-
Half Life machinima
http://www.youtube.com/watch?v=Zw684xM2cUo -
Jak by v ME vypadaly rasy, kdyby si je reapeři podmanili
Možná si vzpomínáte na Dragon Effect, kdy umělec překreslil postavy z ME do Dragon Age universa. Tak tohle je od stejného člověka (asi to nebude nic nového, ale je to moc hezké a kreativní): http://andrewryanart.deviantart.com/gallery/41537142
(Celkově má moc krásný "malby") -
-
Reaper Krogan nebo Reaper Blasto a Shepard by si ani neškrtl
-
-
Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier
V predprodeji na PC za pouhych 5 dolaru ... to je skoro zadarmo.
http://shop.ubi.com/store/ubiemea/en_IE/pd/ThemeID.8605700/productID.245318800/Tom_Clancys_Ghost_Recon_Future_Soldier.html -
trosku offtopic
http://9gag.com/gag/aDWGz47 *1* -
-
CZC
Markeťáci tam těm PíSidlům asi moc nerozumí, když u reklamy na novou i5 K přidávají recenzi uživatele který ji AIO vodním chlazením v idle uchladí na krásných 17 °C *15* -
Visceral Games (Dead Space) si zaregistrovalo v ratingovém systému doposud neodhalený multiplatformní titul "Omaha".
Nebyl to čirou náhodou pracovní název pro Hardline? -
-
Visceral Games (Dead Space) si zaregistrovalo v ratingovém systému doposud neodhalený multiplatformní titul "Omaha".
je to tak - Omaha je BF: Hardline /konec senzace
-
-
Příští rok nás v Rainbow Six Siege čekají operátoři ze Španělska, Izraele, Číny a Honkongu.
-
-
Jsem rád, že to podporujou dál a nedělají rovnou dvojku.
-
-
Hitman Sniper Challenge * free steam keys
http://shop.tek.ag/de/Hitman-Absolution-Sniper-Challenge-PC-Spiel-Free-Gratis-Kostenlos-Steam-Download -
-
Pěkné, díky. Člověk si opráší němčinu a ještě za to dostane klíč zadarmo.
-
-
Watch Dogs nabídne 13 tisíc jedinečných animací.
To jsem zvědavý teda... -
-
Schválně to budu počítat *15*
-
-
Trochu OT, ale tahle stranka je fakt na hranici pouzitelnosti bez ad-blocku. Ty pop-up reklamy jsou jak z devadesatek. Na mobilu je to jeste horsi.
Prijemny vytrestani za podporu webu.
-
-
Jak to ty si nepatíš VIP bez reklam" :D
Jinak já si tto zažil jak skončila licence u doplnků ve Firefoxu to bylo strašné ! 🤮( minulý týden).
-
-
Když mám VIP tak se mi nebudou mazat příspěvky?
-
-