-
Aiden Pierce: Vigilante Masturbator
https://www.youtube.com/watch?v=1nCGPiFIhV4
*15* -
-
Ty totožný animace 3 NPC kolem 1:50 to je taky úžasný...
-
-
Next gen open world sandbox... myslím že i GTA V je na tom s reakcema okolí líp
-
-
*15* Chtěl jsem napsat to samé. Navíc prdel, jak ty NPC reagují ve stejný čas.
Navíc to se odehrává na vesnici? Zablokuješ dopravu a stojí tam 6 aut. Kde jsou ty zácpy z GTA... -
-
Ach ty zácpy na dálnicích .. Rockstar North jsou prostě čarodějové.
Možná už chápu tu recenzi 7/10 na to webu co to měl dřív než všichni s tou citací na konci "Hráči budou chtít zůstat v Los Santos ještě o něco déle"
-
-
-
-
Ten maník v 1:26 mu zřejmě říkal, že se z toho může i oslepnout *1*
-
-
Předprodukce PS4 hry Beyond: Two Souls začala již v polovině roku 2012.
Beyond: Two Souls je hra pro PS3... v polovině roku 2012 začaly práce na zatím neoznámené hře od Quantic Dream pro PS4. Máte to nějaké popletené (nebo autor novinky neumí anglicky). -
-
Celkové náklady na vývoj, marketing a distribuci Heavy Rain stály Sony kolem 40 milionů eur, avšak vyplatilo...
Už je to tu napsané asi 10x, že se autor bleskovky sekl. To seš línek si přečíst pár příspěvků zpět?
-
-
Namco Bandai udělal chybičku v názvu 3DS titulu, který nazval Naruto Powerful Shippuden (namísto Nartuo...).
Cuže? Buďto jsem k večeru nějaký nechápavý, nebo je chyba i v této zprávě...
Mám takový pocit, že ta hra se Nartuo určitě jmenovat neměla... -
Ve Watch Dogs 2 již nebudete hrát za Aidena Pearce.
Můžeme bouchat šampaňské *1* -
-
Namísto borce s kšiltem tam bude borec s kulichem!
-
-
*7* mohl by bejt aspon mladší ne takovej děééda jak Aidam pírs. *3*
-
-
-
Ani Microsoft nebude nijak zasahovat proti YouTube videím se záběry z Minecraft, na kterých jejich autoři vydělávají.
Taky by si tím podkopávali nohy. Já myslím, že na tomhle Minecraft z velké části stojí. -
Neoficiálně: Hlavni postavu hry Red Dead Redemption 2 nadabuje Roger Clark.
Roger Clark je od roku 1998 na onom světě, tak jak to udělá? *1* -
-
Yes, No, of course ... *15* https://www.youtube.com/watch?v=uc2h6S4RZcg
-
Proto je to neoficiálně
-
-
možná by neškodilo si nejdřív pročíst ten odkaz
-
-
-
možno ste si už všimli, ale opakovanie matka múdrosti:
Crystal Dynamics oslavuje 25. výročie a pri tej príležitosti sa rozhodli urobiť promo charitatívny balíček.
za jeden dolár dostanete Legacy of Kain sériu, za 15 slušný balíček s larou a za 50 celý balík hier + divnú hulk opičku :)
https://tiltify.com/events/crystal-dynamics-25th-anniversary-campaign/ -
DISKUSE
-sorry ale diskusie sú žial zmenou k horšiemu, výrazné a velké rámečky zneprehladnujú diskusiu a zaberajú vela miesta aj keď je reakcia v jednej krátkej vete, diskusie tak budú dlhé už po pár reakciách.
-Hodnotenie príspevkov tu vďaka tomu megapásiku akoby hralo ústrednú rolu, takže namiesto kvalitnej diskusie sa zase budú ludia sústreďovať na stav ich hodnotenia alebo teraz po novom na dĺžku ich žltého údu. Dúfal som, že s novým dizajnom hodnotenie komplet vyhodia, nech ludia diskutuju argumentami a nie klikanim na libi/nelibi ... ale to by som chcel asi moc. -
-
Hodnocení hraje stejnou roli, akorát je imo víc vidět ten poměr/nepoměr. Samozřejmě za přítomnosti instantních -50kliků je bezpředmětný. Diskuze odteče rychleji, to bez debat, ale jinak nemám moc námitky. Já sem chodím hlavně kvůli článkům.
-
-
Je Vaše grafická karta připravena na Battlefield 3? Otestujte si to.
Není a kdyby jenom grafická karta :). Naštěstí mě to až tak nebere, takže to asi přežiju. -
-
Ono hlavne vzhledem k minimalnimu rozdilu v grafice mezi medium a ultra to asi ani neni treba nejak zasadne resit.
-
-
To je možný, ale já to nedám pořádně ani na minimum :)
-
-
Tak to je pak jina samozrejme :D
-
-
-
-
TotalBiscuit - rakovina
Jedna hodně špatná zpráva pro všechny fanoušky TB a pro celou herní novinařinu.
http://www.twitlonger.com/show/n_1snlj3r -
-
To je na h*vno. *13*
Takový borec jako on není, jeho styl atd je unikátní.
Rakovina je nejpo*ranější nemoc. Příčina není známá, prevence také není 100% a léčí se to tak, že si člověk zničí celé tělo díky chemoterapii apod.
O to více na*ere, když se na to tohle téma nezaměřují odborníci ještě více. Je zde řada nemocí které se také stále nedají vyléčit, ale prevence je 100% a i doba žití s nemocí je v řádech desítek let.
Přesunou výzkum HIV na rakovinu. Protože parta lidí nedodržují nějaké zásady, tak proto mají problém. Zde není prevence a jak to napsal, dožití je na h*vno. Tohle se má maximálně řešit a ne nějaké kraviny, kterým se člověk se základními návyky vyhne. To nasere. Když vidíš prachy co jdou někam zbytečně a jinde kde není možné se rakovině na 100% vyhnout se to řeší méně. Nebo by se to mohlo řešit více
To raději ani nemluvit o výzkumu plastické chirurgie, tam jde prachu jako sra*ek. Hnus
*10* -
Fuck cancer! *13*
-
Tohle bych nepral nikomu a uz vubec ne TotalBicuitovi :(
-
Svinská rakovina a do jater obzvlážť. Opravdu nepěkný vyhlídky. Kolik je mu vůbec let?
-
-
31
-
-
To je síla, tak mladej a takový ortel.
-
-
-