nevadila, tak by ji neodstraňovali.
        • Draken69CZ
          Je to ve smlouvě, pokud si nechají vrátit peníze ochranu musí ze hry odstranit tak proto.
          • MickeyMutant
            Ano, tohle je sice nepotvrzené, ale velmi pravděpodobné.
            • Údajně nemusí platit, když to někdo crackne do 3 měsíců. Třeba si vývojáři spočítali, že se jim vyplatí za 85 dnů od release poslat na torrenty svůj vlastní crack a neplatit tak desátek Denuvu. *4*
        • Femto
          A čemu že vadí?
          • Treba uz tomu, ze to jako zakaznik musim zaplatit. *7*
          • MickeyMutant
            Nejkvalifikovanější odpověď bys dostal od Bethesdy, ale tipuju, že z jejich pohledu to budou asi hlavně prodeje.
  • Microsoft začal rozdávat permanentní bany hráčům, kteří chtěli vyzkoušeli multiplayer Halo...

    Jen tvrdě do nich, alespoň stoupnou prodeje PS3. :-D
  • Lukass
    Sebastien Loeb Rally bude mit i na PC zamceny snimky na 30. :-D To uz je fakt k smichu, preju pekny prodeje na PC.
    • urcite to bude pod : nvidia the way it's meant to be played *1*
    • Lol, děláš jakoby se na PC ty hry prodávaly, i když maj všechno, po čem hořčice na fórech brečej. *5*
      • Lukass
        Moc nemas pravdu, zavodni hry v trhanech 30 FPS byli vzdy vysadou komzoli s nalepkou nextgen.
        Ja a Project Cars jedouci me v 60 FPS se pochopitelne klanime.
        • Draken69CZ
          Takže stejně jako na konzolích, gratuluji *3*
          • Lukass
            Kde prisels na to ze na konzlich jede PC 60 FPS?
      • Draken69CZ
        "hořčice" *15* to slyším prvně, jen do nich.
    • Jack1947
      To je něco jako RBR:? nebo nějaká rádoby šakškárna pokud jo tak to nevadí...
      • Lukass
        No je to vod Milestone *1*
        • Jack1947
          Aha, no takže nějaká budgetová zoufalost *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit