Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • faitheater

    Humblebundle

    Zostali mi kluce na Darkness 2 a prvy Bioshock... Ma niekto zaujem?
    • Měl bych zájem o Bioshock.
      gamen158@seznam.cz
      Díky.
      • faitheater
        A poslane.
    • shefield2
      Prosil bych Darkness 2 - email: shefield2@seznam.cz
      Děkuji.
      • faitheater
        Poslane.
  • Koncept arty z kdysi zrušeného titulu Legacy of Kain: Dead Sun.

    mohla to být kombinace Planescapu a Bloodlines... bože, ten nekonečný potenciál ultimátní pařby!!! smutno z toho je člověku...
  • Corvus

    8 nových obrázků z Witchera 3

    Naprostá pecka! Už abych měl hru na polici: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=979406
    Hoďte je do novinek, ať má ten ignorant JD, který se opět opřel do Levelu, vztek. jejich materiál o Zaklínači 3 bude až v 15 hodin. *3*
    • Přestaň se laskavě navážet do našeho mediálního boha, návštěvnost se nevybuduje sama... *16* *16* *16*
    • Inquisitor
      Jo může si to hodit do tý jeho tabulky :D
    • Paráda :-O Už aby to vyšlo!
  • Joshua

    Life is Strange - Episode 1

    *12* *12* *12* *12* P3RXK-5I56G-TRHGA *12* *12* *12* *12*
    • děkuji moc :)
  • Německý obchod GameStop odkryl Xbox One boxart ke hře TitanFall a zmínku o Xbox One verzi Tomb Raider.

    100€ za hru? wow
  • Zdar.Článek o Mafii nebyl naleze.Nelze ani diskutovat.
  • GlaDOS

    Spekulace: Everybody’s Gone To The Rapture bude titulem pro VR Oculus Rift.

    Uvažuje vůbec bleskař nad tím, jaké informace tam hází? Tohle není EGTTR, ale Ether One. Ještě je to napsany jak ve tweetu, tak na videu. EGTTR ani pro Oculus být nemůže, protože vychází jen na PS4.
  • Fallout 4 - modérské a překladatelské zajímavosti

    Dnes známý moder PerfectMOD (léta módoval i Skyrim a udělal do něj balík 650 módů) vydal 3 verzi balíčku módů pro Fallout 4. Viz popis: http://666kb.com/i/d41cx1qxtkynvqfd1.gif
    A také dnes jeden překladatel, který překládá Fallout 4 postnul už 3 verzi češtiny - jde jen o ovládání, předměty, perky apod. na Nexus. Ale stal se součást překladatelského týmu, takže tu svou verzi nebude obnovovat (info z dnes). Viz popis jeho češtiny: http://666kb.com/i/d41d00uq62d8xl1dx.gif Jde o malinkou část, ale viz ten seznam nezačal špatně na pár dní...
    Edit: Jelikož ta miničeština na Nexusu už není (byla volně, ale autor už ji nebude aktualizovat ani odpovídat), tak jsem ji postunul na známý český uložitelný web pod názvem SPAD4 (24 MB).
    • ringmancz
      spotřebovatelné... hmmm, much czech
    • takže ted je to už desitkova hra? neni nic lepšího než si hru rozmrdat stovkou nekompatibilnich modu
      • Já za to nemůžu že umíš jenom zapnout komp a hejbat JOYSTICKEM... *1* . Takže nechápeš, že módování je možnost nikoliv povinnost, natož chápat, že i módy jsou kompatibilní když přemýšlíš, a to ani nemusíš moc...
    • Lukáši, to nevíš, že se to nedělá takhle bez dovolení šířit cizí práci?
      • Jsi docela málo chápavej. Na Nexusu byla 3 dny k dispozici volně. Což je to samé. Trochu mysli ;-)
        • a coze to temi gify siri? nejste nahodou trochu na bednu, jako vetsina zde prispivajicich?
          • Co to meleš? Jsi vožralej? Tu minimalistickou češtinu nehotovou, tu ten dotyčný dal ostatním k dispozici volně od samého začátku. Tak co plácáš? Když budeš odkazovat na free program tak budeš špatnej? A opakuji pro natvrdlé, od začátku ji dával pro zajímavost všem (páč ji dělal pro svého bráchu nejdříve, ale pak ji dal na Nexus). Ale skončil s ní, protože dále bude pokračovat s tím týmem co F4 překládá celý. Takže jestli je někdo na bednu jsi to ty nechápavče :-D
    • Keyz
      Dodělej si sám verze X
  • MidnighT91

    Luxusně vypadající, doma "na koleně" vyrobená steampunková verze Portalové pušky.

    Tak ta je mocná...
  • Kdyz vidim ten start GTA 5 zacinam se desit co nas ceka 19. kvetna :-)
    Rockstar to opet tezce nezvladl, a nedelam si iluze ze v pripade Polaku tomu bude jinak. No nebudu zatim malovat certa, ale v dnesni dobe uz bezproblemove start vetsich her neocekavam.
    Tim silenejsi to je kdyz si clovek vezme ze hry stoji aspon podle me furt dost penez.
    • Nemyslím si, GTA V je narozdíl od Zaklínače port na PC, je to pro ně už třetí launch tý samý hry a tomu odpovídají i náklady který do toho dávají.
      • GTA V je od IV jiné hlavně v tom, že to NENÍ port. Od začátku je vyvíjená zvlášť, čehož využili vývojáři při oznámení nových konzolí a zjištění, že poběží na stejné architektuře jako pc.
    • Gta 5

      Z těch co si tady stěžujou, má to někdo koupený origo? Já to bral v únoru, pre-load mi jel na steamu průměrně 4mb/sec a neměl jsem absolutně žádný problémy s launchem ani s online funkcí... Chápu, s těma znakama u jména ve widlích je to na prd, ale jinak to jede ok.
      • Veskoslav
        Krabicová verze a tahání patche je jedno veliké utrpení. Doteď ještě není stažených 5 pitomých GB, protože jejich pseudoservry, asi pohání nějaká myšička, co má amputované všechny končetiny.
        • Návod na vytvoření vlastního radia v PC verzi GTA V -> do složky "C:\Users\[váš účet]\Documents\Rockstar Games\GTA V\User Music" nakopírujte zástupce chtěných mp3, zapněte hru a v nastavení zvolte "Perform Quick Scan for Music".

          a proc sis ten patch nestahnul manualne jako treba ja a stovky dalsich ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit