Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • E3 CoH2

    Pro games.cz, co Company of Heroes 2, vím že na E3 byli, ale žádné info jsem neviděl, takže víte něco?
  • MEDIATOR

    Na startovači se právě vybírají peníze na zajímavý projekt, který má realisticky ztvárnit práci speciální armádní jednotky. Takže koho zajímá podobná tématika, zkuste se na to mrknout.

    https://www.startovac.cz/projekty/mediator/
    • Poslal jsem 100 Kč
      Doufám že pomůže
    • Kozy
      Nebejt tam Tomáš z TC tak bych jim ty peníze poslal.
      • WhySoSad
        TC jako Tartarus Cast ? Jiná zkratka mi s Armou nejde dohromady :D
      • Tilwaen
        O koho se jedná?
        • Kozy
          Najdi si na youtube Tartarus Cast. Výborný jsou situace kdy se vyjadřuje ke konzolím nebo když má někdo opačný názor než on. Bašta fanatiků.
          • Draken69CZ
            Napiš mu že DayZ je lepší než ARMA a uvidíš :D
            • Kozy
              Ty bastarde *1* Jo, to taky stojí za to.
      • Ach ty čecháčci, nic nedokázaly a nikomu nic nepřejou
      • Gojira
        Asi tak nějak...
    • WhySoSad
      Tak ten námět je opravdu zajímavej, pro hráče důvěrně známá oblast "černarusi". Jsem zvědavej jestli se tohle podaří a už jsem podpořil aspoň 500,- *4*
  • Kutil si doma na koleni vyrobil motorovku z Dooma.

    Vyrobil tak, že si koupil motorovku na ebayi a namaloval na ní logo UAC? To je ale kutil!
    • Ber to tak, že jsou mezi námi lidé co by si při tom instalování loga ufikly půl řitě a z nohy udělali vlašák když už tady můžou být ty "casemody" konzolí .. *16*
  • victor
    Pro všechny s bohatým Steam účtem : GOG connect je opět aktivní ;)
  • Kozy

    Order 1986

    https://www.youtube.com/watch?v=PPoCA7slqNY
  • Kozy

    Hotline Miami 2 level editor

    https://www.youtube.com/watch?v=Qb0BI6huwzY&feature=youtu.be

    Nerdgasm.
    • To ale bude hardcore levelů. Udělám něco, co někdo jen tak nedokončí. Určitě nebudu jediný.
    • Vrook
      Tak to je paráda.. a jestli to znamená navíc zase ohromnou kopu obsahu od komunity, jako je tomu u her, co to takhle maj (třeba v Armách jsem se nahrál SP i co-op misí vytvořenejch hráčema fakt haldu), tak je to pro mě zatim nejlepší zpráva z E3. Jestli to je vůbec z E3 teda..
  • Vývojáři Crysis 3 prý byli při vývoji omezováni možnostmi současné generace konzolí. Kdyby hra vyšla...

    nutil je někdo to na konzoličky dělat? Jooo pardoon já vlastně zapoměl na to hrozivý pirátstvý :O který je na konzolích mimoto naprosto stejný
  • ringmancz

    Zánik Visceral Games a jejich SW hry

    https://kotaku.com/the-collapse-of-viscerals-ambitious-star-wars-game-1819916152

    Podle některých zaměstnanců to byla rána z milosti, ale zajímavá je věta: EA executives are like, ‘FIFA Ultimate Team makes a billion dollars a year.’ Where’s your version of that?”
  • Lukyz

    CAYNE

    CAYNE od vývojářů STASIS je k mání na GOGu zdarma *3*
  • Rozhovor s Danem Vávrou

    http://gamestar.ru/english/shooting_range_daniel_vavra_interview_eng.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit