-
E3 CoH2
Pro games.cz, co Company of Heroes 2, vím že na E3 byli, ale žádné info jsem neviděl, takže víte něco? -
MEDIATOR
Na startovači se právě vybírají peníze na zajímavý projekt, který má realisticky ztvárnit práci speciální armádní jednotky. Takže koho zajímá podobná tématika, zkuste se na to mrknout.
https://www.startovac.cz/projekty/mediator/ -
-
Poslal jsem 100 Kč
Doufám že pomůže -
Nebejt tam Tomáš z TC tak bych jim ty peníze poslal.
-
-
TC jako Tartarus Cast ? Jiná zkratka mi s Armou nejde dohromady :D
-
O koho se jedná?
-
-
Najdi si na youtube Tartarus Cast. Výborný jsou situace kdy se vyjadřuje ke konzolím nebo když má někdo opačný názor než on. Bašta fanatiků.
-
-
Napiš mu že DayZ je lepší než ARMA a uvidíš :D
-
-
Ty bastarde *1* Jo, to taky stojí za to.
-
-
-
-
Ach ty čecháčci, nic nedokázaly a nikomu nic nepřejou
-
Asi tak nějak...
-
-
Tak ten námět je opravdu zajímavej, pro hráče důvěrně známá oblast "černarusi". Jsem zvědavej jestli se tohle podaří a už jsem podpořil aspoň 500,- *4*
-
-
Kutil si doma na koleni vyrobil motorovku z Dooma.
Vyrobil tak, že si koupil motorovku na ebayi a namaloval na ní logo UAC? To je ale kutil! -
-
Ber to tak, že jsou mezi námi lidé co by si při tom instalování loga ufikly půl řitě a z nohy udělali vlašák když už tady můžou být ty "casemody" konzolí .. *16*
-
-
Pro všechny s bohatým Steam účtem : GOG connect je opět aktivní ;)
-
Order 1986
https://www.youtube.com/watch?v=PPoCA7slqNY -
Hotline Miami 2 level editor
https://www.youtube.com/watch?v=Qb0BI6huwzY&feature=youtu.be
Nerdgasm. -
-
To ale bude hardcore levelů. Udělám něco, co někdo jen tak nedokončí. Určitě nebudu jediný.
-
Tak to je paráda.. a jestli to znamená navíc zase ohromnou kopu obsahu od komunity, jako je tomu u her, co to takhle maj (třeba v Armách jsem se nahrál SP i co-op misí vytvořenejch hráčema fakt haldu), tak je to pro mě zatim nejlepší zpráva z E3. Jestli to je vůbec z E3 teda..
-
-
Vývojáři Crysis 3 prý byli při vývoji omezováni možnostmi současné generace konzolí. Kdyby hra vyšla...
nutil je někdo to na konzoličky dělat? Jooo pardoon já vlastně zapoměl na to hrozivý pirátstvý :O který je na konzolích mimoto naprosto stejný -
Zánik Visceral Games a jejich SW hry
https://kotaku.com/the-collapse-of-viscerals-ambitious-star-wars-game-1819916152
Podle některých zaměstnanců to byla rána z milosti, ale zajímavá je věta: EA executives are like, ‘FIFA Ultimate Team makes a billion dollars a year.’ Where’s your version of that?” -
CAYNE
CAYNE od vývojářů STASIS je k mání na GOGu zdarma *3* -
Rozhovor s Danem Vávrou
http://gamestar.ru/english/shooting_range_daniel_vavra_interview_eng.html