Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem zkouknul pár videoreview Zaklínače 3 na Ytube (zatím jen konzolové verze) a je fakt,že to nevypadá jako v dřívějších trajlerech a gameplayích ale na druhou stranu to zas neni nějaká katastrofa.
    • Vis, nejde o to jak to vypada, ale o to, jak to bylo prezentovano. A nevm jak to beres ty, a spousta dalsich, ale ja to beru tak, ze zde je zcela jednoznacna snaha o podvod. Podvod, vedouci k zisku. Protoze pokud prezentuju nejakej produkt v nejakym vyvojovym stavu, tak ocekavam, ze vysledek bude stejny nebo lepsi, a ne mnohem horsi. Ale to by holt nebyl milion predobjednavek, ze ...
      • Tak já předobjednávku nemám.Počkám až na víc recenzí a hlavně na víc videí a ohlasů.Do toho ještě nejaký ten patch a uvidí se.
    • Podle polské recenze to prošlo velkým zhoršením a také to má technické problémy. Boje jsou navíc lehké (asi ústup pro americké děti)
      http://www.gram.pl/artykul/2015/05/12/wiedzmin-3-dziki-gon-recenzja.shtml

      Zatím za mě W1 > W2 > W3
  • Kozy

    Take-Two je velice potěšeno dosavadními prodeji (především digitální verze) hry Evolve a jejích DLC.

    http://pixelgate.co.uk/evolves-steam-player-nose-dives/

    Tohle už tak hezký neni.
  • Open Source Death Star

    http://www.kickstarter.com/projects/461687407/kickstarter-open-source-death-star
    • TriskaRanucul

      KLDR použila v propagandistickém klipu ukradené video z call of duty Modern Warfare:3

      http://www.novinky.cz/internet-a-pc/hry-a-herni-systemy/292542-kldr-pouzila-v-propagandistickem-klipu-ukradene-video-tvrdi-vyrobce-her.html
  • mega
  • NavrySS

    V německé verzi Wolfenstein: The New Order nenaleznete jedinou svastiku a nacisté se budou nazývat "Regime".

    Pokud se hra bere v souvislosti s dobovou přesností a postavavami co v ní sehrály důležité role s nadsázkou, pak nevidím absenci svastiky a označování nacistů ''Regime'' jako problém. Na hru se těším *3* .
  • ucho

    Torchlight 2 (Steam)

    tak cena padá víc a víc, 5 liber. za chvíli se asi někde hra dostane na 5 eur.
    http://www.gamefly.co.uk/Download-Torchlight-II/5004161/
  • Lukyz

    Brány Skeldalu: 7 mágů na Steamu

    7 mágů už je k dispozici na Steamu ve formě EA a to za příjemných 8,99€.
  • Hanzales

    Activision brání vydávání her na Linux.

    Kurňa bleskaři nekal tolik, dal jsem si čtvrtýho čóda a stejně to praští do oka ;o)
    Počítám Activision "SE" brábí vydávání her na Linux (i když nevím, jak by tomu v praxi bránili)
    A Sony počítám taky patentovalo helmu pro viRtuální realitu ;o) Tam nemáte edit nebo co? :)
    • braveman
      Existence tlačítka edit názorně dokázána :)
      • nekromant33
        měl's zatloukat, teď budeš mít život na games ještě těžší :P
  • Steam

    Ponukam zdarma orig kluce na steame nasledovne hry Rune Classic, X-Blades, Knights & Merchants kluce psielam len na email.tak kto ma zaujem nech necha odkaz rad poslem.O tieto hry nemam zaujem a zbytocne to nebudem aktivovat ked si to niekto rad zahra.
    • Rozhodně doporučuji nezbavovat se Knights and Merchants. Je to absolutně skvělá hra a mnoho současných strategií jí nesahá ani po kotníky.
      • Mas sice pravdu no hier mam do aleluja takze nech si niekto uzije ;)
      • co to je nejaka budovatelksa strategie ve stylu anno?
    • shefield2
      Děkuji za nabídku, sice nechci být sobec, ale o všechny jmenované hry bych měl zájem (což ze mě sobce dělá *1* ). *4* Byl bych moc vděčný, kdybys je poslal na tento email (shefield2@seznam.cz). Ještě jednou děkuji.

      (edit) Abych to pravé sobectví završil, tak jestli se Smrky neozve, pošli mi i to Weird Worlds. Jsou to zrovna hry, o kterých opravdu dlouho přemýšlím a hrál jsem je jako malý, jsou to celkem klasické kousky. *4* Smím se zeptat, odkud je bereš, že se jich takhle zbavuješ? *8*
  • Gabe Newell zřejmě nabídne Portal 2 a DotA 2 na STEAMU zcela zdarma jako omluvu za únik dat.

    Akože viem, že Valve sú oproti všetkým tým ostatným nenažrancom dobráci, ale to by bolo trochu veľa. Treba CS:Source, či L4D1 zadarmo, to by bolo fér a veľmi dobré, ale pol roka starý, cenami ovenčený Portal 2? A ešte ani nevydané pokračovanie intrákovej návykovky Dota? Skôr by som veril tomu, že Dota 2 bude Free to Play a Portal 2 dajú do nejakej 3,74€ akcie ako to býva každú chvílu s L4D2.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit