Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Urug

    Half Life machinima

    http://www.youtube.com/watch?v=Zw684xM2cUo
  • Amylee.Anderson

    Jak by v ME vypadaly rasy, kdyby si je reapeři podmanili

    Možná si vzpomínáte na Dragon Effect, kdy umělec překreslil postavy z ME do Dragon Age universa. Tak tohle je od stejného člověka (asi to nebude nic nového, ale je to moc hezké a kreativní): http://andrewryanart.deviantart.com/gallery/41537142

    (Celkově má moc krásný "malby")
    • nekromant33
      Reaper Krogan nebo Reaper Blasto a Shepard by si ani neškrtl
  • XorxoxTalarius

    Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier

    V predprodeji na PC za pouhych 5 dolaru ... to je skoro zadarmo.

    http://shop.ubi.com/store/ubiemea/en_IE/pd/ThemeID.8605700/productID.245318800/Tom_Clancys_Ghost_Recon_Future_Soldier.html
  • trosku offtopic

    http://9gag.com/gag/aDWGz47 *1*
  • Draken69CZ

    CZC

    Markeťáci tam těm PíSidlům asi moc nerozumí, když u reklamy na novou i5 K přidávají recenzi uživatele který ji AIO vodním chlazením v idle uchladí na krásných 17 °C *15*
  • Kozy

    Visceral Games (Dead Space) si zaregistrovalo v ratingovém systému doposud neodhalený multiplatformní titul "Omaha".

    Nebyl to čirou náhodou pracovní název pro Hardline?
    • Visceral Games (Dead Space) si zaregistrovalo v ratingovém systému doposud neodhalený multiplatformní titul "Omaha".

      je to tak - Omaha je BF: Hardline /konec senzace
  • Kozy
    Příští rok nás v Rainbow Six Siege čekají operátoři ze Španělska, Izraele, Číny a Honkongu.
    • nekromant33
      Jsem rád, že to podporujou dál a nedělají rovnou dvojku.
  • Hitman Sniper Challenge * free steam keys

    http://shop.tek.ag/de/Hitman-Absolution-Sniper-Challenge-PC-Spiel-Free-Gratis-Kostenlos-Steam-Download
    • Pěkné, díky. Člověk si opráší němčinu a ještě za to dostane klíč zadarmo.
  • Watch Dogs nabídne 13 tisíc jedinečných animací.

    To jsem zvědavý teda...
    • Keyz
      Schválně to budu počítat *15*
  • JohnyTheZik

    Trochu OT, ale tahle stranka je fakt na hranici pouzitelnosti bez ad-blocku. Ty pop-up reklamy jsou jak z devadesatek. Na mobilu je to jeste horsi.

    Prijemny vytrestani za podporu webu.

    • Jack1947

      Jak to ty si nepatíš VIP bez reklam" :D

      Jinak já si tto zažil jak skončila licence u doplnků ve Firefoxu to bylo strašné ! 🤮( minulý týden).

      • SalemCZ

        Když mám VIP tak se mi nebudou mazat příspěvky?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit