-
Kerbal pristal... KONECNE!
http://q3.cz/images/80KSP.jpg
Tak jsem vam udelal alespon peknou pohlednici z Munu :D -
Video: 9 minut gameplay záběrů z Xbox One verze hry Quantum Break.
Tak člověk z MS potvrdil, že Quantum Break bude výhradně pro Windows Store, na Steamu nebude. -
-
Tak to si muzou nechat o dobrych prodejich jen zdat *15*
-
-
Perturbator - Sentient
https://www.youtube.com/watch?v=oTN6cGmH2yM -
z booomu https://www.youtube.com/watch?v=w1W5DU4zmAA pěkný srovnání TF2 z roku 2007 a jak vypadá teď. V té době tam už byly skiny?
-
GeForce Experience
Nvidia chystá novou verzi svého GeForce Experience a nabídne novou službu GameStream co-op, která nabídne tři funkce:
1) streamovat svoji hru druhé osobě
2) předat ovládání osobě, které hru streamujete
3) možnost hrát s dotyčným co-op některých her i když ji bude vlastnit jen jeden
Beta zatím umožňuje max. 720p při 60FPS
Do bety se lze již přihlásit, ale odkaz momentálně nefunguje. -
Humble SEGA Strategy Bundle:
PZNGB-8Q4YE-WI290
Jsou to ty hry v základu. Myslel jsem si, že jednu bych si zahrál, ale dávají to jenom dohromady na jeden kód. Tak to radši dám někomu, kdo si toho zahraje víc. -
-
Děkuji. Výjimečně jsem si to vzal, CoH komplet a W40k DoW komplet jsem neměl.
-
-
Super. *4*
-
-
-
Komentáře pod původním videem jsem výmluvné. Rovněž tak poměr likes and dislikes (aktuálně 116 ku ŠESTI TISÍCŮM).
https://www.youtube.com/watch?v=eJkzcQDqbpE
EDIT: O necelých 24 hodin později je poměr 318 ku 23 tisícům. -
-
Jsem myslel bůhvíco a ono tohle? to se zbláznily nebo co " Augment your order" jako neřeknu, kdyby to bylo nadstandardní edice s bůhvíčím ( Saints row víí) ale takhle ne ne... smradlavá bota leda. *7*
-
Pevne doufam ze jim to pochrouma prodeje i PR ale bojim se ze az na par komentaru pod videem to nebude mit zadny vliv.
-
Nejlepší je TotalBiscuitův koment:
We never asked for this
*15* -
No všichni zaměstnanci Square Enix naklusali, aby aspoň nějaký like přistál. Kdo jiný totiž mohl vymyslet tuhle píčovinu než idioti marketingu. A to se říká, že psát scénáře pro p*rno je hloupá práce.
-
Nejhorší na tom je,že to stejně zabere a "lidi" to budou kupovat jak smyslů zbavený.
-
-
Já bych si to i předobjednal, protože pokud to naváže na předchozí díl, tak to bude pecka a podle videí to vypadá že to bude pecka. Ale to by nesměl být vydavatel takový neskutečný chamtivý kok*t. Člověk by si řekl, že po idiotské kampani u Thiefa, za kterou jej komunita sežrala, se poučili. Ale asi vyhodili ty, co tam byli předtím, aby zaměstnali ještě větší idioty.
-
-
na tvim miste bych si to pro jistotu predobjednal, o tu hru totiž bude takovy zajem že v den vydani by se mohli minout digitalni kody na steamu *13*
-
-
-
-
Video: První trailer na hru Godzilla od Bandai Namco.
Tak to vypadá pekelně špatně.. :D -
-
To si fakt na nic nehraje, hej ale ty destrukce můžou bejt docela dobrý ještě že nevyšla Godzilla podle filmu to by bylo prvotřídní fiasko (nejspíš). Tohle je bud fake ale vtipnej pokud jo. Pominuli grafiku z PS1 přinejlepším. *1*
-
-
oficiální video od Namco bude fake?
-
-
Nevím, v dnešní době je možné všechno takže může i nemusí... *7*
http://www.eurogamer.net/articles/2014-06-26-first-gameplay-of-ps3-godzilla-game-from-bandai-namco
http://www.godzilla-movies.com/community/forums/topic/35945
http://n4g.com/news/1537246/bandai-namco-is-bringing-a-new-godzilla-game-to-ps3 aha tak asi beru zpět asi to je real. *7*
-
-
-
-
bola to len otázka času
http://j.mp/1arUsDs -
-
Použít bitly, když se dá napsat http://youtu.be/nLXVinyXjgA - velice užitečné. Příště bys ten bitly link mohl schovat ještě pod tinyurl a ten zabalit to goo.gl a to celé poslat jako ow.ly.
A už to je starší, viz http://kotaku.com/elaborate-pc-demo-allows-for-virtual-sex-robot-handjob-1462645304 -
-
Ježiš, co ti pořád vadí na tom, když je nějaký odkaz skrze kód zkrácený? Ti to zavirovává PC či co? °.°
-
-
Vadí mi to ze stejných důvodů jako mi vadí Google Analytics. Nevim, proč bych měl říkat někomu, kro pro mě nemá naprosto žádný přínos, kam lezu. Ale samozřejmě většina lidí neví, že si o nich tyhle služby dělají statistiky, nebo jim to je jedno. Dotyční by si buď měli přečíst vo co de, nebo se neptat na blbé otázky, když pořád říkám, že je hloupost používat nějaké tyhle zkracovače na už dost krátké odkazy a ještě ke všemu když Tiscali má vlastní zkracovací skript na linky (který je taky opruz).
-
-
No jo, nezistej tady a zistej jinde si nak nezdrave paranoidni vid ? *15*
-
-
Paranoidní možná ano, nezdravě ne, vždyť má pravdu. Sice je zakázána agregace dat, která byla získána k rozdílným účelům, ale nedělala bych si iluze, že by to nějaká společnost sbírající informace opravdu dodržovala.
-
-
-
Mozna mozek. *15*
-
-
-
http://www.troll.me/images/ancient-aliens-guy/japanese.jpg
-
Takze OR pomucka pro uchylaky, ktery se muzou projevovat i verejne ? Tfuuj *11* *12*
-
-
Microsoft: Halo je pro videohry to samé, co pro filmy Star Wars.
MS pobavil. :) Díky tomu, že se jednalo o exkluzivní titul pro xbox tak mě to minulo (a to hraju od dob 386tek) :) -
-
oni chtěla napsat HL, je to samé co Star Wars (HL=Half-Life)
-
-
Mozna tak pred deseti lety. Dneska uz nemaji sanci vydat neco, s cim by byli fanousci serie spokojeny.
-
Ještě lepší :DDDDDDD
-
-