Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xolevle

    Vyzkoušejte mobilní verzi Counter Strike 1.6 na zařízeních s Androidem.

    opravdu jen na vyzkouseni, jinak je to kravina, predelavat podobne hry na touchscreen...
    • Souhlas touchscreen je berlička ne rovnocenná náhrada reálných tlačítek - špatně řešená finanční úspora na straně výrobců .
      I když se tak hry dají ovládat , rozhodně komfortní a přesné ovládání vidím jinde .
      • Úspora? Opravdu? Kolik že se tak ušetří použitím dotykového displeje místo klávesnice?

        A mimochodem, je tu nějaký telefon s rezistivním displejem? ^^
        • Protože musíte všichni šmrdlat , vezmeme vám tlačítka .... a foťte si taky śmrdláním *11*
          FCK- Android !
          • Pořád nevidím tu finanční úsporu.
    • zx_spektrum
      Android není jen Touchscreen, je řada qwerty telefonů, jsou androidí tablety s klávesnicemi, takový ASUS Transformer Prime může mít připojenou i myš... Kravina předělávat podobné hry na touchscreen to není (GTA III pro Android je docela úspěšné, ne snad?), bohužel tohle není předělávka CS 1.6 (tzn. port) ale jen hra která používá nějaké assety z CS1.6 a tak trochu jako CS vypadá...
      • Dokud nebude Asus Transformer závazným etalonem pro všechny , tak se s ním a jeho periferiemi nemá smysl při realizaci podobných hříček vůbec zaobírat . Dotykové ovládání je .... sebemrskačství ... howg
      • zx_spektrum
        Za co ten mínus, anonymní nesouhlasiteli?
  • Když zrovna Lukáš nenatáčí videorecenze nebo znělky do podcastu, natáčí vlastní muziku a...

    Je mi líto, asi nejsem dosti intelektuálně vybaven. Přijde mi to jako absolutní sra..a. Nicméně hudební kritik (ani skladatel) nejsem a tudíž je můj názor vlastně úplně nadbytečný *3*
    • EuroSamurai
      A to, že nejsi hudební kritik nák degraduje tvůj názor na něco tak silně subjektivního jako je hudba?
    • já shodou okolností hudební kritik jsem, Lukáš je prostě svůj, a tohle je zajímavá recese, ale hudebně je to samozřejmě ekvivalent Šmicrova umění :). Ale své fanoušky si to asi najde, jako všechno.
      • Robotron3
        Koukám, že dnes už může být hudební kritik každý Primitiv :)

        Na Lukášově hudbě oceňuji snahu, ale jinak to jde absolutně mimo mě. A to se mi líbí kde co...
        • 13_11
          „Jedni zvěčňují se pérem, štětcem, dlátem, zpěvem, hudbou; kdo sami v žádném tom oboru vyniknouti nedovedou, proslavují se vynalézáním nových uměleckých směrů, posuzováním a poučováním činných umělců, velebením tvůrčích velikánů, načež se tváří, jako by oni sami jim k té velikosti byli dopomohli, nebo tepáním všeho všudy, aby budili domnění, že duchem vysoko vynikají nad veškeré svoje okolí – zkrátka, stávají se věhlasnými kritiky a esthetiky...“
        • :) nejen dnes, to v každé době :)..
  • God-of-War

    Několik nových informací o GTA5 pro nové konzole..

    1. Kompletně byly přepracovány stromy, divoká vegetace a jsou vidět jednotlivá stébla trávy, byla přepracována kompletně i podvodní oblast jako korálové útesy a rostliny.
    2. Ve hře je daleko větší dohled, který je šílený podle slov lidí, kteří mohli hru vidět v pohybu, protože i v dálce jdou jednotlivá osvětlení v noci, která jsou plně dynamická.
    3. Kompletně bylo přepracováno moře a déšť, vše vypadá nyní daleko reálněji.
    4. Kompletně byly předělány i textury zvířat, nyní mají více polygonů a mají realistickou kožešinu, byl i zvýšen počet jednotlivých zvířat na scéně.
    5. Byly hodně vylepšeny modely postav
    6. Ulice jsou nyní daleko detailnější. Mokrá silnice vypadá skvěle jako v Infamous Second Son
    7. Hra byla prezentována na konzoli PlayStation 4 v rozlišení 1080p s výborným vyhlazováním.
    8. Slíben nový obsah, mezi kterým jsou nové písničky i rozhlasové stanice
    • Pulka z toho budou stejne jen PR recicky, jak to tak uz byva. Ale treba prekvapi.
    • Keyz
      Tedy klasika. Grafika.

      Fyzika vozidel bude asi stejně komická.
      • Fyzika vozidel byla v pohode ale s letadlama a hlavne vrtulnikama meli neco udelat...
        • Keyz
          Když jsem měl možnost to hrát, tak mi to přišlo velice arkádové oproti GTA IV. Hlavně minimální poškození. V minulém díle se mnoho věci na autě lehce demolovalo a bylo dobré nejezdit jako *12*
          • Jack1947
            Stejně to nemělo na dnes již legendární Mafii kde každý náráz mohl být smrtelný.
            (pokud si člověk nebouchl do hlavy tak v klidu) v tomhle GTA hadr. GTA V. požkození má jen se k němu musí člověk postupně prokousat. Pak to stojí zato. *15* Souhlas že to se jeví zpočátku arkádověji, zdá se jako by se postupně evoluvovalo se hrou.
            • Jack1947
              Jo to jsem měl na mysli, nemám psát vůbec já myslel že tolik nevadím. ( zkusím ty termity popustit).

              Já jsem myslel že Evoluce má taky svůj vlastní počeštěný význam. Omluva budiž dána.
            • shefield2
              Jacku, ty jedno gramatické *12* , asi jsi měl na mysli slovíčko "evolvovalo", že? Radši používej termíny, které bezpečně znáš, anebo radši nepiš vůbec, prokážeš nám tím skvělou službu. *3*
            • Tilwaen
              A co je to ta evoluovace? :-)
              • Chim

                Reakce na příspěvek:

                Pokud by Darwin četl tyto diskuse, patrně by své teorie ještě přehodnotil.
              • janchor

                Reakce na příspěvek:

                Potlesk pro Darwina.
            • Jack1947
              Evoluovalo" když už... prostě se vyvíjelo no tak mi to přišlo. Tak nechytej za slovíčka ty ovulace. *4*
            • Myslim ze jsi chtel napsat "ovulovalo"...
          • S poskozenim souhlasim ale co se jizdniho modelu tyce tak bylo GTA 4 uplne mimo (teda pokud nemas na aute pneumatiky z masla). To klouzalo i kdyz clovek zabrzdil ve 20ti kilometrech v hodine. Nerikam ze to vubec nebylo zabavny ale u GTA 5 mi prijde rizeni arkadove mene nez u ctyrky.
    • frag.ment
      No dopr.. jestli to nejsou jen PR keci, tak to abych si to snad koupil znova. Ach jo.. Většina úprav se týká grafiky, ale kdyby dali nějakou slevu pro majitele PS3 verze (krabice), tak bych o tom dost uvažoval.
  • Morraw

    AC Unity

    Tak jsem se jal vyzkoušet na novém stroji Unity. Dělal jsem si naděje, že většina bugů už bude opravena. Marně. Po počátečním nadšení z plynulosti mě začaly do očí bít ty stejné chyby, které byly ve hře při vydání. Textury doskakují, postavy doskakují, Arno se zasekává za malé objekty, bugy v animacích hlavně při soubojích (jak jednou zkusíte plynule animace ze Shadow of Mordor, tak z těch assassinských budete blít.). Dokonce jsem kontroloval, jestli se vůbec naistalovaly nějaké patche.
    A tahle hrůza pořád není opravena..
    http://i612.photobucket.com/albums/tt207/morraw/Assassins%20Creedreg%20Unity2015-9-10-21-23-57_zps8u4rejtc.jpg
    Jako letošní Syndicate předobjednaný zatím nemám, ikdyž jako sběratel bych chtěl zase Big Ben edice. Pravděpodobně ale budu riskovat až do vydání, abych zjistil, jak moc to letos zase pose*rou. To, že takovou fušeřinou zkazili pro mě nejočekávanější díl série, jim nikdy neodpustím.
    • Já myslím, že by sis ten Syndicate měl předobjednat, komu není rady .... kupuješ hovadiny, dobře ti tak.
      • Morraw
        Ale mě není líto peněz. Vadí mi, že jinak vcelku skvělou a unikátní sérii (byť teď prochází úpadkem) ničí stále stejné technické chyby a špatná designerská řešení. Je to jen povzdech nad tím, že i velkému fanouškovi jako jsem já, se tento přistup Ubi k prasení jejich značky hnusí. A opravdu si nedělám naděje, že by se to s dalším dílem mělo zlepšit. Byť bych si to přál a nebudu sám..
        • Keyz
          Se*ou na to, protože fandové to koupí stejně.

          To je prostě celé. Kdyby to nekupovali a nadávali na to, tak to budou řešit. Ale stejně to koupí a stejně to objednají předem a stejně jím to bude jedno....

          Jestli jsi fanda a chceš aby to bylo lepší. Minimálně technicky odladěné, tak musíš udělat tlak. Nekoupit a doporučit dalším aby to nekoupili. Když vás bude dost = budou to řešit.
  • Ken Levine předělává Irrational Games

    Budou snižovat stavy, na 15 lidí a chctějí se soustředit na výpravné hry s vysokou znovuhratelností v digitální podobě.
    http://irrationalgames.com/
  • Patrick Liu (EA Dice): „Mirror's Edge 2 by mohlo oslovit širší okruh hráčů.“

    „Mirrors Edge 2 by mohlo oslovit širší okruh hráčů.“

    Širší okruh hráčů se v poslední době začíná rovnat větě: "chceme nalákat hlavně hráče CoD"... což zřídka dopadá dobře (vzpomeňme na DA2), doufám, že tohle nebude ten případ.
    • Tak tak,na vety typu,chceme oslovit vetsi okruh hracu,nebo ze chteji udelat hru vice pristupnejsi me povetsinou docela desi.
      A to z toho duvodu,ze vetsinou to pak nedopada dobre.
  • Kterého herního hrdinu by chtěli čtenáři IGN vidět nahého?!

    Zadnyho co je chlap...
  • Inquisitor
    Resident Evil 3: Nemesis dnes oslavil neuvěřitelných 18 let. Sakra toto letí, jako bych to prvně hrál včera :(
    • Lukyz
      Doufám, že udělají remake společně s dvojkou *14*

      Staaars *1*
  • MidnighT91

    Čtvrtý patch pro PC verzi Assassin's Creed Unity často způsobuje (při zapnutém SLI) problikávání grafiky ve hře.

    Nevím jak vám, ale mě po update 1.4 kleslo průměrné fps ve hře minimálně o 10....
    • To já konečně po měsící hraju, v davech to skočilo asi o 10-15 fps nahoru a celkově už cutscény jsou vždycky nad 30 a ve hře se mi to drží na 40, všechno na max. kromě měkkých stínů a vyhlazování na AMD R9 280X, takže za mě spokojenost, konečně s tím pohnuli.... Což samozřejmě neznamená, že by to nemohlo být plynulejší, s menším doskakováním, občasným propadem fps sem tam a občas pořád špatně navazujících animací a mělo to samozřejmě takhle být už před měsícem, ale už se to dá bez problémů hrát a vypadá to opravdu nádherně :)
  • Jam97

    Half-Life 3

    Valve chystá přednášku na GDC. To není zas tak nic překvapujícího. Ta přednáška je ale 3. března (březen = 3 měsíc) ve 3 hodiny. Náhoda ?
    • x_ander
      No když už se takhle naučili počítat do tří, tak by mohli oznámit 3 hry. L4D 3, Portal 3 a HL 3. Ale to by všem praskla hlava :)
    • Náhoda? Nemyslím si, ale také si nemyslím, že by to mělo znamenat příchod HF3.

      Valve jen trolí a trolí.
      http://meanwhilein.org/meme/47513-picture
    • Draken69CZ
      Náhoda to není samozřejmě že se jedná o L4D 3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit