-
For Honor nyní hraje o 95 % méně lidí než před rokem.
For Honor přišla po prvních třech měsících o 95 % hráčské základny, což je horší než stav Division po svých prvních třech měsících, která přišla o 93 % hráčské základny, což byl do té doby extrém, který teď For Honor "překonal". -
Ukážka čo zvládne PC z roku 1981
https://www.youtube.com/watch?v=MWdG413nNkI -
-
hm, 60fps, to neumi soucasny konzole jeste dnes
ale jinak je to na jednu stranu zajimavy, na druhou az tak ne, kdyz si clovek uvedomi, ze to je usity tomu cpu na miru a navic s brutalni kompresi (minimalni rozliseni, jeste nejaky prostorovy prokladani nebo co znamena to, ze nektery pixely se zmeni az po nekolika sekundach, prestoze urcite nemely zustat tak dlouho stejny)
trochu mi to pripomnelo onehda ten strippoker v cga grafice *5* -
-
Lenže práve o tom to je, musel to video čo najviac optimalizovať, toto by mali povinne premietať na poradách v Ubisofte nech vidia ako sa optimalizuje. Avičko v podobnej kvalite mi na 386 DX 40 išlo asi tak v 10-15 FPS. Pár amatérov dokáže viac než veľká firma.
-
-
-
Remake Opposing force na PC Gameru
Na US PC Gameru byl vydán krátký článek o remaku HL: opposing force. Obsahuje dva nové screeny, jeden je premiérový z multiplayeru, který vyjde v prvním čtvrtledí roku 2014.
A asi Vás i potěší, že single-player bude mít české titulky ? :)
http://www.pcgamer.com/2013/04/12/operation-black-mesa-bringing-opposing-force-to-source/ -
-
tak aby se to stihlo, než vyjde source 2 a budou se dělat zase remaky všeho na novej engine. black mesa to stihla tak tak (no ještě není kompletní)
-
-
Jinej team, jinej gang :) Tihle to stihnou. A ani za rok by nebylo pozdě. Tyhle remaky si zahraju rád vždycky, pořád je to oproti Gold Source pěkný rozdíl.... Spíše by mohl někdo už konečně začít dělat na remaku System Shock1 (nejlépe v UDK) ten by tomu v tomhle případě sedl nejlíp. Každopádně držím palce, vypadá to přinejmenším stejně dobře (a tím myslím nádherně), jako BMS ;o)
-
-
Co se enginu týče, pokusíme se vyjednat s Valve co nejaktuálnější verzi enginu, nejlépe z CS:GO, ale jak tyhle debaty dopadnou je ve hvězdách. Valve by nám určitě vyhovělo, protože tak jako tak budeme muset dostat plnou licenci na Source engine (abychom úspěšně prošli Greenlight procesem), ale budeme muset taky zvažovat určitá úskalí co se týče portování na novější engine. Uvidíme jak to dopadne.
A System shock by to chtělo, jen co je pravda. *14* -
-
Já bych se vůbec nezlobil i za současně použitou verzi engine. Myslím že právě kvůli několikerému updatu source buildu byl vývoj sousedící Black Mesy toliko protáhnut.
Každopádně k takovýmto projektům, jako je ten váš mám veliký respekt. Jednak jsem dávno tomu taky zkoušel něco tvořit (akorát v qeradiantu místo v hammeru) a představa tu tvorbu ukočírovat v několika lidech současně, celá police klobouků dolů ;o) Fakt držím palce ať vše dobře dopadne a snad se potkáme v mulťáku ;o) PS: Jsem rád, že s tím shockem nejsem sám. Třeba se jednou až bude víc času do toho UDK ponořím dohloubky, časem se někdo připojí, a nějaký ten System Shock začne vznikat. Zatím je to stále jen můj sen :/ Zatuchlé namodrozelenavé prostředí mám jako před očima, zbraně a vybavení by se chodilo upgradovat na technickou palubu, do každé zbraně by bylo několik druhů efektní munice (upgradovatelné) ještě tak umět malovat jako concept artisti... No asi se toho bude muset chopit někdo zkušený :)
-
-
-
-
ten název jste si nevymysleli moc dobře, ale hru si určitě zahraju *3*
-
čtvrtletí* :P
-
-
Pokud by měl někdo zájem, mám 25% slevu na digitální kopii GW2. Jelikož vlastním a bylo by mi líto, když to dali k Wildstar, aby to propadlo. Kdo by měl zájem, tak ať mi pošle mail.
P.S: Wildstar je naprostá pecka. Kdo "překousne" grafiku, tak se bude skvěle bavit. Problém je ten, že musíte umět dobře anglicky, protože sice humorné scény pochopíte z kontextu, ale tolik skrytých věcí v dopisech a záznamech, co Vás pobaví. A rozhodně to není kopie WoWka, jak si někteří naivně myslí. -
-
vždyt jsi wowko ani nehrál, tak jak mužeš vedet ze to neni kopírka
-
-
Co to mektáš? Maxíku alias Joe, nesnaž se o něčem bavit o čem víš prd.
-
-
Pošli to Bobovi, ten si to užije. *14*
-
-
*1*
-
-
-
Skeny z Official Nintendo Magazine December 2011
Tak jak jsem slíbíl, tady jsou skeny recenze The Legend of Zelda: Skyward Sword otištěná v Official Nintendo Magazine December 2011, kterou jsem osobně naskenoval. Rozlišení skenů je kolem 1700x2400 pixelů.
http://www.uloz.to/11007836/review-zip
A pro ty, co se Zeldou ještě nemají zkušenost tu mám článek popisující historii série, kde se dozvíte vše potřebné o jednotlivých dílech. Po přečtění se vám možná začne chtít si některý zahrát.
http://www.megaupload.com/?d=FSELJNJL -
-
A ještě je tu bonus pro kolegu Dethkloka.
V tomto čísle ONM jsou i pěkná preview Pandora's Tower a The Last Story a říkal jsem si, že by tě mohly zajímat.
http://www.megaupload.com/?d=QVBJL838
http://www.megaupload.com/?d=7LD3K4OS -
-
Super! Moc dik. Tedka jedu na pomalym dial-upu takze to nemuzu stahnout, ale zitra pujdu do knihovny robit research, takze to nactu tam. jeste jednou dik!
-
-
-
Příští obálka magazínu Game Informer nás prý pořádně překvapí!
Překvapenej bych byl jen z jednoho titulu - pokračování Half Life! Nic jiného (jako nějaká poťapaná bojovka od SONY, kterou zmiňují v tom čláknu - who gives a ...?) mě fakt nepřekvapí. -
-
je to obvyklej troll, vylezl z toho south park *16*
-
Souhlas,dalsi HL by bylo opavdu velke prekvapeni,ale obavam se,ze se ho jen tak nedockame.
Ale u Valve jeden nikdy nevi.
-
-
Cognition Ep. 1
Ještě asi 60 hodin si můžete koupit první díl zde nedávno recenzované adventury Cognition Ep. 1 za cenu, kterou si sami stanovíte. Při částce na 1 dolar obdržíte Steam key jakmile se hra na Steam dostane: https://indiegamestand.com/ -
Resident Evil Operation Raccon City
Tak prave jsem si to zahral a muzu rict diky bohu ze sem si to nekoupil.
Grafika - hodne prumerna
Zvuk - Absolutni podprumer (obcas nektery chybi)
AI - Co to je ?? Nekdo by mel v CAPCOM USA vysvetlit co znamena to I
Herni prostredi - Absolutne nudny staticky hodne stereotypni a jak je u CAPCOMu zvykem textury taky nic moc.
Jediny pozitivum je asi pribeh.
Timhle bych chtel vsechny varovat dejte si pozor tahle hra je asi nejvetsi zklamani roku je to uz vazne dlouho co jsem videl tak "deb.lni" AI a tak spatnej herni system. Tohle neni Resident Evil tohle je jen nejaka hra a nemela by mit v nazvu RE. Opatrne na koupi nejdriv si to zkuste pak se rozhodujte. -
War Thunder - update
Dnes vyšel poměrně obsáhlý update na War Thunder.
http://warthunder.com/cz/news/1262-aktualizace-1-70-1945-weapons-of-victory-cz -
-
Umi to pekne nahypovat :D
A Berlin vypada fakt skvele!
-
-
Naughty Dog chtělo nesexuální ženskou protagonistku Ellie v The Last of Us změnit průmysl skrze.
A já si furt říkat kde Levis ten zmizet.. *5* -
-
Naughty Dog chtělo nesexuální ženskou protagonistku Ellie v The Last of Us změnit průmysl skrze.
Naughty Dog chtělo nesexuální ženskou protagonistku Ellie v The Last of Us změnit skrze herní průmysl. ? -
-
když už, tak asexuální...
-
-