Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • steam klíče

    american conquest
    AY3PT-A9LI7-FHAQM

    cossacks 2: european wars
    LCG3H-4NFB0-2EXX4
    • diky za prvni :)
    • teda, to druhý je cossacks 2: battle for europe :)
  • kostejnesmrtelny

    DOOM (singleplayer)

    Tak prej je to skvělý, nebo co *5*

    https://www.reddit.com/r/pcgaming/comments/4j48tv/so_how_is_doom_on_the_pc/
    • oktavius66
      Hraji na obtížnost Nightmare a mám za sebou 2 hodiny. Musím říct, že je to výzva a královsky se bavím. Stačí jedna chyba a konec. Žádný Autoheal, málo munice, doplňování životů jde extrémně pomalu. Je to rychlé, je potřeba být neustále v pohybu, soustředit se a používat vhodné zbraně na dané situace. Jen mě zarazila náročnost. Mé dva roky staré PC to neutáhne ani na střední detaily. Ale aji na LOW to vypadá k světu a vzhledem k tomu, že je to tak rychlé, tak to okolí nevnímáte. Jsem spokojený. Doporučuji *3* .
      • Stáří PC nehraje roli, spíše výkon grafiky.
        • oktavius66
          Už vyřešeno. Musel jsem stáhnout nové grafické ovladače. Teď už to jede hezky i na HIGH.
    • Mám za sebou zhruba 6 hodin a královsky se bavím. *5*
    • jj, ale je tam Denuvo, takže si to spousta lidí včetně mě nezahraje
      • Jack1947
        Ty už jsou fakt nemocný to cpát do všeho *7* Jako by DOOM nikdo z těch, lidí co to jinak stejně koupěj, najednou nekoupily Zvlášt když mají předobjednáno jakou dobu už.

        Realita je taková že ti ostatni piráti co nekoupily nikdy žádnou hru ji beztak nekoupěj. Zpomalení pirátství je nesmysl a agresivní ochrany nikdy nepřinesly nic dobrého, NIKDY! *7*

        Nicméně BETA cracklá byla byt tam nic moc nebylo, kromě Lan hry +boti.
        • Hanzales
          Tak jako tak si to nějakou dobu nezahraješ no :)
          Edit: Tady ta ochrana, v teto verzi neni agresivni, ale ucinna. Ja jen klikl, stahl, pustil a hral, bez naznaku spomaleni, nebo problemy s "performance" (kdyz mas tak rad ty anglicke slovicka) :)
          • Jack1947
            Realita je taková že DEnuvo ti vytěžuje CPU a hlavně ramku ( aspon u toho Just cause3 to dělalo).
      • Zkus sepsat petici...
        • Tilwaen
          Nebo si to koupit.
  • BookerDeWitt

    GTA V vydělalo 800 milionů dolarů během prvních 24 hodin!

    Jak řekl Lamar: "This is legit business"
    • Keyz
      JJ. Velké věci přináší hodně prachů. Mně by ale zajímal čistý zisk. Tohle toho moc neřekne.
      • http://games.tiscali.cz/byznys/grand-theft-auto-v-udajne-stalo-265-milionu-dolaru-63958

        Ja myslim ze nakonec bude i na nejakou tu zmrzku a zvejkacky...
        • Keyz
          Pak chybí jen porovnání s dalšími hrami které měli takto velké zisk po vydání a bude jasno :)
          • http://games.tiscali.cz/byznys/gta-v-utrzilo-za-prvni-den-rekordnich-800-milionu-dolaru-64048

            Srovnani s jinymi giganty zde... :D
            • Ja nemam odpoved zasadne jen na veci na kterych zalezi :D
            • Keyz
              Je něco na co nemáš odpověď? :)
    • Miserius
      Lamar :)
      • BookerDeWitt
        Opraveno, díky. *2*
  • FPS Shadow Warrior vyjde ke konci září.

    A nevyšel už náhodou před nějakou dobou? Ale bleskař asi zapomněl dodat, že se jedná o konzolové verze.
  • Amylee.Anderson

    Na vlastní oči se můžete podívat, jak jsme si poradili s instalací mixpultu, který jsme pořídili...

    :D:D:D:D Chcípam. Lukáš celej červenej :D
    • Opravdu nechapu z ceho
  • Draken69CZ

    Průzkum: Čínští hráči preferují PS4 před Xbox One.

    To už to hackli?
    • ucho
      a nedáš si pokoj s těmi rejpavými poznámkami... nebo zase ze sebe děláš idiota, že neumíš ani ten google použít, že se tak hloupě ptáš?
      • Pilgrim66
        Zklidni hormon Ucho.
        • ucho
          já jsem klidnej, jen jsem reagoval na člověka, co si tu dnes už podruhé hraje na idiota. tak ho klidně poplácej po rameni, ale mě si neber do úst...

          edit: pro jednodušší lidi vysvětlení. pokud vím, v číně se ještě xbox one ani ps4 neprodává a tato minianketka, která má poměrně velmi málo respondentů, spočívala v dotazu, co lidi plánují pořídit. celkem zajímavé číslo je mimochodem u odpovědi, kde lidé volili obě konzole... poznámka o hacknutí je naprosto mimo. dotyčný se zřejmě pokoušel jen o nejapný vtip, takže ano, hraje si na idiota, opět...
          • Pilgrim66
            Tak ho ignoruj? Když tě jeho vtipy neberou.
            • ucho
              tak ignoruj ty mě, když tě neberou mé reakce...
            • Draken69CZ
              Mám ještě jeden, ale nevím jestli ho mám ještě dneska tejrat, evidentně je slušně napruzenej.
  • DangerousDave

    Když zrovna Lukáš nenatáčí videorecenze nebo znělky do podcastu, natáčí vlastní muziku a...

    a tento človek stráca čas opisovaním dnešných, väčšinou dosť primitívnych hier ? som rozesmut.
  • Go for it!

    Mirrors Edge steam key : 7QB5K-9RZPF-3689F

    Enjoy! *3*
    • Moc Ti děkuju.
  • prudislav

    UbiDRM je zpět převlečený za "vlastnost" perzistentího světa

    http://bit.ly/X17pCu

    Zajímavý jak to Ubi zas zkouší s online-only a zas u her kde to nemá smysl!
    U Settlerů to absolutně nechápu podobně jako jsem to nechápal u SimCity. U Crew mi to nesedí podobně to něco jak u Diabla 3 - v podstatě singleplayer hra s velkým důrazem na coop (z bety mi přišlo že má Crew má míň MMO funkcí než měl NFSRivals či TDU2, ale asi plánujou mikrotransakce).
    Jediný u čeho mi to dává smysl je Division což má být údajně MMO v pravym slova smyslu a ne sp/coop hra s pár naroubovanejma MMO funkcema
  • Lukyz

    Batman Arkham Knight - recenze

    Tak vyšla první recenze na AK, který má vyjít už v úterý a dostal krásných 9.2 z 10.
    Zřejmě vyšlo čeho jsem se obával a to že "minihry" s Batmobilem a tanky tam prostě nesedí.

    IGN - 9.2 / 10 http://www.ign.com/articles/2015/06/19/batman-arkham-knight-review
    Gamespot - 70 / 100 http://www.gamespot.com/reviews/batman-arkham-knight-review/1900-6416169/
    Polygon - 10 / 10 http://www.polygon.com/2015/6/19/8811383/batman-arkham-knight-review-xbox-one-PC-PS4
    • http://www.metacritic.com/game/playstation-4/batman-arkham-knight

      No ono si od autora recenze stačí přečíst těch pár jeho blogů a dalo se to čekat to hodnocení. Ono jestli chtějí tvrdit, že tato hra je jenom o něco lepší jak Origins, kterému práskli 60%. *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit