Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius

    Commandos 3 zdarma

    Na GMG je Commandos 3 zdarma :)
    • Sem zvědav, jestli pude prodat zpět :D
    • jeste kdyby ty stranky trochu jeli
      • Miserius
        Tojo, je to jak když hladovej sere...
    • Škoda že jen přes zeleného klienta = Děkuji , přenechám jiným . *7*
      • Miserius
        Procpak? stahnes, nainstalujes a hrajes :) Ale budiz, ja zas ignoruji Origin :)
    • Dík.Bude článek přes celou obrazovku *1*
  • frag.ment

    PSV a PSP budou mezi sebou komunikovat v Ad-hoc módu. Pokud tedy Váš kámoš vlastní PSP a vy PSV...

    Pripada to jen me, nebo je tu cimdal vic bleskovek kolem konzol? Me nezajimaji a proto me zajima, zda bude filtr pro bleskovky :-)
    • Už jsem se na to také jednou ptal, bohužel bez reakce. Asi to chce trošku začít tapetovat abychom dostali vyjádření co ty na to? :) *16*
      • Takže zase leda h*vno .. *11*
        • frag.ment

          Filtr

          Nojo, to se dalo cekat, takze budeme tapetovat, kdy bude moznost..
  • jackherrer

    šerm ve hrách

    http://www.ign.com/articles/2012/12/11/how-realistic-is-video-game-sword-fighting
    zajímavý článek
  • Odpočítávání pro odhalení Modern Warfare 3 začalo. K oznámení asi dojde na GDC příští...

    Ajéé. To zase bude. Starej engine, špatný zvuky, žádna AI, nulová hratelnost, 100x provařenej multiplayer, 4-hodinová kampaň.....hlavně že to tam bouchá a že se za tím pújdou děcka potrhat.
  • prudislav

    Sid Meiers Civilization: Beyond Earth

    Firaxis gives a sort of spiritual sequel to Alpha Centauri with the new Civilization called Beyond Earth.

    Tellement + sur JeuxVideo.fr : Beyond Earth: The New Civilization Firaxis unfolds http://www.jeuxvideopc.com/jeux/sid-meier-s-civilization-beyond-earth/beyond-earth-civilization-firaxis-actu-695618.html#ixzz2yepqzYDK

    http://www.jeuxvideopc.com/jeux/sid-meier-s-civilization-beyond-earth/beyond-earth-civilization-firaxis-actu-695618.html Podzim 2014 od firaxisu
  • Order 1886

    No, vzhledem k tomu, že už vylezají na povrch zprávy o tom, že si autoři nechávají v příběhu nezodpovězené otázky, a že se již připravuje pokračování, tak bych se ani nedivil, kdyby původně zamýšlený obsah vystřihli s tím, že si tak ulehčí plnění milestonů při vývoji pokračování.
    • Kozy
      Četl jsem o nějakym DLC s Jackem Rozparovačem.
    • *DLC

      jsem ti to opravil
    • ringmancz
      je to nová značka a první ohlasy na to nebyly úplně pozitivní, takže bych se tomu nedivil
  • ringmancz

    Scénář hry Metro Exodus bude delší než kombinace scénářů her Metro 2033 a Metro: Last Light (včetně DLC).

    pěknej anglicismus a ve výsledku to zní jinak, než by mělo. ono v češtině existuje takový běžný slovo - dohromady
    • WhySoSad
      Popravdě jsem se tešil zase na nabitou osmihodinovku, aby to nebylo natažený jen tím otevřenějším světem, kde se bude běhat sem a tam. Přecejen nejsilnější stránkou Metra byly vždycky stísněný tunely a klaustrofobický prostředí, když nepočítám sem tam výlet do knihovny atd.
  • WhySoSad

    Teaser

    Můj teaser na Dark Souls 2 *3*

    http://youtu.be/D6VSwEulU40

    A protože jste líný napsat, tak sem dávám aspoň 5 steam klíčů na Enclave:
    E5DR0-9ZIDX-G750T
    JATA8-TQR7D-HZQ0L
    2LFLX-BQ4HN-YGXR8
    7X0EX-MMYL5-27ETE
    G0KN0-QVMIQ-B3AGN
    • Díky za kód :)
    • Veskoslav
      Děkuji, vzal jsem si poslední kód, kdyby někdo zkoušel.
      • WhySoSad
        Nemáte za co ;)
    • kennyB
      Parádní video, už se na hru těším *3*
    • Díky *4*
  • Keyz

    Obrazová ukázka efektů které Nvdia přidá do Fallout 4

    http://i.imgur.com/vlLEhHo.jpg
    • Kozy
      S tou zelenou to je dobrej vtip. Musim ale říct že ze všech těchle "vychytávek" je chromatická aberace jediná, která mi nevadí a v některých hrách vypadá dobře.
    • to je hnus teda, že se ta NV do toho sere fujj
    • monstra budou mít jiný názvy?
  • ucho

    Crysis 2

    na http://www.direct2drive.co.uk mají Crysis 2 za 3,75 liber, což je řekl bych slušná cena...
    • Slusna cena ano,ale ne za tuto hru imho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit