Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Analogové hodiny pro opravdové Playstation fanoušky.

    keby boli digitalne tak tam stale svieti OFFLINE...takze radsej zvolili cestu analogovych hodiniek :D
  • Zynga žaluje francouzské vývojářské studio Kobojo za název jejich hry PyramidVille. Slovo Ville...

    Tak by měla Zynga žalovat i producenty Big bang th. za Sheldonové "Bazinga"
  • Protože víme, jak strašně milujete DLC, musíme vás upozornit, že 22. února vyjde balíček Dead...

    doufám, že to "milujete" byl sarkasmus. :-)
  • ringmancz

    VR edice hry DiRT Rally vyjde 11. července.

    snad "vyšla" ne?
    • MickeyMutant
      Ale to je přece jedna z těch pátečních bleskovek, co se teď průběžně doplňujou, aby to bylo pokryté. Kdybyste četli bleskařovy vysvětlivky v diskuzi, nemuseli byste se teď hloupě divit.
      • Jack1947
        Ignoranti zatrolený *16*
    • Mart9
      O víkendu lehárko a v pondělí nevíme, co je za den *15*
  • Notch vzkazuje: „Pokud se Vám MineCraft líbí, ale nemáte dostatek peněz, aby jste si ho koupili,...

    Se mu to keca kdyz se jedna o relativne nizko-nakladovou zalezitost a navic uz na ni vydelal majlant :D
  • Kdyby vás zajímalo, kdo ze čtenářů bude nakonec dělat parťáka Pavlovi (protože Petr ochořel)...

    prej ochořel... :D
  • ucho

    Vývojář Mike Maulbeck, který vyhrožoval zabitím Gaba Newella, se vrátil do studia Code Avarice.

    no šokující, to se opravdu nedalo čekat :D
  • Odulin

    číslené hodnocení

    Zajímavý čtení a hlavně grafy týkající se číselného hodnocení her. Doporučuji alespoň zkouknout.

    http://www.split-screen.net/features/metacritique-ratings-the-inner-circle
  • johnysak

    Ubisoft doufá, že se časem dopracuje až k desátému dílu Assassin's Creed.

    A já doufám, že u desátého dílu použijou novej engine.
  • If Doom was done today, part 3

    http://www.youtube.com/watch?v=8F0AdWBmiQY
    • Tyhle videa mě vždycky nejdřív rozesmějí a pak naštvou. To když si uvědomím, že ani tak nepřehání.
    • To je teda pěkná nuda *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit