Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takový hezký graf o historii her a platforem...

    http://i.imgur.com/Eo9kJ.png
    • Zrušená FPS Perfect Dark Core prý vypadala jako mix Deus Ex a Mirror's Edge.

      Z prveho je jeasne vidiet ze je moc puzle hier a malo strielaciek :)
      • No jo jablko ....
    • Ještě výpočet plochy a vidíme to jasně

      Pěkné grafy to jsou , jen mne mate že dnes není ani jeden na 100% (jsou to procenta ?)
      Ten druhý je celkem reálný (vymření ZX spectra jako mainstreamové herní platformy okolo roku 1993)
      Edukativních her bylo vždy takové minimum ? Za dob Basicu a robota Karla mi to alespoň u nás tak nepřipadalo ...
      • Ten prázdný prostor údajně reprezentuje něco jako "ostatní".
  • ucho
    díky tomu dotyčnýmu, co tu oznamoval Disciples 2 zdarma na GMG. fakt to mělo hodnotu 5 dolarů, takže koupě Dead Islandu za 5 dolarů se vyplatila :)
    • Miserius
      Ha, aspon jsem jednou udelal neco uzitecnyho :D
    • vždyt stojí 11 nebo jsem si něčeho nevšimnul?:D
      • *edit aha už to chapu ;)
        • Nechápeš:)
  • prudislav

    MK9 pro PC potvrzeno

    http://www.gamespot.com/news/mortal-kombat-hitting-pc-this-summer-6408715
  • Veskoslav

    Redakce asi vážně spí. Jeden z nejdůležitější gameplay záběrů, na který čekáme roky a oni řeší akorát nového Assasina....


    Plných 48 minut Cyberpunk 2077 (kdo má 4k televizi či monitor, tak máte možnost)

    Cyberpunk 2077 Gameplay Reveal — 48-minute walkthrough

    • ales.smutny

      Nespí, redakce má i život, rodiny, dovolené a podívat se na neohlášené třičtvrtěhodinové video v devět večer není zase tak snadné... :)

      • alfonz

        U vas by byl fakt potreba nejakej mladej a stale nadsenej redaktor, kterej to nebere jen jako praci a vylozene se zajima o deni. Posledne quakecon kdy u vas o vikendu se spi a pisete o tom az v pondeli kdy uz to hlavni zajemce uz stejne nezajima jelikoz si to nasli jinde je krasnej priklad. U vas z toho smrdi vylozene prace. Oddelat si svoje a nazdar.

      • US Gamer se chlubí „definitivní insiderskou“ verzí příběhu o téměř dvě dekády trvajícím vývoji World of Warcraft.

        Však taky nikdo nepsal, abyste se na něj dívali, jen abyste o něm napsali ;-)

      • Veskoslav

        No právě že je, ne?:) Spíše bych se divil přes den (pokud jako redaktor není plné zaměstnání:)) Manželka/milenka či ta paní, co občas pere a žehlí už spokojeně sedí. Děti brečí v koutě, že končí prázdniny či už spinkají v postýlce, takže ideální čas zapnout virtuální svět pekla, sexu a Hello Kitty.


        Ono v době, kdy Vaše nová slečna psala články už běžel Twitch:) Stačilo jenom pak aktualizovat článek. Chápu, je to složité a možná i nefér, když mi na mobil chodí upozornění o tom, že daném kanálu něco běží, ale pořád je to Cyberpunk, něco, na co čeká polovina herní obce. A ta druhá nečeká, protože už spí:)

    • lito

      stejně je to zklamaní a je to ukázka nějaké alphy, protože to vypadá na 3-4 starý titul. Graficky mnohem slabší než poslední Deus Ex a to samé i atmosférou.

      • i586

        Proti třeba takovýmu Sekiro je to pořád next-gen. Ještě, že na grafice tolik nezáleží, že ano.

      • Veskoslav

        Bože, neotravuj Femto. Být to japonské s robotimi holčičkami, tak z toho tečeš, jak malá holka. 

        • lito

          to je reakce na úrovni 10 letitého smrada...

          • Veskoslav

            A co jsi čekal po tom, co jsi tu psal na tuhle hru a Zaklínače? Jak říkám, japonská sekce je vedle, určitě si tam najdeš něco pro sebe.

    • lito

      dp

    • Mart9

      Nespí, ale prostě na to kašlou, články tady se zpožděním vychází pravidelně. Není tam to srdíčko, jak na hrej, že by k tomu někdo sednul a pro své uživatele to prostě sepsal. Tak uvidíme, kdy se článek objeví.

      • Veskoslav

        Bohužel si myslím, že s odchodem Polacka to půjde časem do kopru na úroveň českého IGN

        • Veskoslav

          No a teď je otázkou, co z toho. Diskuze jsou v katastrofálním stavu. Systém třídění je naprosto nesmyslný a člověk, aby hledal na co vlastně reaguje. Bleskař se odporoučel do zaslouženého důchodu. Články i recenze tu začínají vycházet se zpožděním oproti konkurenci. Chápu, že je čas prázdnin a dovolených. Ale to snad mají všichni v okolí:) Přijde mi, že z Games se sice vybudovalo něco velikého, ale přerostlo to samo sebe. A došli lidi. Nebo dospěli. (i když chlap nedospěje nikdy, jenom ve 40 se s tím smíří)

        • Mart9

          Tak šéfredaktor to vzal do vlastních rukou :)

  • Je fajn že tu máte trailery z VGX, ale asi bych tu uvítal i soupis vítězů
    • ringmancz
      https://en.wikipedia.org/wiki/VGX_%28award_show%29#2013_Awards
    • Ronox
      Hra roku - GTAV, Indie roku - Gone Home, Studio roku - Naughty Dog, Postava roku - dvojčata Lutecovi (Bioshock: Infinite).
    • Nejaky drzy ne ?! *12*
  • Port Royale 3 Gold
    0N8X9-LQFF3-I9CDA

    Patrician IV Gold
    MNRGV-770WG-8HDRP

    Grand Ages: Rome GOLD
    YY9P4-3JJY3-MZVT9
    • Dík, vzal jsem si Port Royale 3 Gold a vydělal na jeho kartičkách 1 euro.
      *3* *2*
    • Morraw
      Teď běží nějaký bundle, kde tyhle hry jsou ?
      • Jasná věc. *4*

        https://www.bundlestars.com/en/bundle/ultimate-strategy-bundle
  • VaZqeZ_EU

    Escape from Tarkov (Alpha)

    Ukázka přizpůsobení zbraní: https://www.youtube.com/watch?v=hBq7Bdexp-M
  • nekromant33

    Botanicula u Levelu

    Vy, co vám vadí klíče v bleskovkách, brace yourselves.
    • Botanicula, jenž byla v tolika slevách a bundlech... Aspoň se udělá některým lidem radost... Já třeba nepoužil zatím ani jeden klíč z Levelu, ale Trine mě láká.
  • Miserius

    Nereagujte na zprávy v Twitch chatu, které vás lákají na slosování o plné hry. Po vyplnění jména a mailu vám může být vykraden STEAM účet.

    Pokud je někdo tak blbej tak si to asi zaslouží *15*
  • VaZqeZ_EU

    TIE Fighter (krátký animovaný film)

    Pro ty, kteří mají rádi Star Wars "a Galaktické impérium" https://www.youtube.com/watch?v=PN_CP4SuoTU

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit