-
Neoficiálně: PC verze Dragon Age: Inquisition bude obrněna DRM ochranou Denuvo, kterou již využilo Lords of the Fallen či FIFA 15.
Jelikož je to na torrentech již čtyři dny, a tuto ochranu to má, bral bych to docela oficiálně. Ani Skidrow na to ještě neudělal krek, dokonce porad ani na Lords of the fallen -
-
Začínajú sa mi tie ochrany páčiť, jedna vec je totiž ochrana ktorá zas*rie a zabetónuje celú hru ale cracknú ju za mesiac a druhá vec je sofistikovaná ochrana ktorá odolá mesiace ak nie rok či viac a reálne pomôže zvýšiť predaje. Účinná ochrana je dobrá správa pre herný priemysel a pre PC platformu.
-
-
no podle me ma ted nejlepsi ochranu ubisoft, ty jejich hry sou pri vydani tak dopraseny a rozbity ze si je clovek stejne koupi az ve sleve rok po vydani *1*
-
-
Tak nějak to je no :D
-
-
-
-
Bethesda a Mojang se spolu již zase kamarádí - Scrolls zůstane Scrollsem, autorské právo na značku...
beru to jako prohru protoze scrolls bethsede nepatri, pouze "the elder scrolls".. je to na hlavu postaveny -
Steam spustil halloweenský prodej
-
-
Jo a taky se už od včera předobjednává Trine 2 za lidových 12,99€. Ti, kteří si hru předobjednají dostanou okamžitý přístup do BETY, která obsahuje singleplayer i multiplayer a to včetně toho online. Osobně jsem neváhal...
-
-
Ta beta běží už teď?
-
-
Jo.
http://i44.tinypic.com/97ys.jpg
-
-
-
-
EA se dostalo do semifinále hlasování o nejhorší společnost roku 2012 v Americe dle spotřebitelů...
dobre kde sa mozem zucastnit hlasovania? chcem pridat svoj hlas -
Trolling is now illegal in New Zealand
Za troling na Novém Zélandu můžete jít na 2 roky do vězení!
Už to začíná... *10*
https://www.youtube.com/watch?v=rWH5JDf1RUY -
-
To by pro mne a ostatní wanabe trolly přešel smysl života *7* ještě že nejsme na novém zélu... *7* kam ten svět spěje... to nevím.
-
-
Jestli je plácání nesmyslů v diskusích, kterým v půlce případech ani nikdo nerozumí, tvůj smysl života, tak je to s tebou vážnější než jsem si myslel. *1*
-
smysl života *15*
-
-
Sice internetových trolling rád nemám, ale tohle je absurdní.
-
-
Jo napriklad ako dokazu ci je niekto len blby, alebo naozaj troluje?
-
-
Tohle je sice trochu moc, ale když většině nestačí zdravý rozum, tak by se něco co lidi donutí chovat se aspoň trochu slušně celkem hodilo. *3*
-
Proboha, co je to za mluvící bublinu u toho videa? *15*
-
-
Skrytá identita (někdy je nutná víš). Je smutné, že tě zaujalo zrovna tohle... A jestli si myslíš, že se to, co říká u nás stát nemůže, tak...
-
-
Ty si smutný, že řešíš nějaký podělaný Zeland. Každý ví, že u Austrálie se to takovýma blbostma jen hemží. Např. zákaz prodeje GTA SA.
-
-
-
-
Escape from Tarkov - Inventory & Looting Sneak Peek
https://www.youtube.com/watch?v=gZiP5kjUii8 -
Far Cry Primal
Co říkáte na nový FC Primal? Přijde mi to jako zajímavá změna, docela se těším, co z toho nakonec bude.
Viz: http://far-cry.ubisoft.com/primal/en-GB/home/ -
-
My, staří harcovníci, už se nenecháme opít rohlíkem a víme své. Bude to jen další ubisoftí přeskinovaná srágora.
Jinak pravěk je časově zajímavé zasazení, ale museli by to uchopit nějak smysluplně. A to u ubisoftu nehrozí. -
-
nejlepší by bylo kdyby to uchopili jako tabulkovej simulator že ano
-
-
To mi přijde jako hodně originální. Jak to myslíš? Zkus svou myšlenku rozvést.
-
-
no minule jsi psal že hraješ jen futbal manager co je tabulkovej simulátor, takže kdyby udelali far cry primal jako tabulky tak by sis to asi zahrál ty pyčo
-
-
Pořád nerozumím tomu jak to myslíš. Jak jako tabulkový simulátor? Jakože simulátor tvorby tabulek? To by asi nebylo moc zábavné, na to je vhodný třeba excel. Jinak v FMku moc tabulek nenajdeš. No a za to tvé poslední slovo samozřejmě musím dodat tvé oblíbené: Nahlášeno *1* .
-
-
-
-
-
Jo me se to taky libi. A hodne. Serii Far Cry a celkove Ubisoftu nejak neholduju, ale tohle vypada fakt skvele. Celkove hry z prostredi prehistorickych zvirat mi chybi.
-
-
co na tom vypada skvele prosimte? grafika podprumer, farby presaturovany, zbytek z far cry 4. dokonce ani mamuty nemusí delat protože stači použít slony a fat jim kly... vsadim boty že i hrat se to bude stejne jako čtyrka
-
-
Libi se mi to prostredi. Samozrejme si pockam az na recenze, porad je to Ubi. Nicmene tu nebudu nekolik mesicu pred vydanim hodnotit hru podle traileru. Takovy blb fakt nejsem :-)
-
-
-
Horší Skyrim bez magie?
-
Jiné prostředí a asi stejná hra....
Jako změnu neberu pouze jinou kulisu a aby to bylo zajímavé, tak by měli změnit i herní prvky apod. Takto mění pouze kulisu. Jestli tam běhá mamut nebo slon je jedno. Jako AC styl. -
-
Teda nevim jak poznals s minutovyho traileru herni prvky , ale tleskam.
-
-
Ty už tu chytáš místní moresy nebo co (stačí napsat útočnou kravinu a pluska lítají :D) , já bych řekl, že jednoduše vychází z předpokladu, nic víc :)
-
-
-
-
GTA V Cestina
Kidi co si nainstalovali cestinu od tech vydriduchu tedka nemuzou spustit Online... profici se poznaji *1* *1* -
-
a zdroj ? pokud vím tak tam je manager který to právě ošetřuje, online nejde hrát proto aby si nedostal ban za mody *13*
-
-
Witcher 2 savy
http://forums.cdprojektred.com/threads/30709-(SPOILERS)
Slušná kolekce. Vhodné pro lidi kteří krom importu, chtějí osobně dohrát určitou část hry.