-
steam klíče
american conquest
AY3PT-A9LI7-FHAQM
cossacks 2: european wars
LCG3H-4NFB0-2EXX4 -
-
diky za prvni :)
-
teda, to druhý je cossacks 2: battle for europe :)
-
-
DOOM (singleplayer)
Tak prej je to skvělý, nebo co *5*
https://www.reddit.com/r/pcgaming/comments/4j48tv/so_how_is_doom_on_the_pc/ -
-
Hraji na obtížnost Nightmare a mám za sebou 2 hodiny. Musím říct, že je to výzva a královsky se bavím. Stačí jedna chyba a konec. Žádný Autoheal, málo munice, doplňování životů jde extrémně pomalu. Je to rychlé, je potřeba být neustále v pohybu, soustředit se a používat vhodné zbraně na dané situace. Jen mě zarazila náročnost. Mé dva roky staré PC to neutáhne ani na střední detaily. Ale aji na LOW to vypadá k světu a vzhledem k tomu, že je to tak rychlé, tak to okolí nevnímáte. Jsem spokojený. Doporučuji *3* .
-
-
Stáří PC nehraje roli, spíše výkon grafiky.
-
-
Už vyřešeno. Musel jsem stáhnout nové grafické ovladače. Teď už to jede hezky i na HIGH.
-
-
-
Mám za sebou zhruba 6 hodin a královsky se bavím. *5*
-
jj, ale je tam Denuvo, takže si to spousta lidí včetně mě nezahraje
-
-
Ty už jsou fakt nemocný to cpát do všeho *7* Jako by DOOM nikdo z těch, lidí co to jinak stejně koupěj, najednou nekoupily Zvlášt když mají předobjednáno jakou dobu už.
Realita je taková že ti ostatni piráti co nekoupily nikdy žádnou hru ji beztak nekoupěj. Zpomalení pirátství je nesmysl a agresivní ochrany nikdy nepřinesly nic dobrého, NIKDY! *7*
Nicméně BETA cracklá byla byt tam nic moc nebylo, kromě Lan hry +boti. -
-
Tak jako tak si to nějakou dobu nezahraješ no :)
Edit: Tady ta ochrana, v teto verzi neni agresivni, ale ucinna. Ja jen klikl, stahl, pustil a hral, bez naznaku spomaleni, nebo problemy s "performance" (kdyz mas tak rad ty anglicke slovicka) :) -
-
Realita je taková že DEnuvo ti vytěžuje CPU a hlavně ramku ( aspon u toho Just cause3 to dělalo).
-
-
-
Zkus sepsat petici...
-
-
Nebo si to koupit.
-
-
-
-
GTA V vydělalo 800 milionů dolarů během prvních 24 hodin!
Jak řekl Lamar: "This is legit business" -
-
JJ. Velké věci přináší hodně prachů. Mně by ale zajímal čistý zisk. Tohle toho moc neřekne.
-
-
http://games.tiscali.cz/byznys/grand-theft-auto-v-udajne-stalo-265-milionu-dolaru-63958
Ja myslim ze nakonec bude i na nejakou tu zmrzku a zvejkacky... -
-
Pak chybí jen porovnání s dalšími hrami které měli takto velké zisk po vydání a bude jasno :)
-
-
http://games.tiscali.cz/byznys/gta-v-utrzilo-za-prvni-den-rekordnich-800-milionu-dolaru-64048
Srovnani s jinymi giganty zde... :D -
-
Ja nemam odpoved zasadne jen na veci na kterych zalezi :D
-
Je něco na co nemáš odpověď? :)
-
-
-
-
-
Lamar :)
-
-
Opraveno, díky. *2*
-
-
-
FPS Shadow Warrior vyjde ke konci září.
A nevyšel už náhodou před nějakou dobou? Ale bleskař asi zapomněl dodat, že se jedná o konzolové verze. -
Na vlastní oči se můžete podívat, jak jsme si poradili s instalací mixpultu, který jsme pořídili...
:D:D:D:D Chcípam. Lukáš celej červenej :D -
-
Opravdu nechapu z ceho
-
-
Průzkum: Čínští hráči preferují PS4 před Xbox One.
To už to hackli? -
-
a nedáš si pokoj s těmi rejpavými poznámkami... nebo zase ze sebe děláš idiota, že neumíš ani ten google použít, že se tak hloupě ptáš?
-
-
Zklidni hormon Ucho.
-
-
já jsem klidnej, jen jsem reagoval na člověka, co si tu dnes už podruhé hraje na idiota. tak ho klidně poplácej po rameni, ale mě si neber do úst...
edit: pro jednodušší lidi vysvětlení. pokud vím, v číně se ještě xbox one ani ps4 neprodává a tato minianketka, která má poměrně velmi málo respondentů, spočívala v dotazu, co lidi plánují pořídit. celkem zajímavé číslo je mimochodem u odpovědi, kde lidé volili obě konzole... poznámka o hacknutí je naprosto mimo. dotyčný se zřejmě pokoušel jen o nejapný vtip, takže ano, hraje si na idiota, opět... -
-
Tak ho ignoruj? Když tě jeho vtipy neberou.
-
-
tak ignoruj ty mě, když tě neberou mé reakce...
-
Mám ještě jeden, ale nevím jestli ho mám ještě dneska tejrat, evidentně je slušně napruzenej.
-
-
-
-
-
-
Když zrovna Lukáš nenatáčí videorecenze nebo znělky do podcastu, natáčí vlastní muziku a...
a tento človek stráca čas opisovaním dnešných, väčšinou dosť primitívnych hier ? som rozesmut. -
Go for it!
Mirrors Edge steam key : 7QB5K-9RZPF-3689F
Enjoy! *3* -
-
Moc Ti děkuju.
-
-
UbiDRM je zpět převlečený za "vlastnost" perzistentího světa
http://bit.ly/X17pCu
Zajímavý jak to Ubi zas zkouší s online-only a zas u her kde to nemá smysl!
U Settlerů to absolutně nechápu podobně jako jsem to nechápal u SimCity. U Crew mi to nesedí podobně to něco jak u Diabla 3 - v podstatě singleplayer hra s velkým důrazem na coop (z bety mi přišlo že má Crew má míň MMO funkcí než měl NFSRivals či TDU2, ale asi plánujou mikrotransakce).
Jediný u čeho mi to dává smysl je Division což má být údajně MMO v pravym slova smyslu a ne sp/coop hra s pár naroubovanejma MMO funkcema -
Batman Arkham Knight - recenze
Tak vyšla první recenze na AK, který má vyjít už v úterý a dostal krásných 9.2 z 10.
Zřejmě vyšlo čeho jsem se obával a to že "minihry" s Batmobilem a tanky tam prostě nesedí.
IGN - 9.2 / 10 http://www.ign.com/articles/2015/06/19/batman-arkham-knight-review
Gamespot - 70 / 100 http://www.gamespot.com/reviews/batman-arkham-knight-review/1900-6416169/
Polygon - 10 / 10 http://www.polygon.com/2015/6/19/8811383/batman-arkham-knight-review-xbox-one-PC-PS4 -
-
http://www.metacritic.com/game/playstation-4/batman-arkham-knight
No ono si od autora recenze stačí přečíst těch pár jeho blogů a dalo se to čekat to hodnocení. Ono jestli chtějí tvrdit, že tato hra je jenom o něco lepší jak Origins, kterému práskli 60%. *6*
-