Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Crysis 2 bylo v rámci German Developer Awards vyhlášeno nejlepší německou hrou roku, nejlepší...

    A právem. Sice oproti jedničce tam bylo pár kroků zpět, ale v daných kategoriích ta hra válela.
  • King Arthur II: The Role Playing Wargame Steam Key: ANKAA-X2T93-IQDB6
  • Magister_Peditum
    Tak ještě neuplynuly ani tři dny a WH mají 119% požadované částky, a měsíc mají ještě před sebou. Myslím, že by ten milion mohli nasbírat.
    • Jack1947
      Ja jim preju, Ceska Herni scena potrebuje zase vstat a byt na vysluni a ted maji moznost ( stejne jako to udelal bajny ptak Fénix z vlastniho popela).
    • Keyz
      Snad dají konečně nové cíle, aby lidi měli motivaci co posílat dál.
    • To je moc..myslím že 600K bude reálných..pokud by nasbírali milion tak je to snad nejúspěšnější projekt na kick staru.
      • Magister_Peditum
        No, je jasné, že to už bude stoupat pomaleji, ale když vezmu, že jim bude stačit, aby každý den přibilo pouhých 25 tisíc (už ne 150 jako první dva dny), tak i kdyby to ten milion nebyl, tak se tomu bude hodně přibližovat. A ano, je to hodně o tom, jak budou svou kampaň dále podporovat.
      • Miserius
        ?? Co třeba Ouya s 8.5 miliony dolaru? Nebo pokud chceš hru např Project Eternity - 3.9 miliony
        • *povzdech* nejmenoval jsem se tu odborníkem na to jestli vybere nejvíce nebo ne nemám přehled o tomhle tom. Jen se mě zdá že málo který projekt vybere takovou výši to je celé :)
          • Magister_Peditum
            Málo který projekt taky vybere požadovanou sumu (ve statisících) během 36h. *3*
            • A proto říkám že to bude jeden s největších uspěchá na kickstaru vůbec:) nevěděl jsem kolik které další vybrali.
  • Cosi

    Jan Doskočil se zase pěje moudra

    http://imageshack.com/a/img266/2066/htwb.png
    • ringmancz
      https://twitter.com/janchor/status/346603239669657601/photo/1

      pokud to někdo neviděl :)
    • Amylee.Anderson
      Marek Tvrdý na jeho "Trochu respektu vůči práci druhých." reagoval jak nejlépe to šlo :)
      • smejki
        echt vtipné je to, že pan Schovanec "platí" oba tyhle lidi :D
    • ucho
      vždyť to je blázen, co nerozumí ani hrám, škoda času ho řešit.
      • GlaDOS
        Ale občas se u toho člověk docela pobaví.
    • Miserius
      Divim se, že takovýho pošuka máš vubec chuť řešit...
    • Cosi
      A to mi připomnělo, jak ten člověk dokáže pokroutit článek původní:http://www.fffilm.name/2013/07/videohra-last-of-us-80.html

      Jeho výtvor: http://www.eurogamer.cz/articles/2013-07-22-frantiek-fuka-kritizuje-esky-preklad-the-last-of-us

      Třeba: Fukovi se nelíbilo ani načasování titulků, které jsou prý občas o několik sekund mimo nebo naskakují s nečitelnou rychlostí, nehledě na chybějící oddělovače na začátku řádků, kdo zrovna mluví a indikování, co je důležité nebo co je pouze mrmlání v koutě. ... což je zcela mimo. Na časování nemá čeština vliv
      *7*
  • KrPa

    Goat Simulator - Waste of Space

    MakeSpaceGreatAgain
    https://www.youtube.com/watch?v=Dpl2ZwT4rq0
  • Vítězné fanarty soutěže pořádané BioWare, které dotyčného vynesly do placené židle vývojáře.

    Neuvěřitelné! Zvlášť Miranda vypadá nádherně!
  • HL3 Gaben Troll

    http://i.imgur.com/SPv2Y.jpg

    Neni to na pest? ;D
    • Tohle je uz docela stare a je to potvrzeny photoshop. *3*
    • montatatana
      Ten obrazek je asi rok nebo dva stary photoshop.
    • Cahir
      Tleskám Valve, ani nebudou potřebovat marketing. Hráči sami podkuřujou jak sviňa.
    • Amylee.Anderson
      Pravý nepravý, je fakt že je toho čim dál víc, ale možná to je tou všeobecnou nedočkavostí... :(
    • cumim co ma kudla spolecnyho s HL a pak ta obrazovka *5*
      Cim vic naznaku tim vic se tesim
      • MickeyMutant
        Photoshop magic
        • Source2

          Na Steam forech je ted diskuze ohledne vytazenych dat (ze zdrojoveho kodu) z nastroje SourceFilmMaker.

          Ten obsahuje odkazy na Source2 a dokonce i logo :-)

          Z me strany by to bylo logicke. VALVe prijde s HL3 s novym engine, source2. Stejne tak, jako prisel HL2 s enginem source. Nicmene si myslim, ze oficialniho oznameni HL3 se nedockame driv nez v roce 2013.

          Osobone si budu prat, abych se pletl a bylo to do konce letosniho roku :-)


          odkaz: http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2886991
          • PS3Hrac
            Kvůli HL3 si klidně kopím nové PC ale vydání je už jisté jak by valve mohlo zahodit takovou skvělou sérii a ty náznaky....Jsem nedočkavý *1*
  • ucho

    GOG

    víkendová akce na GOGu nese název "Soviet Strategy Strike".
    dostaly se mezi ní i hry UFO :)
    • :) No jo rusáci z Brna .... co jiného taky čekat od poláků ;)
      A jen tak mimochodem : Děkuju pěkně za Hooda ....
      • oni tam píšou "imagine the Soviet Union would still exist and all "its" countries would make great games" nebo tak něco ;) ale něco na tom bude, že v tom promu moc polskejch her není :D
  • Veskoslav

    Diablo III

    Jinak pro připomenutí, vyšel nový a dost velký patch 2.1.0.26451, který přidává hodně zajímavých věcí. Zejména legendární gemy:)

    https://www.youtube.com/watch?v=-8pU13uX8N0
    • to nikoho nezajíma
      • kennyB
        Nemá někdo prosím jeden uchošťour???
        • Tilwaen
          Včera jsem v letáku z Makra viděla tohle, nebudeme nic podceňovat!
    • Morraw
      Líbí se mi, že s tím Blizzard po tom velkém hatu něco dělá a vyšlo už spousty zajímavých updatů. Časem si ten datáč určitě pořídím :)
      • Jenže to je ten největší problém Blizzardu poslední dekádu. Se vším něco dělají až po velkém hejtu...
  • Cosi

    Mass Effect kodex

    Dovolím si sem hodit odkaz na výtvor na Android, co dává dohromady záznamy z kodexů z e všech Mass Effectů: http://masseffect.kyberweb.cz/2013/08/22/citadel-datapad/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit