-
Crysis 2 bylo v rámci German Developer Awards vyhlášeno nejlepší německou hrou roku, nejlepší...
A právem. Sice oproti jedničce tam bylo pár kroků zpět, ale v daných kategoriích ta hra válela. -
King Arthur II: The Role Playing Wargame Steam Key: ANKAA-X2T93-IQDB6
-
Tak ještě neuplynuly ani tři dny a WH mají 119% požadované částky, a měsíc mají ještě před sebou. Myslím, že by ten milion mohli nasbírat.
-
-
Ja jim preju, Ceska Herni scena potrebuje zase vstat a byt na vysluni a ted maji moznost ( stejne jako to udelal bajny ptak Fénix z vlastniho popela).
-
Snad dají konečně nové cíle, aby lidi měli motivaci co posílat dál.
-
To je moc..myslím že 600K bude reálných..pokud by nasbírali milion tak je to snad nejúspěšnější projekt na kick staru.
-
-
No, je jasné, že to už bude stoupat pomaleji, ale když vezmu, že jim bude stačit, aby každý den přibilo pouhých 25 tisíc (už ne 150 jako první dva dny), tak i kdyby to ten milion nebyl, tak se tomu bude hodně přibližovat. A ano, je to hodně o tom, jak budou svou kampaň dále podporovat.
-
?? Co třeba Ouya s 8.5 miliony dolaru? Nebo pokud chceš hru např Project Eternity - 3.9 miliony
-
-
*povzdech* nejmenoval jsem se tu odborníkem na to jestli vybere nejvíce nebo ne nemám přehled o tomhle tom. Jen se mě zdá že málo který projekt vybere takovou výši to je celé :)
-
-
Málo který projekt taky vybere požadovanou sumu (ve statisících) během 36h. *3*
-
-
A proto říkám že to bude jeden s největších uspěchá na kickstaru vůbec:) nevěděl jsem kolik které další vybrali.
-
-
-
-
-
-
Jan Doskočil se zase pěje moudra
http://imageshack.com/a/img266/2066/htwb.png -
-
https://twitter.com/janchor/status/346603239669657601/photo/1
pokud to někdo neviděl :) -
Marek Tvrdý na jeho "Trochu respektu vůči práci druhých." reagoval jak nejlépe to šlo :)
-
-
echt vtipné je to, že pan Schovanec "platí" oba tyhle lidi :D
-
-
vždyť to je blázen, co nerozumí ani hrám, škoda času ho řešit.
-
-
Ale občas se u toho člověk docela pobaví.
-
-
Divim se, že takovýho pošuka máš vubec chuť řešit...
-
A to mi připomnělo, jak ten člověk dokáže pokroutit článek původní:http://www.fffilm.name/2013/07/videohra-last-of-us-80.html
Jeho výtvor: http://www.eurogamer.cz/articles/2013-07-22-frantiek-fuka-kritizuje-esky-preklad-the-last-of-us
Třeba: Fukovi se nelíbilo ani načasování titulků, které jsou prý občas o několik sekund mimo nebo naskakují s nečitelnou rychlostí, nehledě na chybějící oddělovače na začátku řádků, kdo zrovna mluví a indikování, co je důležité nebo co je pouze mrmlání v koutě. ... což je zcela mimo. Na časování nemá čeština vliv
*7*
-
-
Goat Simulator - Waste of Space
MakeSpaceGreatAgain
https://www.youtube.com/watch?v=Dpl2ZwT4rq0 -
Vítězné fanarty soutěže pořádané BioWare, které dotyčného vynesly do placené židle vývojáře.
Neuvěřitelné! Zvlášť Miranda vypadá nádherně! -
HL3 Gaben Troll
http://i.imgur.com/SPv2Y.jpg
Neni to na pest? ;D -
-
Tohle je uz docela stare a je to potvrzeny photoshop. *3*
-
Ten obrazek je asi rok nebo dva stary photoshop.
-
Tleskám Valve, ani nebudou potřebovat marketing. Hráči sami podkuřujou jak sviňa.
-
Pravý nepravý, je fakt že je toho čim dál víc, ale možná to je tou všeobecnou nedočkavostí... :(
-
cumim co ma kudla spolecnyho s HL a pak ta obrazovka *5*
Cim vic naznaku tim vic se tesim -
-
Photoshop magic
-
-
Source2
Na Steam forech je ted diskuze ohledne vytazenych dat (ze zdrojoveho kodu) z nastroje SourceFilmMaker.
Ten obsahuje odkazy na Source2 a dokonce i logo :-)
Z me strany by to bylo logicke. VALVe prijde s HL3 s novym engine, source2. Stejne tak, jako prisel HL2 s enginem source. Nicmene si myslim, ze oficialniho oznameni HL3 se nedockame driv nez v roce 2013.
Osobone si budu prat, abych se pletl a bylo to do konce letosniho roku :-)
odkaz: http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2886991 -
-
Kvůli HL3 si klidně kopím nové PC ale vydání je už jisté jak by valve mohlo zahodit takovou skvělou sérii a ty náznaky....Jsem nedočkavý *1*
-
-
-
-
-
GOG
víkendová akce na GOGu nese název "Soviet Strategy Strike".
dostaly se mezi ní i hry UFO :) -
-
:) No jo rusáci z Brna .... co jiného taky čekat od poláků ;)
A jen tak mimochodem : Děkuju pěkně za Hooda .... -
-
oni tam píšou "imagine the Soviet Union would still exist and all "its" countries would make great games" nebo tak něco ;) ale něco na tom bude, že v tom promu moc polskejch her není :D
-
-
-
Diablo III
Jinak pro připomenutí, vyšel nový a dost velký patch 2.1.0.26451, který přidává hodně zajímavých věcí. Zejména legendární gemy:)
https://www.youtube.com/watch?v=-8pU13uX8N0 -
-
to nikoho nezajíma
-
-
Nemá někdo prosím jeden uchošťour???
-
-
Včera jsem v letáku z Makra viděla tohle, nebudeme nic podceňovat!
-
-
-
Líbí se mi, že s tím Blizzard po tom velkém hatu něco dělá a vyšlo už spousty zajímavých updatů. Časem si ten datáč určitě pořídím :)
-
-
Jenže to je ten největší problém Blizzardu poslední dekádu. Se vším něco dělají až po velkém hejtu...
-
-
-
Mass Effect kodex
Dovolím si sem hodit odkaz na výtvor na Android, co dává dohromady záznamy z kodexů z e všech Mass Effectů: http://masseffect.kyberweb.cz/2013/08/22/citadel-datapad/