Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz

    Nvidia Tom Clancy’s The Division Beta access!

    Nvidia rozdává klíče do "uzavřené" bety The Division. PC / PS4 / XO
    Beta běží od dnešního dne do neděle tj. 31.1.

    EDIT: Tak už jsem přišel na ten "problém" se spuštěním...
    Dnešní spuštění tj 28.1. platí pouze pro XO, zatímco na PC a PS4 dojde ke spuštění o den později 29.1. Takže se omlouvám za mystifikaci *1*
    • WhySoSad
      Tak jsem si tm asi po půl hodině prolezl, je to pomalý jak prase ! Na konci mi jen vyskočí upozornění že mi dají vědět až bude moje pozvánka ready... Takže jsem žádnej přístup nedostal.
      !
      • Lukyz
        U mě to taky trvalo cca 10min, ale pak jsem asi 2h čekal na email s kódem, zřejmě budou mít "lehce" přetížený servery.

        EDIT: BTW už mám staženo a zatím to beztak nelze hrát, Uplay ukazuje jen "Předběžně načteno"
        • WhySoSad
          Ten kod ti prisel na email asociovanej s uplay ? Jestli jo a muselo se tam něco redeemovat, tak jsem v háji :D Neskočilo ti to rovnou do uplay ?
          • WhySoSad
            Tak už to skočilo samo na Uplay. Jak já tu službu nesnáším *4*
  • deathfish

    Příběh Warcraftu

    Mám 3 otázky:
    1. Kdybych chtěl dobře znát příběh Warcraftu, je důležité číst i knihy a ostatní věci, nebo by stačilo si zahrát původní trilogii a pak třeba WoW. WoW příběhově navazoval na konec Frozen Throne ne?

    2. Pokud WoW pokračuje v příběhu, je stále možné se vše dozvědět tak, jak to šlo postupně a jak se postupně svět vyvíjel? Nebo to už v dnešní podobě po všech těch datadiscích není možné a každý nový datadisk pokračuje v příběhu s tím, že to, co bylo předtím už si není možné zahrát? Pokud vím, tak Cataclysm ten svět dost změnil... Ale co když bych se chtěl hraním dozvědět o tom, jak to pokračovalo po vydání WoW v roce 2004?

    3. Kdybych tedy chtěl znát příběh, čím je dobré začít? První hrou (má jí vůbec smysl hrát?), nebo něčím jiným, co se odehrávalo ještě předtím? A co film z roku 2016, ten příběh Warcraftu rozšířil, nebo mu byla nějaká kniha nebo hra předlohou?

    Je tady vůbec nějaký takový znalec, který mi dokáže odpovědět? *1*
    • deathfish
      Díky všem za odpovědi *4* Ty Kroniky zní docela fajn
    • No, určitě si přečti knihy od Knaka jestli budeš mít čas, dobře se čtou a jsou to důležité příběhy(od Deathwingovi, Krasovi, Illidanovi a dalších známejch jmen). Pak je spousty dalších knih přeložených i u nás, jako vládce klanu nebo temný portál které většinou vypráví příběh před Warcraft 3.

      Po jejich přečtení bych si zahrál Warcraft 3 + FT. Jedničku a dvojku klidně vynech, příběh (který právě lze dobře přečíst v knihách) je jen o boji mezi lidmi a orky, bez důležitých postav (oproti knihám).

      Pak klasika wowko datadisky, tak jak vycházeli po sobě. Osobně jsem nejnovější nehrál, ale na internetu je spousty stránek pojednávajících o WoW příběhu nebo wow wiki, kde jsou lore postav (lepší jsou ty v angličtině samozřejmě).

      Určitě za zmínku stojí Komiksy a již zmíněné youtube kanály, které pojednávají o lore otázka Warcraftu. Film neurazí, ale jde dost proti příběhu a lore knih/her, většinu fanoušků to štve.

      Když to vše načteš/nahraješ/naposloucháš tak ti to poskládá velmi promyšlené universum s mnoha super příběhy a postavami
    • nekromant33
      Na hodně otázek ti odpoví Kroniky, který nedávno Blizzard začal vydávat. Zatím jsou venku dvě (co rok to jedna) a začíná vznikem světa a aktuálně končí druhou válkou (druhým dílem strategií). Nejsou to dlouhý knížky, ale jsou napsaný čtivě a události typu War of the Ancients, kterou pokrývá 5 knížek, se Kronice povede dobře shrnout na pár stránkách.

      Pokud ti jde o to, abys mohl naskočit do WoWka, tak Vanillu (verzi bez datadisků) si zahraješ leda na free serveru, retail už má základní svět změněnej událostmi Cataclysmu. V původním WoWku se ale ještě moc na příběh nehrálo, respektive každá lokace měla takovou menší podzápletku, ale nic co by je všechno pojilo. Jediný příběhy se nejspíš vážou k raidům. Od Burning Crusade dál už to ve hře je a můžeš si to projít. U zbytku, a vlastně celkově ti pomůže youtube kanál Nobbel87, což je člověk zaměřenej přímo na lore a najdeš tam skoro úplně všechno, i shrnutí těch Kronik. Jen to není úplně chronologicky seřazený. Ono to jde i těžko, protože má událost odehrávající se během hry, ale abys pochopil úplný souvislosti, musíš vědět něco, co se v tom světě stalo 10000 let dřív. Ale Nobbel87 je určitě místo, který ti pomůže nejlíp a nejrychleji se do toho univerza dostat.

      Co se filmu týče, tak je inspirovanej první hrou a knížkou The Last Guardian. Hodně věcí mění a stojí úplně mimo. Tím, že se na něj podíváš, nic nezkazíš, ale asi bych to udělal až si prolouskáš určitý jména. Fanouškům to problém nedělá, ale neznalým moc postav ve filmu v paměti neutkví.
      • Na filmu se mi hrozně líbí, jak zobrazuje lidskou magii. Takhle nějak jsem si vždycky kouzlení představoval - jako ovládání spoutaného živlu, kde je vidět, s jak velkou energií se pracuje a že to taky člověku může pěkně bouchnout do ksichtu, když na to přijde.
  • Miserius

    Joe Danger 2 - Steam

    https://www.humblebundle.com/gift?key=pkAe8duzysuMkp5C *4*
    • froztik
      Děkuji moc *5*
  • Dishonored 2

    http://www.vg247.com/2014/03/03/dishonored-2-e3-2014-reveal-flagged-by-mysterious-slide/
  • NHL15

    Kdo bude na obálce na novém NHL? Čím dál více se spekuluje o Putinovi, který zazářil proti bývalým hokejistům a příspěvkem 6+5 táhl svůj tým. https://www.youtube.com/watch?v=TUdYCzdpzdY
  • Komunitní manažer pro Diablo III: „Snižte svá očekávání, ale hru si rozhodně kupte, a všechno...

    Bude to sice sra*ka co s diablem nema krom jmena a barbara nic spolecneho ale zato si to muzete koupit! No neni to skvele?!

    BTW. Varovani "Příspěvek obsahuje zakázané slovo sra*ka" obsahuje slovo sra*ka a proto by ho nemel nikdo cist.
  • Peter Moore oznámil, že se s novým dílem Medal of Honor již nebudeme setkávat každý rok. Hráči si prý...

    *1* *1* Tak tohle uz je zoufaly...
  • xH4wK

    Vývojáři z herních společností vyjádřili názor na PS4 exkluzivitu Bloodborne.  

    Akurat link nefunguje
    • Vývojáři z herních společností vyjádřili názor na PS4 exkluzivitu Bloodborne.  

      http://www.dualshockers.com/2015/03/26/bloodborne-heres-what-developers-think-of-the-ps4-esxclusive-from-naughty-dog-to-sony-santa-monica/ tohle bude asi on ;)
  • MickeyMutant

    Peter Molyneux (Lionhead Studios) přiznal, že se začíná nudit u moderních her, protože všechny...

    Peter Molyneux (Lionhead Studios) přiznal, že se začíná nudit u moderních her, protože všechny nabízí to samé.

    A to hrál Fable 1, 2, nebo 3?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit