-
Dlasi Blizzardovsky CGI filmecek se objevi na GamesComu
http://www.mmo-champion.com/content/2828-World-Premiere-of-Mists-of-Pandaria-Opening-Cinematic-at-gamescom-2012 -
Nechtěla by redakce udělat nový "seriál" Hry, které byly skvělé, ale nejspíš jste je ani nehráli?
Zrovna se chystám jako každý rok na Singularity, kterou považuji za jednu z nejlepších FPS her historie. Přesto v mém okolí moc lidí o ní neví.
-
-
kravina, já hraju jenom hry které jsou pro mě skvělé. Takže jako serial by to byla kravinal :D
-
No ty vole to snad ani není možné že to tady nehráli, nebo aspon NERECENZOVALI!😱😯😬
-
-
Už jste slyšeli americký rap o Mass Effect?
spíš anglický ne? -
Dark souls rekce na petici
http://forums.namcobandaigames.eu/showpost.php?p=2333925&postcount=1643 -
The PC vs. Console Gaming Argument, Basically
*1* *1* *1*
http://www.dorkly.com/comic/57406/the-pc-vs-console-argument-basically -
GSC Game World oznámil vývoj S.T.A.L.K.E.R. 2
Modlím se ke všem bohům aby to vyšlo a byl to důstojný nástupce. -
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain GamesCom trailer
Další ochutnávka necelý měsíc před vydáním *4*
https://www.youtube.com/watch?v=BHrUj9G-mwc&feature=youtu.be -
-
Co bude za hru? Já myslel, že to bude taktická hra jako Deus Ex 3 jen to nebude z takové budoucnosti. Na videu je fantasy, monstrum, člověk a nakonec i ta super technika.
Co je ve hře za rok? V tom MGS aby se někdo vyznal.... -
-
No prostě nic pro tebe keyz.
-
-
MGS V
Přiznám se, že jsem žádný MGS nehrál, ale tohle vypadá fakt dobře. Jen mi vrtá hlavou, jestli z pětky budu něco mít, když neznám předešlé díly. Jestli bude PS4 verze vypadat jako na videu, tak to klobouk dolů. -
-
Určitě to pujde hrát i bez znalostí z předchozích dílů přecejenom pro většinu PCčkářů to bude 1. mgs, ale vzhledem ke komplexnosti celé té série tvůj zážitek nikdy nebude "kompletní".
-
-
Jestli máš ps3 nebo x360 doporučil bych ti HD collection kde je mgs 3 a MGS peace walket, takže bys znal všechny události týkající se big bosse
-
-
... nemá cenu se dlouze rozepisovat proč, ale pochybuji o tom. Celá MGS sága je neuvěřitelně zamotaná (ale skvělá). Můžu jedině doporučit zahrát si i starší díly, rozhodně za to stojí,
-
-
-
Kostlivci z poznámek
Ahoj,
poslední týden by se z hlediska novinek zdaleka nedal označit za suchý. V tom časovém presu se mi tu nahromadilo několik zpráv, které již nejsou úplně nejaktuálnější, ale bylo by mi líto je poslat do věčných lovišť klávesou delete - objeví se tedy v bleskovkách v průběhu zítřejšího dne, prokládané bleskovkami aktuálními *3* -
-
Děkujeme. Když už zde chybí recenze je fajn že alespon bleskar nespí *3*
-
-
ACBF gameplay
Nejsem fanoušek značky, hrál jsem pouze chvíli první díl. Ale koukám, že se nezměnilo vůbec nic. Ani ten totálně debilní styl boje.
http://www.youtube.com/watch?v=jHDfm2AYZS4 -
-
Jak se to vezme debilni, jestli tedy vadi ze vetsinou vic jak 2nepratele na tebe neutoci.
Pak to je debilni. Kdyz se pomine tech malych vylepseni ja treba AC1 nepovazuju za kdovijak dobre
a postupne to bylo jak na houpacce, i s tou stereotypnosti.
-
-
Superbrothers: Sword & Sworcery
je v ramci petileteho vyroci volne ke stazeni pro vsechny jablickare na appstoru. Tak to cekujte. -
-
geniální gamesa...
-