-
http://i48.tinypic.com/15xbns.jpg
Nemůžu se rozhodnout. -
-
Vyber si Dark Souls. Diablo je proti tomu tezce gay.
-
-
Diablo je hlavně nenáročná klikačka. U Dark Souls se musíš maximálně soustředit
-
-
Tak tak *5*
-
-
Vážně? Během bety jsem žádné duhu-vylučující růžové jednorožce neviděl.
-
-
http://www.youtube.com/watch?v=7ACv1HQM2AQ
-
-
Vím, říkám v betě :P . Ach jo, ani si nemůžu dovolit trochu stupidních stereotypů xD
-
-
2Aoyagi: Tak promin :/
2Malleth: Presne. U Dark Souls nezalezi ani tolik na tom co na sobe nosis ale hlavne co umis. Resp. zalezi na tom co nosis mnohem vic nez v diablu ale uplne jinak :D
-
-
-
http://www.gamesfreak.net/games/Robot-Unicorn-Attack_3970.html
na tom není nic gay... -
-
No, to ne, prý nemám flashplayer :/
-
-
-
-
Tak kup obě verze a pak si vyber *1*
-
-
Chápu to správně, že jedna je latinská a druhá arabská verze?
-
-
-
Ken Levine ubezpečuje hráče, že na DLC pro The Last of Us se začalo pracovat až po dokončení vývoje...
Ken Levine? Mno buď myslíte DLC pro Bioshock: Infinite a nebo Neil Druckmann ohledně TLoU. -
-
Pardon, upravoval jsem zprávu více než bylo potřeba a nakonec z toho vznikly dvě bleskovky v jedné (viz. později vydaná bleskovka). Zpráva se týkala jak Bioshock Infinite tak i The Last of Us.
-
Ken Levine ubezpečuje hráče, že na DLC pro The Last of Us se začalo pracovat až po dokončení vývoje...
Jj, taky nevím, co má Ken Levine společného s The Last of Us.. Možná je bleskař na vysoké škole a právě ho ubíjí zkouškové období.. -
-
Nebo zase používal stroj času a ví něco co vy jste nevěděli i když teď už to víte taky i když o tom ještě nevíte! No co my víme, že jo? *8*
-
-
no dle odkazu na Levineho twitter tam měl být ten Bioshock :) každopádně mu bych to i věřil a rád si na příběhové DLC počkám
-
-
Jo na ten link jsem se mrknul až pak každopádně redakce by měla něco s bleskařem dělat. Já do toho teda nevidím, tak nevím jestli tam sedí nějakej klučina ze zš nebo například někdo z programu pro začleňování postižených, ale tolik chyb ... Jediná věc, co podkopává jinak velice kvalitní materiál zde.
-
-
-
hele lidi.. co se vlastně stalo někdy před 3 až 4 lety, kdy téměř celé osazenstvo Level/Hrej přešlo sem na Games,..
herní weby jsem po předlouhé pauze opět začal sledovat od předloňska..
díky.. *3* -
-
Nepamatuju si to tak přesně, klidně ať mi zdejší osazenstvo i se současnou redakcí (ta se ale k tomu nikdy moc nevyjadřovala) pomůže nebo mě opraví, ale já to vidím takhle: Jan Doskočil i přes spolupráci s XZone pohřbil tiscaligames. Nikdo sem moc nechodil a rozjel českou pobočku Eurogameru. Petr Poláček http://cz.linkedin.com/pub/petr-pol%C3%A1%C4%8Dek/4/618/396 vedl hrej.cz a pak i Level. Po skončení v Leveluu (pořád se prodávalo méně a méně kusů) pevzal křeslo šéfredaktora v Levelu na půl roku Martin Bach, ten pak taky skončil a časopis vedl Michal Křivský. Chvíli na to, po odchodu Doskočila, převzali klucí Poláček s Bachem tiscalli games - nějak se do tiscalli dostal i Ondřej Průša - http://cz.linkedin.com/in/ondrejprusa a protože ostatní redaktoři, autoři, neviděli v LEVELu budoucnost, přešli na games.cz. Bach stál i za založením AHP ( Asociace Herního Průmyslu) Převážně se obměnila redakce LEVELu a přešla na Games.cz. Krom Pavla Dobrovského, který točil s Mövaldem Level TV do poslední chvíle a pak přešel sem. Mövald po skončení Gamepage do Xzone a pispívá na hrej.cz. Doskočil s EurogameremCZ díru do světa neudělal, zavedl tam své dosavadní praktiky kdy banoval a stále banuje jemu nevyhovující komentáře v diskuzích, a vlastní články stojí za prd a sprostě se ohrazuje na veškerou konkurenci - hlavně games.cz. Nemohl přenést přes srdce, že se z Games stal tak navštěvovaný internetový portál a dal si na twitter větu: vybudoval návštěvnost games.cz, která se mezi lidmi poupravila na: zdevaloval návštěvnost games.cz. Dostal pifku na Poláčka a spol., že se na games.cz vrátili lidi a začal jim nadávat a pomlouvat je - prostě JD. Po nějaké době spřerušili s Eurogamerem spolupráci kluci Bohoněk a Homola, kdy přes twitter dali najevo, že za odchodem mimo jiné stála osoba pana Doskočila. Pak se LEVEL resucitoval do současné podoby. Grygar trefně vypíchl Doskočilovy hemzy z twitteru a ten v současné době v důsledku mnoha nesouhlasných komentářů na jeho účet, svůj twitter uzavřel široké veřejnosti - nyní opět funkční. Každý se může podívat na výplody toho egocentrického nafoukance sám: https://twitter.com/jaydeecz
-
-
nevim jestli mužeš všechno hazet na hlavu doskočila, ja pamatuju jeho časy a byl to tady kvalitní portál. taky hodne slušnou navstevnost mel bonusweb, kde to pak ale šlo dolu protože zavedli registraci a kvalita članku šla dolu, tak asi hodne lidi zakotvilo tady.
-
-
z JDho si dělají srandu i ostatní, třeba Zdeněk z hrej. zlatou éru bonuswebu taky pamatuju, to tam snad byl i Poláček
-
Bonusweb byla jednička snad někdy před deseti léty - skončili , když experimentovali s placeným obsahem , registracemi a s přechodem pod MAFRu . Mezi JD TiscaliGames a (Tiscali) Games až takový rozdíl není a přechod byl pro nezasvědceného skoro neznatelný .
Uvidíme co bude dál s Games , ze kterého se mezitím stal geek social ground . Bleskovková diskuze a Trollové jsou tím co sem láká podobně zaměřené víc než samotný obsah , který redakce mělní mezi papírový Level a Games (zvlášť o víkendu).
Bohužel konkurence rozhodně není ani Eurogamer a Hrej stále jen paběrkuje .... -
Když to tak po sobě čtu, tak se mi taky zdá, že je to poněkud anti-Doskočilovské. Ale ten člověk mi prostě leze krkem. Kdyžtak si ty místa nějak odmyslete *4* A bonusweb silně profituje z toho, že je to podkategorie iDnesu.
-
-
-
-
Origin klíče
Dead Space: EGBT-8KRL-UQSL-N9N6-DB2H
Burnout: 28QQ-34ZE-GHG4-EM7E-7FTE
Crysis 2: E9ZH-PVKG-S2RV-W8AD-PR9U
Medal of Honor: DSC4-YTUL-CRGB-FDT8-Z6FH
Mirror's Edge: 5Z4L-D724-FXME-BRN8-HGUQ -
-
Moc děkuji za Dead Space :)
-
-
Mafia III
Mafia III nejrychleji prodávanou hrou v historii 2K. 4,5 mil kusů za týden. Smutné.
https://www.videogamer.com/news/mafia-3-is-the-fastest-selling-game-in-2ks-history -
-
@pan prezident - aha, preto je to nvidia hra
http://www.geforce.com/whats-new/articles/mafia-3-system-requirements
tj skor to vidim tak, ze to kupovali nvidiaci ...a konzolisti -
Pouze ukazuje to, že 2K prodala do obchodů 4,5 milionu kopií. Ale reálně aktivovaných jich bude ani ne polovina. Steam je na 300k a tam je krabičky, dig. distribuce a vouchery od Asus, a každá konzole pochybuji, že dala 2 mega kopií. Bude to jako s NMS, které je zaplacené od distributora, ale leží mu na skladě.
-
Idealni hra pro konzolisty a amdckare
-
lidi jsou fakt nepoučitelní
-
-
Tyranny a pozitivni recenze na steamu
Čekal snad někdo něco jiného? Osvědčený koncept naroubovaný na netradiční komplot. Už se těším až to o víkendu vyzkouším *5* -
-
Hmm, Tohle stejně zajímá jenom fanboye, to by mě zajímalo, jestli za těch pár hodin oni mohli něco dohrát, aby mohli posoudit kvalitu hry. To samé na MT, nasázeji tomu 10 a hotovo a ještě to ani nevyšlo. Samozřejmě tahle hra nezajímá ani trolly, takže těžko říct, jestli je to objektivní
-
-
Hmm, hra už samozřejmě vyšla včera. Člověk kovaný v žánru to dokáže ohodnotit i po pár hodinách. Obzvlášť hráčí cRPG jsou celkem kritičtí.
Hodnotit to moc nemůže ani nováček do žánru. Tak kdo jiný, když ne skupina lidí, která tyhle hry hraje. -
-
ta hra měla na MT asi 20 desítek už v době vydání, hráči CRPG jsou SILNĚ nekritičtí. Co chceš jako za těch pár hodin soudit? Gameplay bude totožný jako v PoE, jestli to má dobré story, tak na to je fakt brzo.
-
-
Třeba, že to hodnotili lidi, kteří už to dohráli před vydáním. Na steamu je teď 180 recenzí a dost lidí tam má nahráno více jak 10h. Na to, že hlavní linka má mít cca těch 20h, tak něco z toho soudit můžou. zajímá tě ta hra vůbec ?
-
-
Proč bys to dělal? Můžeš vybrat samozřejmě, ale tady jde jasně vidět, že uživatelské recenze jsou k smíchu a řídí se dle nich prostě nedá. Udělej si vlastní názor. Pillars jsem hrál a nedohrál, jelikož to bylo po nějakých 10 - 15 hodinách tak zdlouhavé, že mě to prostě nebavilo a taky to všude mělo pozitivní reakce. Tím chci říct, že se řídím jen dle sebe, to je nejlepší.
-
Mám teď jít a vybrat ti kde je 25h recenze ??
-
"I played only 2 hours but i ahve to say that it s even better than Pillars of Eternity. It is so roiginal plot to be a bad guy. I recommended it for every RPG player. In my own view this is one of the best game i ever played"
recenze ze Steamu. Tomu jako chceš věřit takovým recenzím? -
Ty jsi začal s Metacritic. Já tu řešil recenze na Steamu, kde máš odehrané hodiny a vidíš, že člověk hru vlastní. Proč se pořád odkazuješ na tak nespolehlivý zdroj?
A proč se oháníš tím datem ? Což nevíš, že když se hra u nás odemkne, tak lidé z austrálie a asie už mají dávno několik hodin hraní za sebou ? -
božinku to tu někdo naklikává normální debatu? WTF... Jinak to je možné, pokud byla nějaká beta či něco, ale osobně jsem betu nezaznamenal...
"My new favorite game of all time!
Beautiful art, design and very complex, extremely detailed story.
Such an amazing games comes once in a decade"
Recenze z MT z 10.11
-
-
-
-
-
tiez som to nevydrzal, a pred chvilou na gog.com kupil *1*
-
Ach, mít tak čas :(
Vypadá to zajímavě a i když jsem Pillars dohrával na sílu a datadisk už nekupoval, tak na Tyranny se těším. -
-
Datadisky bych nezatracoval, ba naopak. Oba dva mají skvělé příběhy a spoustu obsahu.
-
-
-
The Art of War bundle (Cossacks I&II, American Conquest). Fajn strategie za hubičku.
http://www.bundlestars.com/all-bundles/the-art-of-war-bundle/?utm_source=Facebook&utm_medium=social&utm_campaign=bundle+artofwar -
-
Kozáci jsou super.
-
Bundle Star má posledních několik měsíců suveréně nejlepší bundly...
-
Ani na chvíli jsem nezaváhal. Super vzpomínky na tuhle sérii.
-
-
STEAM
steam má nějakej slušnej problém, užitvatelé vidí jiné účty, osobní info, historie transakcí jiných lidí a jsou i přihlášeni pod někým jiným, včetně přístupu k penězům ve wallet
https://www.reddit.com/r/Steam/comments/3y7le9/im_logged_in_as_someone_random_on_steam/
https://twitter.com/SteamDB -
-
Jen cache problém, ve skutečnosti nejsi přihlášený jako někdo jiný, jen můžeš vidět jeho historii nákupů a nějaký info. Už to maj asi stejně opravený.
-
Je vidělt, že to programoval nějaký znalec, když to tak blbě zabezpečil, že to někdo obešel *15* Hlavně, že mají prachy ale aby je dali do max bezpečnosti to ne.
kdyby to měli jako cisco tak to nikdo neprolomí. Tam se také nikdo takto nenaboural -
-
To byl prank na vánoce že pcčkáři nemají DdDos *1* *2*
-
no co jsem četl, tak peníze to nijak neohrožuje. jediný problém je, že člověk může vidět něco, co by vidět neměl. co se ale týče bezpečnosti účtu, tak tam to je počítám v pořádku.
a jinak nikdo nic neobešel...
-
-
-
Mario je opět oficálně instalatérem.
Japonský soud s definitivní platností rozhodl, že byl v seznamu instalatérů veden oprávněně. -
-
Ty člověku umíš zvednout náladu. *4*
-
-
Battlefield 4
Vyšel nový trailer na mp BF4 (https://www.youtube.com/watch?v=m4Fm570WHwk) a ač nejsem fanboy ani CoDka ani BFka, tak tenhle se vážně povedl. Konečně! Upravili znělku, že zní více jako původní BF, co pamatuji a ne ta reprákoničící z trojky. Za tohle klobouk dolů střihačům v EA. Kdybych věděl, že takhle týmově hraje většina hráčů, tak bych do toho MP i šel.