Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz

    FTL Lego FTW

    http://www.rockpapershotgun.com/2013/02/12/ftl-lego-ftw/

    http://blog.brick-hero.com/p/welcome-to-launch-page-of-ftl-lego.html
    • victor
      Lego kickstarter ? Woooha ...
  • Hanzales

    mashinky (transport tycoon)

    Ahoj, nedávno to tu někdo postnul u Transport Fever, koukám při čtení toho blogu to bylo dříve i tady v tea a fight clubu. Tak nejak jsem se do toho zakoukal a citim potřebu dát o tom zase trochu vědet :)
    http://mashinky.com/blog/media/
    Všem co je tohle oslovilo jako mne doporučuji prdnout email do newsletteru, abychom věděli, že to můžeme GreenLitnout a pak i podpořit ;o)
    Já míval u TT zápěstí modré a něco mi říká, že se to bude opakovat :)
  • Mart9

    Cities Skylines na PS Store za 250 Kč. Podle mě slušná slevička, na Heurece je za 700 Kč

  • MidnighT91

    Ultimate Marvel vs Capcom 3 americký trh neoslovilo. Podle VGChartz se v prvním týdnu prodalo jen...

    Zajímalo by mě jestly to svedou na piráty....
  • Demoverze Fallout 4 není v plánu - hra se prý nedá to krátké ukázky zmenšit.

    A tomu se říká věřit své hře :D Takové žvásty, pouze se bojí, že by si lidi řekli "to je blbost" a nekoupili to. Kdepak demo, kupujte zajíce v pytli a předobjednávejte ... :/
    • Demo si stejne udela kazdej sam, i kdyz moralfagove budou kvicet.
    • Jojo a rovnou Pip-Boy edici :))
  • froztik

    Kolik bude zabírat The Elder Scrolls V: Skyrim na harddisku? X360 verze 3.8GB, PC verze 6GB.

    6GB na PC ? Není to nějak málo ?
    • Oblivion mel kolem 4GB? Skyrim ma o 50% vic + lepsi kompresi (alespon to tvrdi).
      Na PC bude lepsi komprese jen zbytecne zpomalovat a s dnesnimi disky nam par usetrenych GB moc nepomuze. Klidne to na PC mohli dat bez komprese...
      • posila
        Porad je to dost velke, takze predpokladam, ze jeste nepouzivaji slozitejsi kompresni formaty (jako treba JPG), ale nektery z formatu, se kterymi umi primo pracovat graficka karta. Takze k zadnemu zpomalovani by dochazet nemelo. Spis naopak (komprimovana textura se rychleji nacte z disku do RAM, z RAM do pameti grafiky, a vleze se jich tam vic).
        • Komprimovane textury se pouzivaji uz asi 13 let. To neni nic noveho. Tak nejak jsem predpokladal, ze jde o neco jineho nez pouze format textur. Komprese skriptu, komprese struktury herniho sveta, generovani nejen navigacniho grafu, komprese bigfiles, ...
  • Kozy

    Titanfall

    Tak jsem se akorát dostal na 10 lvl a musim říct že z toho mám smíšený pocity. Opravdu je to jako CoD s mechama. Na začátku je tam otravný tutorial, který se snad ani nedá přeskočit :(. Level design je opravdu super, když víte kam skočit, kde se odrazit tak se dostanete na druhý konec mapy během mžiku. Musim ale říct že hlavní deviza hry, tedy titáni, mi přijdou nudný, mnohem zábavnější je hra za pilota, obzvláště v městské zástavbě.
    Nejlepší je AI. Je tam jen kvůli tomu abyste si jejich zabíjením odemykali vylepšení na zbraně.

    Připadám si blbě po tom co jsem to zkritizoval ale musim uznat že ta hra má něco do sebe a musel jsem jí znovu zapnout. *1* Evoluce ani next gen to není, zatím to vypadá na docela zábavnou FPS.
    • ringmancz
      kdo všechno tady má betu? že bysme si dali mač
      • Miserius
        Prý z toho udělaj Open betu
        • - "How do I get access to the closed Beta?"
          - "Thanks for your interest in the beta! We’ve reached the maximum number of sign-ups and can’t accept any more at this time. We’ll see you in March!"
          viz. http://www.titanfall.com/betainfo
          • ringmancz
            a o den ji prodlouží

            http://www.polygon.com/2014/2/15/5415490/titanfall-beta-being-opened-up-to-all-xbox-one-users-pc-to-follow
      • Já ji mám zatím pouze staženou. Při testovacím spuštění mě ale polil studený pot, protože mi to psalo, že moje grafika není podporována... pak se ukázalo, že se to z mně neznámého důvodu snažilo hrabat na CPU integrovanou grafiku.
    • Pilgrim66
      Ja jsem tim fakt hodne potesenej, necekal jsem ze me to bude az takhle bavit.
    • Keyz
      Tedy jestli to jako COD = bude to hrát mnoho hráčů a hra bude hitem :)

      Btw jak je s bojem pilota proti mechovy? Viděl jsem nějaká videa a vypadá to že, jakmile pilot skočí na mecha je s mechem konec.
      • Kozy
        Z toho co jsem hrál tak bych řekl že to zase tak snadný není, spíš naopak.
        Respektive v modu last titan standing je to celkem lehký, protože všichni začínají v titánovi a jako pěšákovi ti moc nevěnují pozornost. Ale v těch dvou zbývajících modech se mi titána s plným zdravím podařilo zlikvidovat asi jenom jednou nebo dvakrát.

        Ale ber to s rezervou, možná to hraju jako lama :)
    • Jack1947
      Zni to tedy nic moc... ma to aspon prijatelne HW pozadavky, co ten pribeh... nejaky duraz tam je nebo to je jen okrajova zalezitost mohl by tam bejt Coop... vzdyt je to jenom beta sakra.

      Ze bychom od toho cekali az moc... a byli zklamani.

      *7* To se mi nak nepozdava... kdyby to "COD" aspon bylo na zpusob MW1 i kdyz to neni nic extra.
      • Kozy
        Tak řekl bych že to pojede prakticky na všem. No, příběh, jestli tam nějakej je tak jsem ho nepotkal, to bude spíš až ve finální verzi. Jinak absenci recoilu u většiny zbraní ani nezmiňuju :)

        Jako plus beru že jsem se ještě nesetkal s campery, všichni jsou prakticky neustále v pohybu.
        • Jack1947
          Dekuji za odpoved, kempery a hackery podle me budou az tak ve finalni hre. Jakto tak byva. *3*
  • CliffyB z Epic Games se rozčiluje, že všichni haní EA, zatímco žehnají Valve, když ve výsledku jednají...

    Názory CliffyB pro mě mají asi stejnou váhu, jako pojednání Paris Hilton o kvantové fyzice.
  • Prvních 12 minut z Mafie 3

    http://www.ign.com/videos/2015/12/17/mafia-3-12-minutes-of-developer-narrated-gameplay-ign-first
    • Lukass
      Paneboze tohle przni jmeno nasi legendarni hry. Tohle bude jeste vetsi odpad nez sem cekal.
    • Draken69CZ
      Pěkný odlesky jinak herně celkem tragédie.

      https://www.youtube.com/watch?v=_Xtq18Vmh3s
  • Twitch

    Tak nakonec je google nekoupí jelikož je koupil Amazon.
    • Best plot twist ever.
      • Tilwaen
        Ještě better plot twist by bylo, kdyby následně Google koupil Amazon.
        • ringmancz
          takhle nejde poznat, kdo by koupil koho :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit