Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz

    Jim Ryan (prezident SCEE): V tuto chvíli nemohu říci o PS Plus edici DriveClub nic bližšího.

    já můžu jenom říct, že to jsou komedianti. čekají, až na to lidi zapomenou a žádná PS+ edice nebude
  • Dvě hry za 8€

    http://getloadedgo.com/
    • :) Dobré , ale kopírují výprodeje na Steamu .... takže děkuji a zkuste další ;)
  • Wolf

    Tak tady máte obrázek z wolfa, místo klikaní nesmyslných mínusek a psaní sraček o nastavení grafiky na vyšší(hraji na high) mi řeknětě jestli tohle vypadá na hru z roku 2014. Já bych to viděl na rok 2004 něco jako původní Far Cry. Ostuda. Ostuda. Ostuda.
    http://postimg.org/image/xekhp3yjl/full/
    • Veskoslav
      Super. A co to značí? Tady je třeba moje:
      http://cloud-3.steampowered.com/ugc/3317211567193225171/9DEB32ED2346FD2CDC2FF65444ECCF4852F50A84/
      http://cloud-2.steampowered.com/ugc/3317211567193217684/E9408C6E823CDD91B3B5B89579F5065094959567/

      Všechno na maximální detaily, vše zapnuté na maximum. Nejnižší FPS kleslo na 38. Dokreslování rozhodně není jako u Rage, to lžeš. Je tam, ale skutečně jsem se s ním setkal minimálně. Většinou se jednalo o větší exteriéry a rychle se otáčející postava, kdy se nestíhalo dokreslovat. Když už chceš vyčítat, tak 2D textury per, bloků, knih atd. na stolech, podlahách a jiných. Jinak tvůj screen naprosto o ničem nevypovídá.

      A herní sestava je i5 3470, R9 280 OC, 16 GB, Win 8.1. Navíc pokud si neumíš nastavit hru, tak ti fps budou lítat docela slušně jako na horské dráze.
      • I ty koridory jsou pěkně hnusný fůůj. Takže já neumim nastavit hru jo? Takže já dám low, medium, high a mám pořád stejné propady a textury mi stejně nenačítají, takže je to mýma rukama? Víš co? Táhni do pyče...
        • Veskoslav
          Předpokládám, že originální hru nemáš, co? (Jinak první patch vylepšil od FPS dropu až po dokreslování a lepší hratelnost na Ati(AMD) kartách. Třeba ta, co je na českém torrentu, tak docela slušně blbne. To jenom tak na okraj. A nezapomeň si haháčku kliknout na to svoje aspoň 20krát. Jinak ti udělat podobný screen v Metro LL i Crysis 3 a řeknu, že grafika je hnusná.
          • Si padlý na hlavu, retardovaný či snad mešuge? To vypadá, že jsem ti snad pomluvil snoubenku, ať ti nepraskné cévka. Takže ty vlasně omlouváš to, že se nanačítají textury, a že mají rozlišení asi nějakých 128/128 a to ta hra má 50GB. Přečti si Steam diskuze ty pako a uvidíš tuny stížností. mám samo origo, hry zásadně nepirátím.
            • MrSanta
              haha: ty jsi dobrej kus wola, ty vyčníváš i mezi těma exotama tady *1*
            • Těch screenu jsem takových mohl udělat desítky, jelikož ta hra je prostě ošklivá, vzdálené textury vůbec neexistují, jsou to jakési rozmazané šmouhy, prostě je ta hra odfláklá. To si stěžuj tvůrcům a ne mně, já ukazuji jen to, co jsem dostal za 700KC, navíc ty textury doskakují snad ještě hůře než v Rage. Takže za všechno můžu já, udělal jsem špatnej screen, hru si neumím nastavit. Hmm. Opravdu, žasnu. Asi si koupím konzoli, možná tam ty hry aspoň trochu půjdou, protože tohle je hrůza a to jsem se vážně těšil na pořádnou FPS.
            • Veskoslav
              Ano jsem lhář;) Haha, ty jsi už tolikrát dokázal spolu s GGG (který mě docela poslední dobou překvapuje, že s ním diskutuji normálně), co jsi za lháře a podvodníka. Tolikrát ti bylo už dokázáno, jak lžeš. Co na to říct. Jenom mír v duši vole, protože pokud za každou cenu chceš očernit hru, jde to udělat i normálně, ne screenem vyfotím nejpitomější pohled a z toho to vyvodím. (bohatě by stačilo ukázat neodstatky enginu na exteriérech v Londýně či na podkladu podlah a nřekl bych ani popel, protože to nevypadá pěkně)
            • Ty jsi patologický lhář. Ty si vymyslíš cokoliv, aby jsi očernil mě, který ti poplival hru a přitom se uchýlíš k čemukoliv.
            • Veskoslav
              Proč bych ti dělal takovou laskavost? Pamatuj si, co píšeš;) To není můj problém, že máš špatnou paměť, kdyby jsi měl registraci, snadno by jsi mi to vyvrátil. K tvé smůle se může pod haha skrývat kdokoliv. I když pravda, minulý týden jsi pro změnu někomu jinému nadával do pyčí, když ti řekl, aby ses uklidnil.
            • Ty si kus pyče, pardon všem ostatním kromě téhle pyče za vulgarity, ale tečou mi nervy. Kurvaa, nic takového jsem nepsal, můžeš mi poslat laskavě odkaz.
            • Veskoslav
              Vždyť jsi před týdnem psal, že takovou hnusně vypadající sračku si nekoupíš. Pamatuj si co píše nebo si to někam piš. A doporučuji si zjistit specifikace enginu. A číst fóra? No podle fór bylo i Metro LL absolutně nehratelné v den vydání, Starcraft II nehratelné a jiné. Fórum není něco, co by bylo směrodatné. Tak strašně rádi dáváte za "vzor" meta a tam je docela přívětivé hodnocené hráčů. Hra má chyby, to nebudu popírat, ale tvé jednostranné screeny, které vyfotíš i v té sebelépe vypadající hře jsou o ničem.
    • Keyz
      Je to jako v Rage. Většina věcí se nastavuje automaticky. Jestliže si sám zapneš AA (to nemáš), nastavíš textury na max takt to vypadá lépe.

      Viděl jsem obrázek kde někdo radil jak to nastavit. Snad to najdu.
      • Proč omlouváš ten shiit? Proč bych si měl sám nastavovat AA, to snad by měla umožnit hra a navíc, když vynutím AA, tak budu mít tak 10FPS, tak sprasenou hru a navíc odpornou jsem dlouho, ale dlouho nehrál.
        • Keyz
          http://someimage.com/krJ6x8S
          image_ignoreLowQuality “1" (příkazy údajně skrze konzoly)
          vt_pageImageSizeUniqueDiffuseOnly "2048"
          vt_pageImageSizeUnique "16384"
          vt_uncompressedPhysicalImages "1"
          r_multisamples "16"
          vt_qualityHDPLossless "1"
          r_mode "18"
          m_sensitivity "4.547247"
          in_joystick "0"
          • Vrook
            Ten obrázek se mi absolutně nenačítá. Nechápu proč lidi vůbec zkoušej uploadovat jinam než na imgur. *15*
            • To jsou ti samí lidé, kteří používají URL zkracovače pro jakýkoliv link a ještě na webu, který si URL stejne zkracuje sám.

              Osobně používám ale na obrázky (no, skoro na všechno) Puush.me
        • Keyz
          To je daným enigem. Má zase jiné výhody.
          10 FPS je problém tvojí sestavy. To samé vynucení textur. Sna tam mají být i 16k...

          Také mám raději například nastavení jako v Crysis 3. Ale mistr Carmack to takto vymyslel...
          • Jaké, že jsou ty výhody?
            • PC není konzole, takže na nějaké auto nastavovaní jim seruu...
            • Keyz
              Pro nováčky srozumitelnost :)
              Nemusí nic nastavovat, protože se to řídí z velké části samo.

              Jo, taky to nemám rád. Ale někdo to automatické nastavování může mít rád.
    • tady máte to nedočítaní textur http://postimg.org/image/8ha1ja1hx/
      • jak ja rikam .... nema cenu kupovat hru v den vydani ...... za plnou palku nedoladena hra
        podle me to spis vypada na bugy :) pockej na patche a uvidis :)
        • jj, jeste vám prozradím fps. jedno jestli medium či high tak mi fps litaji okolo 25 fps průměrně, čili nehratelné. Sestava X6 1100, 7870, 8GB, WIn 8.1
          • x6 a 7870? co to je ksakru za odpad? když maš komponenty za 100€ tak se nediv že ti to nejede
          • nainstaluj si poslední podepsaný catalyst a půjde to dobre
  • Yebat Cecki zas perlí

    http://www.pcgamesn.com/tf2/crytek-ceo-team-fortress-2-not-real-free-play-game-sense
    • MrSanta
      Mám pocit, že chlapec začíná trochu romerovatět *1*
    • Spades

      Nvidia se omlouvá hráčům Tomb Raider, kteří titul hrají na jejich grafických kartách za možné pády hry....

      Ano... zbraň za 30 centů, kterou si můžes nafarmit za pár her je pay to win...
    • Tak to vypadá, že tu zas někdo mudruje o hře, kterou snad nikdy nehrál *1*
  • VaZqeZ_EU

    Kingdom Come: Deliverance - Beta Access Trailer

    https://www.youtube.com/watch?v=nYDhmErgiuw
  • 0011

    Hratelná ukázka Beyond Good & Evil 2

    https://www.youtube.com/watch?v=HWmiALbzT9s
  • Chim

    Veskoslave...

    Smiř se s tím, že ne každý má názor jako máš ty. A ne každý, kdo se ve svých názorech liší od těch tvých, je automaticky blbec.

    Až tohle pochopíš, možná se pak staneš konečně duševně dospělým jedincem.
    • Magister_Peditum
      Souhlas, ale některé názory v té recenzi mi přišly docela vtipné. Třeba to, když recenzentovy vadí, že NPC čekají na hráčův další krok v úkolech. To mají jako v nějaké hře vyřešené jinak? Nebo se tam ohání rozlišováním na knižní a CD projektem vymyšlené postavy, a mezi ně pak prdne Avallac’a. Přitom by stačilo napsat do googlu jeho jméno a věděl by, že to je taky knižní postava. Ostatně je to ve hře zmíněno. A Skellige vyčítá vikingskou tématiku. To je asi jako, kdyby Gondoru z Pána prstenů vyčítal rytíře. *15* S něčím jsem i souhlasil, třeba s tím přeplácáním monstry na každém kroku, nebo nadměrným používáním "eagle vision".
      • drasta
        Jj taky jsem to cetl a rikal jsem si jak by to asi chtel udelat s tema cekajicima NPC... hlavne ve chvili kdy narazis na nejakej quest a zjistis ooops on je pro level 24 a ja mam level 9 :D
  • Joshua

    Edna & Harvey: The Breakout

    steam........CE40B-XDY4Y-ABQMN
    • Diky *3*
  • PreidaQ

    Z Microsoft Store si nyní můžete stáhnout 10 hodinovou trail verzi hry Gears of War 4.

    "Trail" verze, to jako znamená, že se tam nestřílí, ale pouze prochází stezkami přírodou?
    • braveman
      Kdepak, pěkně si to tam prosvištíš na kole *4*
  • Lukyz

    Assassin's Creed

    První foto - Fassbender s čepelema! *1*
    • Lukass
      To je Homer Simpson?
    • "In a world where one man must collect 100 feathers..."
    • Jack1947
      Proč se tak divně tváří *7* beztak to bude AAA blockbuster ...
    • Draken69CZ
      Jak to dělá když jde na záchod?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit