Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michelangelo

    Počet her obsahujících multiplayer rok od roku klesá.

    Umerne poctu her vyzadujicich internetove pripojeni v singleplayeru.
  • Pilgrim66

    The Mandate

    http://www.kickstarter.com/projects/1964463742/the-mandate?ref=card

    Postnul jsem ji ten článek z Games.cz a dali z nej citaci na hlavni stranku.

    PS: Ma tam bejt creation
    • Podle rychlosti růstu příspěvků to asi neklapne.
      • Pilgrim66
        Tak po zacatecnim "behu na projekt" vzdycky prijde pomalejsi faze. Jinak si tedka najali agenturu aby jim zarizovala promo, tak uvidime.
    • DeDy
      Tahle scifi mě zaujala ze všech nejvíce. Snad se vše povede.
  • Diablo 3 je hrou, kterou si za normálních okolností na arkádovém automatu asi představit nedokážete....

    naopak, Diablo 3 je hrou kterou si jinde než v automatu představit nedokažu.
  • Počet nelegálně stažených verzí Crysis 3 se pohybuje kolem 70 tisíc.

    A kdy nás budete informovat o počtech stažených nových her na Xbox?
    • Stojí snad někde v bleskovce nebo v článku, že jde výhradně o PC verzi?
    • Nikdy protože na konzole se přece nepirátííí :D:D jen já znám asi pět lidí a ty maj takovejch staženejch her na X360 který já si nekoupil za celej život :D
  • Oldchool hráči prý budou z příští obálky časopisu Game Informer šílet.

    Wooooaaaaaahhhhhh vrací se Pacman !!!!
  • Šest z deseti rodin se (podle studie) tento rok rozhodlo k Vánocům místo počítačové hry pořídit...

    Protoze nehrozi, ze by koupili hru, ktera je nedodelana se stupidnimi ochranami a s predstavou, ze budou muset platit za dalsi DLC?
    Mam pro to pochopeni.
  • Lukyz

    Batman: Arkham Knight PC Update

    Dnes WB vydali další zprávu ohledně updatu pro AK.

    Ve zkratce: V červenci slibovali, že update vyjde v průběhu srpna a dnes vydali zprávu, kde děkují za trpělivost, hrozně na tom dřou bla bla bla a update vyjde během následujících týdnů...

    *13*
    • Jack1947
      Update hmm? s upraveným configem se to dalo dohrát tak čemu update aha jde o princip tak tojo no.
    • S novou funkcionalitou od firmy Nvidia nazvanou "GameStream co-op" lze přes internet sdílet záběry z hraní, přenechat ovládání nebo si s danou osobou zahrát v kooperaci.

      Takže na tom začali pracovat minulý týden *1*
  • Obrazem: 5 screenů ke hře Uncharted: The Nathan Drake Collection v rozlišení 3840 x 2160.

    K čemu to je v 3840x2160 když to poběží stejně ve FHDčku?
    • Keyz
      PR....

      Již nestačí ukazovat hru z úhlu, ze které se to nehraje. Dokonce ukazuji hru v rozlišení které ani není možné nijak zapnout na daném HW...

      Nebo si to vylepíš vedle TV a když budeš hrát, tak na to můžeš koukat a říci" Jo, jednou na PS5...".
    • Lukyz
      Nechci tady vyvolávat flame, ale zřejmě pouze k představě, jak by to případně mohlo vypadat na nabušeném PC *1*
  • jamar28

    Za neúspěch ME: Andromeda může i to, že vývoj řídili samí bílí muži

    Skutečně. Tým byl prostě málo diverzní, říká jeho bývalý člen. Konečně tedy víme, v čem to bylo.

    http://jstationx.com/2017/10/23/mass-effect-andromeda-failure-lack-of-diversity/ *1*
    • skaven
      na priklade Mahweera vidiet, ze multikulti fatalne zlyhalo *7*
      • No zrovna v Kanade mutlikutli docela funguje ale na prikladu Mahweera je videt prikladna demence HC SJW.
        • skaven
          tazko povedat, preco funguje..mozno to je tym, ze hustota obyvatelstva v kanade je cca 3 ludia na kilometer stvorcovy *1* (v EU 114)
    • LOL njn Bioware Montreal :D
    • Lukyz
      To si dělaj zádel? *8*
      Problémem zřejmě bylo i to, že se starali o tyhle blbosti namísto vývoje *7*
      • jamar28
        Taky tam tvrdil něco jako že podle něj byla klíčová otázka hry to, že byla kolonialistická. On si na to stěžoval roky, prý i další členové týmu. Paradoxně zrovna nápad s archami a kolonizací nové galaxie byl jeden z mála dobrých na Andromedě. Já bych fakt někdy chtěl vidět, jak by vypadala hra udělaná přesně podle těchhle ideologických pomatenců. *1*
  • Tilwaen

    League of Legends Is So Big in Korea, Even Politicians Cosplay It

    "Jihokorejský politik Jun Byung-hun slíbil, že pokud letos mezinárodní turnaj v LoL vyhraje korejský tým, tak se převleče jako jedna z LoL postav a uveřejní důkaz na internetu."

    http://goo.gl/ScRREA

    *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit