-
tipy na herní muziku
Čau, prej si tu povídáte o hrách? Sháním doporučení, co hrát dneska v noci v rádiu, konkrétně tipy na nový soundtracky z poslední doby. Zatím tam mám Abyss Odyssey, Wasteland, něco z Destiny.. za případnou nápovědu předem díky! -
-
justin biebr je vždycky sazka na jistotu
-
ftl advanced edition / Expeditions: Conquistador
-
-
FTL má super soundtrack
-
-
Castlevania 2, Valiant Hearts, Risen 3
-
A jeste zahraj tuhle - https://www.youtube.com/watch?v=KRSIo_RV9q4
Ta je moje nejoblibenejsi :D -
-
Retro díl už jsme měli (http://www.mixcloud.com/MoonshineR1/moonshine-19-p%C5%99iprav-se-hrajem/), dneska chci hrát čistě novinky.
-
-
sice je to jen z teaseru na jeden, nejspis problamatickej ks projekt (https://www.kickstarter.com/projects/829559023/confederate-express), ale oslovilo me to dost
https://soundcloud.com/adhesivewombat/wombat-anthem -
-
Na dnešek se to nehodí, ale jinak parádní, díky - schovám do nějakýho chiptune speciálu.
-
-
Souhlas s kolegou vyse. Sword and Sworcery urcite stoji za poslechnuti. Ten zakladni motiv z Luftrausers by taky nebyl od veci :D
-
-
Souhlas se Sword & Sworcery, to má parádní soundtrack a hned si ho jdu pustit :)
-
Taky se přimlouvám za Luftrausers. Co třeba OlliOlli? Brothers?
-
-
Dal bych něco z Witchera jelikož jeho skladatel to má na soundcloudu k poslechu :) - https://soundcloud.com/marcinprzybylowicz/sets/the-witcher-3-wild-hunt k tomu bych tam hodil něco z Dark Souls 2 a pokud jste nehráli už Transistor v pořadu, tak určitě něco z něj. Stejně bych se nezlobil za starší The Last of Us, Broken Age, Thiefa nebo The Banner Sagu :)
-
-
Skoro všechno, co jsi vyjmenoval, jsme už hráli.. sháním vyloženě aktuální věci.
-
-
Ty jo, tak vyloženě aktuální mě moc nenapadá už co. Mrkni třebas na https://www.youtube.com/user/EpicVideoGameMusic1/videos .. dávaj tam místama i dost aktuální věci.
-
-
-
Shadowrun Dragonfall nebo třebas Watch Dogs mají celkem dobrý OST - to je asi vše co si "aktuálního" vybavím. A ještě třebas Divinity OS *14*
-
z poslední doby nevim (kromě Divinity Original Sin samozřejmě), ale super soundtrack má Sword and Sworcery
-
-
PC verzi War Thunder čeká v brzké době patch, který radikálně vylepší stíny ve hře.
uzasny :D.. vec, ktera tam neni vubec potreba a je naprosto nedulezita :), protoze kazdej kouka na stiny, kdzy ma za zadkem spitfire :) -
-
tak oni to nebudou jen mraky, jinak WT pro mě naprosto zábavná hra, jak v arkádě tak v historickejch bitvách
-
PC verzi War Thunder čeká v brzké době patch, který radikálně vylepší stíny ve hře.
Pardon za blbú otázku WT som hral len vo veľmi rannej bete a teraz na to nemám čas, ale pôjde sa do tých mrakov aj schovať??? Alebo to prezradí moju pozíciu nejakou hnusnou ikonkou? *4* -
-
Jestli se nepletu, ve výškách kde se mraky nachází se paradoxně vůbec nelítá. Ne že by to nebylo možné, jen je to moc práce se tam vyškrábat. Ikonka by tě prozradila v arkádovém modu, ale v tom realistickém asi ne (skoro jsem ho nehrál, ale 90% všech asistů je tam vypnuto, pravděpodobně i tyto indikátory).
-
-
-
Fallout antalogie
Bethesda oznámila vydání Fallout antalogie, která bude obsahovat F1-F:NV a obal bude vypadat jako Mini-nuke *1* -
-
preco preboha by som mal dat co len 1€ za sheet F3? F1,F2 a F:NV samozrejme mam
-
-
No vida.. zrovna hraju F3 a chtěl jsem se optat zdejšího osazenstva jaký mají po letech názor na F3 ve srovnání s NV popřípadně se Skyrimem. První Fallouty jsem hrál před více jak deseti lety, mám na ně výborné vzpomínky, hlavně na jedničku, kterou jsem hrál až po dvojce *2* . F3 je moje první bethesdí hra a nezačala vůbec špatně. Ale teď, po 30h (což není špatné) mám takový pocit, že jsem viděl vše, resp. že mě už nic nemůže překvapit, jsem lvl 19(hraju GOTY) a všechny důležité skilly mám na 100, nafarměno 10k zátek, 300 stimpaků a nespočet drog.. hratelnost vybledla a silně uvažuji, že s tím praštím nebo se vykašlu na všechny vedlejšáky a exploring generického postapo světa a najdu toho svýho taťku.. *1*
-
-
Taky jsem nedávno znovu rozehrál F3 GOTY, mám tam samozřejmě dost módů, ale hlavně FWE, těžkou obtížnost, 8 LVL a nahráno 26h *3*
FWE hru dost stěžuje, ale i na "vanille" mi přijde divné mít všechny staty na max na vyšší než easy obtížnost, navíc po 30h. Ale pak si nemůžeš stěžovat že to je moc jednoduchý *1* -
-
Obtížnost jsem měl na normál, přepnuto na hard.. FWE vypadá zajímavě, ale v mém případě připadá v úvahu až při druhém hraní..
Je obdobně "nevybalacovaný" i NV? Minutka googlnení našla mód Project Nevada, zkušenosti? -
-
Jo.V New Vegas taky není problém mít za chvilku maximum v dovednostech.Jinak Project Nevada je dobrý, akorát přidává i dost té omáčky okolo (ikdyž to je možno nepoužívat). Pokud chceš čistě rebalanc, tak je dobrý taky Arwen Realism Tweak.
-
-
Hele tak já taky v Call of Pripyat vannile měl na nejtěžší úroveň taky všechno do 10-15ti hodin nejlepší(až na tu Gauss pušku, ta byla v příběhu), a to se to prezentuje jako těžká hra. Takže bych mu docela věřil že hraje na nějakou těžší nebo tak.
-
-
-
pro nekoho kdo mel jen demo je to skvela šance jak podporit vyvojare; minimalne za f1 a 2 si to zaslouží
-
-
f1 a f2 bolo roky na gogu, jeden cas aj zadarmo a f3 fakt nebudem podporovat, bolo to otrasne
-
-
Zapomněl si na Tactics, osobně můj nejoblíbenější.
-
-
-
9 holek snažících se o cosplay Lary Croft. Která z nich se Vám nejvíce (ne)líbí?
Lara je jen jedna... -
PC verze Titanfall nebude podporovat Xbox One ovladač.
Tak to asi nikomu zily trhat nebude. -
Doombox
Doombox - projekt na snadné spouštění rozšíření pro hry na enginu původního Doomu má nově twitter https://twitter.com/doomboxcz -
John Carmack má stále v plánu 64bitovou verzi Rage.
Já bych si radši namapoval numpad a taky bych rád neměl v inventáři myš (s vyšším DPI) rychlou jako Speedy Gonzales, pane Carmak. Ale jestli to pomůže těm, co mají se hrou problémy s posledníma driverama a patchem, tak to si zase samo klidně počkám ;o) -
EA Humble Bundle
Já jsem zvědavej, jestli k bundlu ještě něco dodatečně přidaj, u většiny bundlů to tak bylo. Tak když tam je DS 1 a 3, tak by mohli přidat dvojku, ne? *15* -
Division beta
Vydrzel jsem hrat 20 minut... hrozny stuttering na jakekoli nastaveni a odporny hud z ktereho prechazeji oci...
jak dlouho jste vydrzeli hrat vy? *1*
P.S.: Ten jejich oficial stream na twitchi je taky hruza, to snad neni ani 30 FPS.. wtf? *1* a do chatu nadsene pisou jen ti co maji preorder *1* -
-
Co je to stuttering?
-
-
Trhani obrazu
-
UTFG nebo se zeptej LV426/Lukysse
-
-
Mám to v plánu dnes večer, takže ještě uvidíme, ale jelikož od toho vůbec nic neočekávám, může mě to max. mile překvapit. *2*
-
-
Ja si vezmem jedlo a pitie a vychutnam si to na Youtube.
-
-