-
?
nevite kdy bude nové gta na pc? -
-
PlayStation 4 dnes dostal nový systémový update (v1.62).
gta V na pc nebude nikdy :D to by vam uz mohlo dojst ved neni ani na ps4/one.... presne tak jak RDR cista excluzivita -
-
a komu tím prospějete
-
-
Začínám velmi pochybovat ,že ještě vyjde.(viz Red Dead Redemption )
-
brzo.
-
-
Kojima Conspiracy
https://www.youtube.com/watch?v=xbr_vyayk2E -
Co se to stalo 😱
-
-
😯asdd😐
hm, jiny emoji to nebasti, skoda.
-
-
Časem to rozšíříme
-
-
-
Jedna aktuální :)
http://redcarpetrampage.com/ -
-
A narozdíl od hry to v reálu dopadlo. I když se Leo pro toho Oscara doslova doplazil. *4*
-
-
Únorové vydání magazínu Games TM odhaluje Call of Duty: Ghosts 2 od Infinity Ward, které prý vyjde v listopadu.
Infinity Ward je asi tým sebevrahů, jestliže se pokusí vydat opravdu sequel k nejhoršímu COD v novodobější sérii..myslím že pak ještě budeme Tryarchu odpouštět ten fail s Black Ops III :D -
-
Horší Singleplayer než v Black Ops III to mít opravdu nemůže...
-
-
To byla komedie... Ghosts ještě jakž takž se dalo AW bylo překvapení ale BO3 ke konci ugh, ty jeli na slušným matroši jen co je pravda.
-
-
-
DICE: „Vytváření herního obsahu od moderů se stává stále složitější a proto je tento trand...
tím nás připravují na to, že nebude žádný editor atd. *4* -
Už jste slyšeli skladbu z Battlefield 4? Co na ni říkáte?
Říkám, že na samostatnej poslech docela zívačka, ale třeba to ve hře bude v nějaký misi sedět dobře. -
Vyšel nový update (v4.50) pro PS3. Nabízí skrytí trofejí, přenos souborů mezi PS3 a PSV přes wi-fi a...
A opět bez možnosti zbavit se prašivého otravného Singstaru z XMB. Bravo Sony, BRAVO!!! -
-
Koukám další update , který nic zásadního neřeší .... *9*
-
-
Microsoft představilo prototyp zařízení pro snímání pohybu ruky a prstů zvaný Digits. V podstatě...
Já se těším, až bude něco jako ten Rift Oculus, nebo přímo to :) a k tomu něco podobného. Když pak dá člověk ruku před brýle, tak uvidí, jak se hýbe ta ruka virtuální. Akorát by byla omezená možnost "hmatové interakce". Dokážu si třeba představit, jak držím volant a rukou si v zatáčce zakrývám oslňující svit slunce, nebo zbraně, či tyčkoidní věci by asi nebyly žádný problém, ale úprk po žebříku už by asi připomínal spíše kinnect (mávání rukama v prostoru). I když asi o dost vymakanější (a hlavně bez půlvteřinového spoždění). Každopádně myslím, že jednou fakt budeme sedět uprostřed nějaké celoplošné projekce a mávat u toho na všechny ty ikony kolem sebe rukama :) -
Hearthstone beta klíč
tak když jsou ty Vánoce...
9559841534064594537657166
*4* -
-
Moc děkuju!!
-