Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Total War: ROME II - Caesar in Gaul
    https://www.humblebundle.com/gift?key=Naz5XFXPDHdpKKAy
    • Děkuji Ježíši. To je poprvé co jsem něco dostal prokazatelně od Ježíška :)
  • :D

    http://www.overclock3d.net/articles/gpu_displays/britain_has_been_officially_removed_from_euro_truck_simulator/1
  • Lukyz

    Nvidia rozdává klíče do bety Rainbow Six®: Siege

    Uzavřená beta začíná až 24. září, ale klíče se rozdávají už
  • Kód na Trine 2

    Aby to nebylo tak jednoduché a hru dostal opravdu ten, kdo si ji třeba i zahraje... Napište sem pls, pokud kód použijete.
    0aEbL-5cTdF-efg0h
    a. 2. písmeno hlavní hrdinky z Half Life 2 + episody
    b. 1. písmeno druhého slova hry od Chrise Robertse
    c. 1. písmeno přijmení od tvůrce serie MGS
    d. 1. písmeno nejnovější hry od id software
    ef. zkratka vydavatele, který vyával např. Crysis a serii Mass Effect
    g. 1. písmeno české hry, na které dělal Vávra
    h. 1. písmeno PS3 exkluzivní FPS trilogie
    • pěkné, kód jsem nepoužil ale rád jsem prověřil znalosti :)
  • MidnighT91

    Hudbu v Call of Duty: Modern Warfare 3 nedostal (jako v předchozích dílech MW) na starost světoznámý...

    ***** nedostal, podle mě i on sám pochopil co je to za ****** tak se rozhodl že si cod jeho umění nezaslouží a prostě se na ně ******...
    • Jenom tady může tak vulgární příspěvek dostat tunu plusů.
      • MidnighT91
        Cenzura je k ho*nu... xD P.S snad už je to lepší :)
        • Jazz
          Jo, rychle to zacenzuruj, mohli bysme zkazit děti... *7*
  • Rozhodnutí o vydání PC verze Dark Souls už neleží na vývojářích (From Software), ale jen na...

    Ja jen doufam, ze pokud to klapne a na PC to vyjde, ze se mnozstvi podpisu pod petici bude rovnat poctu nakoupeni a ne zpirateni.
  • Pony Effect 2

    http://www.youtube.com/watch?v=LqpyAlvyP3Y&list=LLiFav7gw1wy34mlbjTAvG-A&index=3&feature=plpp_video
  • Hotline Miami 2

    Vic nasili, vic zabijeni, vic zbrani, vic skvele hudby a stejne pixelu! WP!

    A rekl bych ze si jde uzit mnohem vic strileni.
    • Jack1947
      Je to stejně rychlé jako minule? šup sem , šup tam - rychlaji než zemřu sám. *7*
      • Je to o taktickem a rychlem postupu a systematicke likvidaci protivniku a pribyl pohyb pro uhybani/uskok takze se da dostat ze situaci ze kterych se v jednicce dostat uz prakticky neslo. Pribeh je zatim fakt super a rekl bych ze na jednicku navazuje opravdu dobre. Jsem zvedavej dal ale zatim je to pecka.
        • Jack1947
          To mi vadilo v 1díle práávě, že bud si to proběhl rychle nebo si udělal chybu a bylo po tobě trochu jak tahovka akorát rychlejší. Tady se dá s situací dostat to je dobře... příjemná změna oproti minule. Díky za info.
  • DLC roadmap pro Kingdom come

    https://i.imgur.com/wcZt6HW.jpg
    Ty nahoře budou normální placená DLC (A woman's lot zdarma pro lidi z kickstarteru).
    Hardcore mode, turnaje a modding pro všechny.
    Making of KCD a Combat academy pro podporovatele Kickstarteru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit