-
Obrazem: Infografika k titulu Black Desert Online 2, který si vyzkoušely již tři miliony lidí, vytvořená při příležitosti druhých narozenin této hry.
Jsem ani nevěděl že už vyšel druhý díl a už má na kontě 2 roky, tak happy b -
-
https://www.blackdesertonline.com/news/view/1080
Zajímavej překlep *3*
-
-
PS+ hry na pristi mesic
Far Cry 3, Dragons Dogma: Dark Arisen, Street Fighter X Tekken -
-
Byl představen boss Mighty No. 3 z Kickstarter titulu Mighty No. 9. Hra nově byla potvrzena i na platformy...
No to snad ne! Sem si koupil Dark Arisen za 700 v obchodě a čaká, až se na něj dostane řada. Že já jsem nepočkal.. -
no to mě po*er. zrovna tento víkend jsem už už kupoval dogma: dark arisen, ale nakonec jsem si řekl, že ještě počkám... tak to už by mě snad i vytočilo :D
-
-
Vypadá to, že The Last of Us bude první (singleplayerovou) hrou, která bude určena jen dospělým...
Bleskovce nerozumím, PEGI 18 má spoustu her. -
-
Co takhle třeba samotná herní náplň? Možná nějaké to přemýšlení, trocha filosování atd. Domnívám se, že samotným PEGI to asi nebude.
-
-
V tom případě je ten odkaz naprosto nicneříkající.
-
Vypadá to, že The Last of Us bude první (singleplayerovou) hrou, která bude určena jen dospělým...
Skôr to, ako tradične, bude nesprávnym pochopením zahraničných správ a ide o prvú "neprístupnú" hru od Naughty Dog, viď napr. http://www.gamesthirst.com/2011/12/12/the-last-of-us-naughty-dogs-first-m-rated-game-features-no-multiplayer/
-
-
-
Humble Bundle od EA, jehož výtěžek jde pouze na charitu, zatím vydělal krásné tři miliony dolarů.
Bych řekl krásných 6 miliónů *1* -
-
Si vem, že tam je ještě přes deset dní! Paráda víc takových akcí!
-
-
Uživatelský obsah TES V: Skyrim vytvořený na PC bude kompatibilní s konzolovými verzemi hry. Vývojáři hledají způsob, jak ho hráčům nabídnout.
Já věděl že nás nezklamou!!! A podpora modifikací i na konzolích je opravdu skvělý nápad. -
Apex Legends zaznamenává masivní pokles ve sledovanosti na Twitchi, hru teď trápí lagy a problémy s audiem.
Nechápu že takové ****** někdo hraje ale aktivně sledovat jak to hraje někdo jinej, to je jinej level...
-
-
No jo a to ještě lidi platí a posílají dary za to sledování...
-
Dnešní děcka postižená dnešní modou... co bys nechtěl.
-
Tak jelikož je to svět Titanfall a díky právě Apexu se spousta lidí vrátilo do T2 nebo si ji koupilo, tak děkuji tomu, že Apex vznikl. Navíc to vydělalo dost peněz EA a Respawn má teď hezké plus.
-
jj, bublina uz pomalu praska a brzo se budou recenzanti chytat za hlavu, ze to doytavalo vysoky znamky :Dddd
-
-
Gabe Newell zřejmě nabídne Portal 2 a DotA 2 na STEAMU zcela zdarma jako omluvu za únik dat.
*1* cha cha chá, he he ehm hmm. a teď vážně, Gabe nám k tomu přihodí ještě všechny díly série Half Life. nene, tomuto nevěřím. Valve není charita. -
-
A TO by se mi líbilo! :D
-
-
A ja myslel,ze jako mistni nejvetsi fanousek HL ,vsechny dily vlastnis.Jak posetile to ode mne bylo.
-
-
Mohli by jako odškodný pomoct tvurcum Black Mesa: Source abysme si to už konečně mohli zahrát :D
-
-
Gabe Newell zřejmě nabídne Portal 2 a DotA 2 na STEAMU zcela zdarma jako omluvu za únik dat.
a nebo vydat epizodu 3(nebo HL3)
-
-
-
Společnost Take-Two si zaregistrovala ochrannou známku "Judas".
Vidím to buď na Red Dead Crucifixion, nebo Grand Theft Donkey: Golgotha. -
Anketa: Na čem sedíte u PC?
Otázka v nadpisu je myslím jasná, tak se pochlubte *4* . -
-
ležím na pohovce pred svoji konzolou, na zdi velka TV, nekdy si TV pootočím na zavesnem stojanu a hraju ze sve terasy, kolem tráva, palmy bazén a kopa krásnych holek co se koupou.
to vy pc-ckari nemate, jen se hrbíte nad stolem a čumíte do 17 palcoveho monitoru CRT lol -
-
Ani otázku si to neumí přečíst, lol
-
-
7-8let starý "bůvolí kůže" křeslo které se mi pozvolna začíná rozpadat - upadávají kolečka, vyfoukl se vzduch z nastavitelné pozice (už nejezdí nahoru, jen dolu) , je pravda že funkce houpání ještě a to musím zaklepat funguje... jinak si nestěžuji prožil jsem s ním pěkných pár let. Chce to nové no, ale aby bylo levnější. *4*
-
Já mám PC na zemi a taky na zemi sedím. Opírám se přitom o stěnu. Doporučuji všem.
-
-
To je takove Japonske...
-
-
Křeslo Mark II, koženkové, hodně pohodlné, k tomu stůl na zakázku, ruce krásně opřené ve vodorovné poloze. Dobrý posed je základ kvalitního hraní.
-
Jelikož jsem chtěl od jednoho nejmenovaného člověka k vánocům pohodlnější křeslo, ale ten se na mě vybodl, tak sedím na tom starém, méně pohodlném. Děkuji tedy za ignorované přání *1*
-
Pohodlne kancelarske kreslo s technologii free float ktera umoznuje nezavisle nastaveni sedaku a podperky zad, nastavitelne podrucky pro lepsi ergonomii pri praci s mysi a samozrejme mu nechybi ani nezbytna nastavitelna opora hlavy pro jeste vetsi pohodli pri delsim hrani.
-
já u PC zásadně stojím.
-
-
Dobrý dvojsmysl *15*
-
-
Na vzduchu. Ještě v testování, ale taky vyhovuje.
-
Na zadku. Je to sice starší model, ale mně vyhovuje. *1*
-
Na střeše.
-
-
Jsem to nejdřív přečetl jako "Na sestře." >.<
-
-
-
Systémové požadavky PC verze Assassin's Creed Syndicate.
:D
Tak schválně jaká bude realita tentokrát. Je tam polovina "věcí", než v Unity, snížený dohled a vzali si půl roku na optimalizaci. -
-
já to sabotuju. I kdyby to byl technický zdar, tak mě nic nepřesvědčí, že se z té série nestalo druhé Call of Duty.
-