-
Humble Introversion Bundle
A je tu dalsi Humble Indie Bundle, tentokrate s podtitulem Introversion. Tyto hry jsou zatim v nabidce: Aquaria (vyborna variace na Castlevanii, hral jsem, a muzu jen doporucit), Crayon Physics Deluxe, Uplink, Darwinia, Defcon (vyborna hra) a Multivinia. A pokud stahujete pro Win (coz tu asi bude vetsina), dostanete jeste 2 prototypy! Takze, hura do podpory indie vydavatelu!!! -
-
Díky za info.
Ale proč mi to jen ti vývojáři pořád dělají... určitě vědí, že neodolám.
No nic, posílám jim 5$ přes Paypal.
Snad je ta Aquaria fakt tak dobrá jak naznačuješ. -
Jop, Aqaria je jednou z nejlepších her tohoto typu na PC a má navíc výborný soundtrack (lze pořídit ve FLACu za 5 USD). Já nelitoval ani těch 20€, které jsem za to na Steamu vyhodil. A je to navíc příjemně dlouhá hra.
-
-
Ja si ostatne myslim, ze kdyz nepocitas emulatory Castlevanie SotN a jejich pokracovani, a "Metroidvanie," tak o hru podobneho typu (vyjma Aquarie) na PC ani nenarazis. Rad se necham poucit, pokud se mylim.
-
-
Je tu Cave Story, absolutně kultovní klasika od japonského autora.
Původně je to jako freeware na PC, potom existuje vylepšená verze na WiiWare, kterou můžeš hrát i na PC v Dolphin emulátoru a taky se zrovna vyšlo Cave Story 3D pro 3DS.
A všechny jsou i anglicky -> PC verze má fan-překlad, WiiWare a 3DS vyšly oficiálně anglicky.
-
-
-
-
Výsledky THQ aukce:26.6M za Relic (získala Sega), 22.3M za Volition (Koch Media), 10.8M za Evolve (Take2),...
Nejvíc mi překvapilo co ulovila společnost Koch Media (Deep Silver) a také jsem zvědavý na Segu.Tak tedy sbohem THQ. -
Hacker Yifan Lu našel exploit v handheldu PSV, což otevírá hrozbu možného homebrewu.
prej hrozbu :D :D -
Obrazem: Srovnání původní a remasterované verze hry Batman: Return to Arkham.
To je teď nějaký nový trend, že remaster vypadá mnohem hůře než původní verze? To jsem ještě neviděl... -
Total War: Arena
Creative Assembly vyvíjí F2P Total war! Uvidíme, co z toho vzejde.... http://www.creative-assembly.com/total-war-arena-new-free-to-play-game-in-development-at-creative-assembly/ -
-
F2P
že by testování nějakých siťových prvků na ROME2 -
To by mohlo být docela solidní. Skočím do hry, zahraju pár bitev a zase můžu jít. Super věc pro hráče s nedostatkem času. A že je to i životaschponé dokazuje World of tanks.
-
-
Tak skočit do hry a zahrát si pár bitev lze v každé TW hře... Uvidíme, co z toho vzejde, ale dvakrát nadšený z nějakýho F2P modelu v téhle sérii nejsem.
-
-
Chápu, že chtěj mít stabilní zdroj příjmů.
V nejlepších případě z toho bude něco jako End of Nations.
V nejhorším to bude příšerný klon LoL se samuraji, Napoleony a římany.
-
-
-
-
Online servis konzole Wii U bude zcela bezplatný.
Online služba, přátelé ;o) -
Sleva 80% na Rockstar tituly
http://www.nuuvem.com.br/promo/rockstar-weekend -
To je snad tisícátá adventura ve vývoji, oni se fakt nepoučí...Kde jsou ty časy kvality TWD:S1 a The Wold Among US...Nenávratně pryč.
P.S.: Mluvím o Telltales. Redakce, nešlo by to udělat tak, aby se v komentáři ukazoval název zprávy, na kterou reaguji?
-
Dotazník
Hrajete nezávislé hry? Pokud chcete, vyplňte tento dotazník, který se jich týká. Děkuji. -
-
Vyplněno.
-
-
Chystá se DLC do Deus Ex: Human Revolution - to je vše, co zatím víme...
Wow! Kdo z vás to čekal?! *8* -
-
je to skvělá informace. bude další obsah, paráda.
-
-
A nepochybně zdarma *1*
-
-
a proč by neměli chtít za práci navíc peníze? a je jejich věc, zda to bude zdarma nebo za peníze...
-
-
To je prece jasny, doktor te taky potom co odoperuje probudi a zepta se te, jestli chces za 500 jeste zasit nebo jestli si ty streva budes drzet v ruce...
-
-
aaa: nikoho nebráním, jen tady padají obvinění a spekulace, která mohou být ve skutečnosti zcela jinak. tedy to, co zde někteří předvádí, jsou obyčejné spekulativní pomluvy a nadávání autorům. co se týče DLC za peníze, je to jejich věc. nikdo tě nenutí kupovat jejich hru, nikdo tě nenutí kupovat jejich DLC. pokud za to nechceš platit, sáhni si třeba po jiné hře nebo se spokoj se základní verzí hry bez DLC... volba je na tobě. stejně jako cenová politika je volba na nich...
-
ucho: No u některých případů je to možná pravda to co jsi napsal, ale neplatí to např. u Mafie2 a všeobecně se dá říct, že jen těžko někdo uvěří tomu, že DLC, která vyjdou do měsíce po vydaní hry nebyla vyjmuta, aby se prodávala později samostatně.
V původním DE si důkladným prohledáváním našel zajímavé lokace.Dnes za ty lokace platíš.Pravda je to super.
DE:HR byla oznámena v r.07, takže bych řekl, že toho za ty více než 4 roky to určitě stihli více :) -
re:ucho
A proc by DLC nemohli byt zadarmo?Proc by to nemohla byt jedna z veci,kterou se muzou snazit prinutit hrace ke koupi?Proc tim nevyslat signal,ze jim na hracich zalezi a ze si muzou byt jsiti,ze kdyz si tuto hru koupi,tak muzou pocitat do budoucna s podporou hry a pridavky zdarma?
Valve a par dalsich tohle chape.Vazne nechapu proc je branis.Jednak jsou velmi casto ty DLC strasne predrazene vzhledem k tomu co pridavaji.
A to co jsi zminil,ze na dlc pracuji uz v dobe ,kdy se hra pomalu chysta do prodeje a ma vse,co mela puvodni hra mit ,je urcite v mnoha pripadech pravda.
Nicmene v mnoha pripadech se naopak nemuzu zbavit pocitu,ze se jedna o puhou vycuranost tvurcu(nebo spis vydavatelu) ,jak vytahnout z hracu za urcity produkt vice penez tim,ze hru jako planovany celek osekaji o prvky,ktere potom postupne prodavaji za premrstene ceny.
Nerikam ,ze to tak delaji vsichni a ani si netrofuam odhadovat,jak moc se to deje.Ale obdivuju tvou duveru v tyto spolecnosti,kdyz uz jsme byli nescetne krat svedky ne zrovna cestnych praktik.
A fakt,ze spousty DLC jsou sprote predrazene proste neobkecas.
Takze idea za DLC je fajn,pokud jsou dodrzeny urcite hranice. -
At klidne pridavaji dalsi obsah, ale at se trochu zamysli nad cenou. Nepripada mi normalni chtit petinu-ctvrtinu ceny plne hry za necelou hodinu obsahu. Navic az podezrele casto zaplnuji DLC podezrele vytrhnuta mista ve hre.
-
tvé přirovnání nedává smysl. možná to bude tím, že lidé žijí v představě, že u vývoje her se jednoho dne prostě řekne hotovo a druhý den mají hru doma a hrají. na projektu pracuje řada vývojářů, kteří už při dokončování a ve fázích testování nemají co dělat. buď se přeřadí na jiný projekt nebo mohou začít tvořit doplňky (nebo dostanou hromadně padáka nebo si vezme řada lidí zaslouženou dovolenou). a je logické, že doplňky už nemohou být přidány, protože je projekt v jiné fázi. kdyby to tam měli přidat, hra by nikdy nevyšla. z nějakého zvláštního důvodu někteří berou DLC jako zlo, že byli o něco obráni. ve většině případů je to opravdu něco navíc, co prostě v první verzi být nemělo a vlastně ani nemohlo být, protože to v původním plánu nebylo.
takže rozhodně je lepší, když autoři v tuto dobu pracují na DLC než aby pracovali na nějakých opravných patchích a další půl rok tu hru smolili (to taky o něčem vypovídá)...
-
-
-
-
-