Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy

    Na účastníky betaverze The Division se nevztahuje dohoda o mlčenlivosti. Internet tak pravděpodobně zaplaví množství screenů a videí ze hry.

    Na PSN si můžete "koupit" The Division v preorderu a pak si stáhnout betu bez čekání na klíč. Stejně jako to bylo u BO3.
  • frag.ment

    Obrazem: Grafické porovnání PS3, PS4 a PC verze Far Cry 4.

    Jako ta grafika na PS4 vypadá fakt moc pěkně, už se těším až dnes přijdu domu, krabička už mi leží doma přiravená. Dle ohlasů v diskuzích je i gameplay zábavnej, takže zábava na víkend je jasná. Ještě mám velké plus, že jsem nehral trojku ani dvojku, takže pro mě bude spousta věcí nová.
    • Až na ten malý Fov, to je vážně bída a nemůžeš si to nastavit. K tomu gamepadové ovládání, ta orientace v prostoru je nakonzoli příšerná. A taková ta celková vyblutost PS4 verze se mi nelíbí. No a k tomu si připočíst chabých 30fps... a radost by mě dávno přešla :D
      • Sice s tím souhlasím, ale zkus si příště vymyslet svůj nick, díky. :)
    • Doporučuji si zahrát dvojku. Na GOGu je za pár šušní (teď je navíc ještě v akci) a hra je to skvělá. Velmi podceňovaná, hodně hráči nepochopená, ale jakmile se do ní člověk dostane, tak je bezkonkurenční. Čistej HUD, NPC hráčovi nekecají jak má co dělat a z toho plyne neobyčejná svoboda v tom jak jednotlivé mise splnit. Od trojky a čtyřky velmi odlišné.
      • Veskoslav
        FC2 je nejhorší z celé série.
        • Naprosto bezkonkurenčně nejlepší díl, jedině ve 2 jsem se cítil jako v Africe. 3 byla nuda a 4 mi nedává žádný feeling himalájí.
        • MrSanta
          Nejhorší v celé sérii? Ty nehodný hochu, za trest dneska po obědě žádný moučník *15*
      • frag.ment

        Obrazem: Grafické porovnání PS3, PS4 a PC verze Far Cry 4.

        No jo, ale na GOGu si asi PS4 verzi nekoupím *3*
        • Dvojku určitě ne, ta na PS4 ani nevyšla. Jsem myslel, že máš i nějaké herní počítač (na dvojku není třeba extra dělo) no *1*
          • frag.ment
            Jo herní počítač mám, většinu her by ještě utáhnul, ale už prostě na PC nehraju, nebaví mě to. Mám taky PS3, takže jestli mě bude FC4 bavit, tak si někdě za levno pořídím FC2.
            • Miserius
              Far Cry 2 na ps3 se dá koupti už za sto korun, to bych za to možná i dal, přestože ten díl uplně nesnášim (nemam rád to prostředí ve kterym se to odehrává), to já raději Far Cry 3 který už taky stojí kolem dvou stovek
  • SalemCZ

    Na Epic Games Store je momentálně zdarma Rime, 30. ji nahradí City of Brass.

    Rime zní zajímavě, ale je to na Epicu, tak si zas počkám na Humble.

  • Lukyz

    Do pátku je na Steamu Tomb Raider za 3,99€

    Za cca 110Kč je to podle mě must buy! *3*

    http://store.steampowered.com/app/203160/
    • C-BEAM
      konečne cena odpovedá kvalite.
    • ucho
      ta hra je úžasná, minulý měsíc jsem ji dohrál a vyplatila by se i za 500,-
  • Mod roku na ModDB

    http://www.moddb.com/events/2012-mod-of-the-year-awards/features/mod-of-the-year-2012
    Kdopak myslíte, že asi vyhrál? *4*
    • rancor1223
      Čekal jsem větší úspěch Stalker modů. Hlavně Lost Alpha a i Misery (ten se alespoň umístil). Ale kromě DayZ (kde jsem čekal místo první), jsem žádný jiný ani nehrál tak mi to může být jedno...
      • Lost Alpha vyhrála nejlepší nadcházející mod, ještě není hotová.
        http://www.moddb.com/events/2012-mod-of-the-year-awards/features/moty-players-choice-upcoming-2012
        • rancor1223
          Tak to jo. Díky za info.
  • EA musí původnímu programátorovi herní série Madden NFL zaplatit odškodné minimálně 11 milionů dolarů....

    That's my boy
    • EA musí původnímu programátorovi herní série Madden NFL zaplatit odškodné minimálně 11 milionů dolarů....

      inak to nebolo po prvy raz, co EA v suvislosti s touto seriou niekoho ojebabrala
      http://kotaku.com/5816920/before-elder-scrolls-bethesda-created-madden
  • ucho

    Králíci s nimiž jsme se poprvé setkali v Rayman Raving Rabbids slaví 5 let.

    to je hezké, ale hrál to vůbec někdo? vždyť to nejde hrát, počítá to nesmyslně skóre, některé minihry nejdou dohrát...
    edit: a když jsem to hlásil na podporu distributora Playmana, tak naznačili, že to asi neumím hrát... když jsem jim poslal videa (například střelba na branku, kdy dám všechny tři branky, získám dostatečné skóre a najednou mi tam skočí skóre menší a failed. nebo vyhazování králíka do dálky, dopadne na dostatečné vzdálenosti, ještě se kutálí a najednou blik a je tam malá vzdálenost...), na to už mi nereagovali. bohužel Ubisoftu jsem videa neposílal (hru jsem si koupil teprve někdy loni) a nikde na internetu takové problémy nepsal, jako by to na PC nikdo nehrál...
  • Casino

    Spíš mě teda zaráží, že ačkoliv údajně reklamní oddělení má už nějakou dobu informaci o tom, že se tady děckám zobrazuje reklama na online casino, tak hraje mrtvýho brouka. Jako chápu, že by třeba porušili smlouvu s tím Casinem, kdyby to sundali, ale zajímalo by mě, jestli konkrétní bořík, který to má u Tiscali pod palcem, plně doceňuje tu skutečnost, že pokud Tiscali bude muset něco platit, tak tu částku jaksi bude vymáhat po tom, kdo to měl včas řešit a neřešil... A zákon padajícího exkrementu předpokládám známe všichni.
    • nejaky obezni človek by je taky mohl zažalovat že tu maji reklamu na mcdonalds
      • Tilwaen
        Do McDonalds můžeš jít beztrestně v jakémkoliv věku.
  • Lukyz

    Ion Maiden

    Zajímavost: 3D Realms včera na Steamu vydali early access hry Ion Maiden, která je prezentovaná jako čistokrevná "oldschool" FPS a běží na Build enignu *8*
    Z gameplay videí to vypadá na slušný odvaz a recenze jsou zatím taky kladné.

    "Her journey will leave trails of blood and gore in huge, multi-path levels filled with those famous colorful keycards and plenty of secrets and Easter Eggs to discover behind every corner."
    • První hra z roku 2018, kterou rozjedu!!! *1*
    • Still
      Se asi po... v kině, ne?
    • ucho
      jako nerikam, ze to musi byt spatne, ale Build engine je proste uz hodne out a ma spoustu zbytecnych nedostatku pro level design (treba nemoznost mit vic pater nad sebou).
    • Jack1947
      Takže Duke se vrátil ale jako ženská hmm zajímavé...
  • Blizzard právě vyfoukl Rockstaru největší bombu dne: http://www.youtube.com/watch?v=ijCgKciMIE4

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit