-
Epic Games v tom má jasno - mobily začínají konkurovat současným konzolím. Příští generace...
Jinými slovy, baterka v mobilu vydrží 20x méně? *1* -
Hry zdarma na GOG
Teď je tam na dvě hodiny Torchlight. Každou chvíli něco. -
EA již neplánuje vydávat hry pro 3DS a PSV.
Pomalu se uzavírá další kapitola herních dějin . To co započal Gameboy jako první komerčně úspěšný programovatelný handheld , to ukončí neprůbojná PSV a Nintendu to jen přidělá další vrásky na jeho už tak dost paviáním obrazu společnosti.
EA od teď už exkluzivně ve všech mobilech (Dětinští zastánci mobilních Windows zatlačí ty kbelíky slziček, že na ně nikdo nemyslí ...) a tabletech ...
*3* -
-
Jako by EA vydalo něco pro 3DS co za to stálo :) no loss there..
-
-
Pičo , přežral jsem se jaxviň. Teď si jdu rozkydnout prdel k Dishonored a zkusím nebýt ani jednou viděn a ani nikoho nezabít (kromě hlavních cílů, které musím zabít "nešťastným" způsobem).
Co hrajete vy? -
-
Ja tedka dohral prvni dve casti Cognition diky laskavosti Ucha co sem hodil kody. Uzasna hra a to adventury vubec normalne nehraju.
Vcera jsem zkustil Deus Ex the fall a hned ho zase odinstaloval. Je to v zasade upscalovanej directport (to bych kvuli univerzu prezil), s prakticky mobilnim ovladanim (to bych jeste taky prezil), ale fakt ze mi to dava nepreskocitelny pop up """NAPOVEDY""", typu pouzijte WSAD k chozeni, nebo zde hodte granat, KTERY NEJDOU PRESKOCIT a jeste k tomu lagujou. Jsem se tak nakrkl ze jsem to alt F4 a vymazal. Mam pocit, ze me ty hry povazujou za idiota nebo nevim. At to tam nechaj pro novacky, ale proc me proboha ta hra nuti delat presne tohleto a tamhleto...
To ze pistoli strelim nekoho 4x primo pred nim a on furt zije a ty animace vypadaj jak ranej prelom stoleti (jeste snad horsi nez 1 Deus Ex) je uz jen tresnicka na dortu...
Letelo to z disku... Bohuzel, cetl jsem roman Icarus Effect, miluju Human Revolutions ale na tohle namam. -
Baldurs Gate Trilogy. Jdu na Demogorgona.
-
-
Tohle je člověk podle mého husta. *5*
-
-
*gusta *7*
-
-
-
Po zhlédnutí seriálu Mob City (http://www.csfd.cz/film/310509-mob-city/) jsem prostě neměl na výběr a znovu rozehrál L.A. Noire *4*
-
Luftrausers!!!!!!
-
Já jsem teď totálně propadl Dark Souls, je to jako droga až se bojim abych nezanedbal příjimačky. Akorát se chystám na Four Kings.
Sem tam ještě Space Hulk, hrozně nedoceněná hra. -
Momentálně na střídačku Borderlands 1 a 2. V jednotce Mordecaie a ve dvojce na střídačku Axton a Zero. Pořád se nemůžu rozhodnout se kterým je to větší zábava. Zero krapet lepší skilly (Bloodshed Tree) a Axton má zase naprosto nejlepší hlášky. O zábavu postaráno minimálně na měsíc, spíš dva *1*.
-
-
Zero?
Toho jsem chtěl vždy hrát ale později je pro styl sniper nepoužitelný :(
1. několik nepřátel má velice špatně trefitelné slabiny (na zadku apod.)
2. odstřelovací pušky mají moc velký zoom a na střední vzdálenost je již problém je ovládat
3. je nutné dát většinu věci na ránu maximálně 2. Jinak to k tobě doběhne a to je problém.
Tohle mně mrzí. Nutnost měnit zbraně, na blízko musíš přehodit na brokovnici a pod....
Proto mě dost baví Axton. Kulomet, lze použít na blízko i na střední vzdálenost. Má dost dovedností aby lépe přežil a vežička, je dost dobrý pomocník. Zejména pak vylepšená.
- Jinak jsem dohrál včera South Park. -
-
Už Axtona mám problém se skillama. Na můj herní styl se moc nehodí ani jeden. Teď už ho jedu vlastně potřetí a tentokrát jsem začal u Gunpowder Tree. Plán je jít do Longbow Turret a Steady a pak se přesunu na Survival. Ten má, pro mě, asi nejzajímavější cap-stone (dvě věžičky). Podobně jsem to měl i u Rolanda v jednotce. Ten jsem taky jel hybridně. Defense + Quick Charge, pak Impact + Metal Storm. Pak to dávám do Fitness, Overload, Grit a Stat.
Zero má skill tree postavený celkem dobře, řekl bych že ať člověk maxuje kterej chce, chybu neudělá. Teď mám v plánu čistě Bloodshed a pak to budu dávat do Cunning.
S těma odstřelovačkama mě docela překvapuješ (myslím to ovládání). Já to hraju na PC s X360 gamepadem bez aim-asist a toho druhého a odstřelování je docela v rightigu i bez specializace. Akorát jakobsky většinou kopou jako kráwa. -
-
U Axtona je supr zaměřit se na věžičky a mít pak 2x slagové věže. Díky navýšení levelu to je možné.
- U odstřelovaček mám problém, že často není takový prostor aby šly dobře použít. Stává se, že kupa protivníků doběhne tak blbě, že je v zaměřovači vidím prostě již moc velké a špatně se pak reaguje. Hlavně je to již pozdě. Na dálku se trefuji dobře to není problém.
Co je horší je ten problém se zásahy do slabých míst protivníka. To je prostě nutnost, když chceš hrát Snipera a často to jde blbě anebo skoro nejde. Například ty velké Varkid se blbě trefují anebo ty chapadla jak lezou ze země. Tref to přesně z blízka odstřelovačkou :)
Za Axtona jsem tam hodil věž a ta dost pomohla. Za toho šílence Gunzerkera, jsem vzal dvě brokovnice a taky to šlo dobře. -
-
S Varkidama problém s melee Zerem nebývá. Ty standartní pozemní mydlím celkem v klidu pomocí melee. S 'Execute' se dají sejmout i ti létající, s kterýma sem tam problém byl. Na ty chapadláky je ideální Hyperion brokárna, pokud možno s fire elemental efektem. Ta od Moxxi z nich dělá sekanou. Někdy se to bez boje tváří v ksicht neobejde *1*. Celkem dobře fungují ty rychlopalné snipery (Vladof nebo Maliwan, teď nevím). Jak to má fire rate kolem 4 a vejš. Taky už jsem pěknej pár enemíků v lehké panice sejmul na blízko sniperkou bez použití zaměřovače *1*.
Tady je super walkthrough za Sniper Zero: http://www.youtube.com/playlist?list=PLuzGD5C-DjX_EmajvqlUNTY4NbTmmpI5c
-
-
-
-
-
Dokončuju Dark Soul 2... Mam nahráno 40 hodin a podle internetu ještě tak 10-15 před sebou... Krása... takle dlouhý hry bych bral všechny
-
Dark Souls II a jsem u tří Sentinelů.
-
-
Microsoft aktivně vyhledává spolupráci s nezávislými herními studii, prozradil Obsidian Entertainment.
Nezlobte se, že vás zase obtěžuju, ale já jsem si vzpomněla, že jsem se vás nezeptala, jestli máte kromě sklepa správně tu bleskovku o Microsoftu.
Zdá se mi totiž, že se ani s největším optimismem nedá shrnout textem "Microsoft aktivně vyhledává spolupráci s nezávislými herními studii". Odkazovaný článek je totiž o tom, jak Microsoft svými nereálnými ambicemi (fantastickými představami o supermasivním multiplayeru, cloudovém hraní, využití kinectu atd.) potopil vývoj jedné hry, kde se pak muselo na hodinu propouštět. -
-
As for Obsidian and Microsoft, whatever bridges were burned now sound repaired, and Urquhart maintains contact. He even says - in response to a question about how hard it is for independent developers to find work today, in an age where publishers do so much more internally - "Microsoft is looking..." which bodes very well.
Tady ovšem kontrují, že dnes už je situace oukéj. Nebo se pletu? -
-
Celý tenhle článek ze zákulisí vývoje je o tom, jak se to nepovedlo a proč. Lví podíl na tom měl Microsoft, jehož tripové vize pro launchové tituly na Xbox One byly pro Obsidian nesplnitelné a celkově úplně mimo mísu. Citace na závěr je jen douška od Fearguse Urquharta, který po pěti letech říká "co sme si, to sme si".
Jak se ti tenhle dost otevřený a kritický text o jednom nešťastném vývoji povedlo zkondenzovat do věty "Microsoft aktivně vyhledává spolupráci s nezávislými herními studii", je pro mě záhadou.
-
-
-
Windows 8 prý umožní na PC hrát X360 hry. Věříte tomu? My ne...
Až sem ke mně cítím vůni čerstvě propečené KACHNY s křupavou zlatavou kůrčičkou... -
Japonka se převtělila do kůže hlavní hrdinky hry Bayonetta.
me gusta -
Jessica Nigri si zahrála na Assassinku.
Dávám bod jen za ta kozy xD -
Bethesda vyjmula Prey 2 ze svých oficiálních stránek.
Tohle mě opravdu zamrzelo.. To je konec Prey 2 ládidádidáá :-(( Jako fanoušek sci-fi sem se těšil, ale asi až moc. -
-
Britský EG se jich na důvod ptal. Řekli, že na hře se pracuje a ze stránek zmizela protože tam o ní nic není a ještě dlouho nebude, tzn. zabírá zbytečné místo.
Ještě bych nad Prey 2 nelámal hůl. Když už to jednou obnovili, nebudou to zase rušit. Zvlášť když vezmeme v úvahu obrovský zájem o hru.
-
-
"Pixel" humble
https://www.humblebundle.com/humble-gems-bundle