Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KaloSaper

    Xbox One at E3 - The Abridged Version

    Další humorné video na Microsoftí E3 prezentaci - http://www.youtube.com/watch?v=XlkZNNaYBro
    • Battlefield Ford: .....Bloom .... oranžová a zelená *15*
    • God-of-War
      Tyhle videa sou mocný:D.
      • A ty ses nemocny...
    • Miserius
      Máš anglickou klávesnici :D
      Good work!
  • ringmancz

    Nová technologie TressFX Hair od AMD si pohraje s vlasy Lary Croft ve hře Tomb Raider.

    a nějaká jiná technologie co si v Tomb Raider pohraje s něčím jiným taky bude? if you know what I mean
    • ringmancz
      a na tom předposledním obrázku vypadá schválně jak Tali v ME3?
  • ringmancz

    za měsíc vychází nová hra od autora Super Meat Boye a Isaaca

    http://store.steampowered.com/app/583470/The_End_Is_Nigh/

    Recommended: Graphics: nVidia 9999999999999GTX TI SLIx200
    • skaven
      asi ten vyplnovac v steame zadriemal, ked si plnil povinnosti :)
  • SalemCZ

    Vývojáři z Obsidian Entertainment by se ze všeho nejraději vrhli na Star Wars: Knights of the Old Republic III nebo nový Fallout.

    Bohužel EA
  • MikeR
    Taky všem přeju krásné vánoce, radost a pohodu a nezapomeňte, že když nebudete celej den hrát, uvidíte ještě zajímavější věci než zlatý prasátko! Absťák je absťák. *5*
  • Všechny fatality z Mortal Kombat v jednom videu!

    Zase ten Mortal Kombat, to snad mate zaplacene.
  • Keyz

    The Art of Wolfenstein: The New Order

    Možnost podívat se jak to vypadá s některými omezeními na google books.

    http://kuc.cz/dheskx
  • John Carmack: „PC je řadově mnohem silnější než konzole.“

    Mr. Obvious objevil ameriku *1*
  • nekromant33

    Steam Hry

    Sang-Froid: Tales of Werewolves
    https://www.humblebundle.com/downloads?key=fHzYrCXvpnXnMurF

    Cubetractor
    https://www.humblebundle.com/downloads?key=ahSnV8nAecNpp84r

    Já třeba vůbec netuším co je to za hry, takže jestli jste na tom podobně a víte, že si to nezahrajete, nechte tu možnost pro někoho kdo by to třeba opravdu chtěl. Díky.
    • ucho
      Vzal jsem Cubetractor, diky. Tak kdyby někdo chtěl
      To the Moon
      https://www.humblebundle.com/gift?key=4RWnndzW5w2YXwkG
    • moc děkuji vzal jsem si Sang-Froid: Tales of Werewolves :)
  • Amylee.Anderson

    Pomožte naší stálé čtenářce Amylee se školní prací vyplněním tohoto krátkého dotazníku ohledně vašich...

    Tyjo děkuju :))) Zpracuju aktuálních 130 odpovědí, ale nechám to pořád otevřený pro odpovědi, ono se z toho nakonec vyklubala zajímavá podívaná https://docs.google.com/forms/d/1QvMRC56dNknLMpjaL-4R7adYhyv0h3ReKpPI_ldaxPc/viewanalytics :)
    • Je hezké, jak takový Alpha Protocol je jednou mezi tragedy a jednou mezi vítězi.
    • Danny28
      Tak to je dobrej bordel *15* 130 odpovědí to je hodně dobrý.Rád jsem pomohl *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit