Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tým stojící za Star Wars: Knights of the Old Republic pracuje v Bioware na zcela nové hře.

    Prosím dobrý SW RPG, prosím dobrý SW RPG, prosím dobrý SW RPG...
    • tak to tazko, kravataci v EA to nedovolia, skor nieco take ako force unleashed s dialogovym okienkom ako v ME (radoby moznost vyberu)
      • Viktor_H
        Kravaťáci v EA e v poslední době umudřují. Navíc vždy platilo BW = autonomie.
        • tak potom to je : "lid si to zada"
          kde som to cital, ze chcu robit hru, aby si kazdy hrac nasiel to svoje, a mohol hrat ako chce?
          nova hra v univerzu MassEffect?
          (stal sa zo mna skeptik)
          • Ferdis2
            Každému sa naozaj nedá vyhovieť, a hlavne tebe nie, kedže v podstate ani nové hry nechceš... *1*
            • pravda, chcem stare hry v novom kabate :)
  • https://i.chzbgr.com/maxW500/7594237952/hCB827E46/
    confirmed
  • Argentinaland rád vytváří artworky ke hrám (The Last of Us, Bioshock Infinite...) v Disney stylu.

    Mělo by tam být "ráda".
  • Podle analýzy Cowen and Company zaznamená Call of Duty: Advanced Warfare o 70% méně předobjednávek než Black Ops 2 a o 40% méně předobejdnávek než Ghosts.

    V téhle situaci nejde udělat nic jiného, než se hluboce zasmát.
    • Je to spíš smutný. Klesly totiž zrovna u dílu, který vypadá, že konečně přinese něco novýho (v rámci série).
  • Ubisoft oznamuje zrušení plánovaného uzavřeného betatestu Anno 2205.

    lol. asi by se provalilo že kvalita hry bude nekde jinde než se slibovalo
    • Still
      Přesně to mě napadlo, začíná to smrdět *15*
      • četl jsem o tom na sectoru
  • Protipiratska spolecnost zpiratila milion kopii Deus Ex

    Zajimavy clanek, snad to tu v bleskovkach jeste nebylo: Anti-piracy company pirates a million copies of Deus Ex.
  • Skyrim - The Dragonborn Comes

    Tak kdyby takhle zenske ve Skyrimskych hospodach zpivaly The Dragonborn Comes, prispel bych vice nez jen par zlataky *4*
    • Malleth

      Dragonborn comes

      Sem jedinej komu se ten cover nelíbí?
      • No pravda je, že jsem už ve spojení s hrami slyšel mě libější hudbu.
      • Divotvurce
        Asi jo
  • http://www.steamgifts.com/giveaway/58ZjW/the-7th-guest
  • Tilwaen

    Patreon Dana Vávry

    Možná to není úplně žhavá novinka, ale opravdu mě to pobavilo:
    https://www.patreon.com/danielvavra

    Milestone goal: I will p¡ss a lot of people every month by reaching this goal.

    *1*
    • Pochybuje někdo snad ještě o tom, že je Vávra výstřední hipster? *15*
    • Inquisitor
      No jo, není rum, není šturm.
  • kostejnesmrtelny

    Tip

    Zadejte si do google zerg rush. GL & HF *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit