-
Pro fanoušky Minecraftu a MMORPG
Ahoj,
příští týden jde do otevřené bety ArcheAge, sandbox MMORPG s velmi zajímavými možnostmi. Vydání je pak už hned 16. září, takže pokud se o něm chcete dovědět něco víc, tak si můžete přečíst i můj článek: http://mujsoubor.cz/magazin/archeage-otevrena-beta-nove-mmorpg-superstar-se-blizi -
-
No Archeage jsem zkoušel. Je to zajímavý mix několika MMO. Velmi dobře se to hraje. Možnost být PK (nebo tady tuším pirát) je pro spoustu lidí to, na co čekali. Jenže ve hře vidím jeden zásadní problém, labor body. Je na ně vázána spousta věcí a jejich nedostatek mě vyloženě iritoval. Pravda, když si zaplatím, budou přibývat rychleji. Ale stejně si nemyslím, že to bude stačit. A ejhle, jaká náhoda, v marketu je item na jejich doplnění! *1*
-
-
No, jelikož s Patronem přibývají 5x rychleji a i v době, kdy nehraješ, tak je to sakra rozdíl a podle mě to bude už v pohodě hratelné. Když ne, stejně to budou muset upravit.
-
-
Ano, mohlo by to být v pohodě. Ale s charaktery typu čistého crafta, se zcela jistě spousta lidí může rozloučit. Ale uvidíme, nerad bych maloval čerta na zeď.
-
-
Přesně tak, uvidíme. Všichni si to můžeme vyzkoušet, protože je to sakra zadarmo. :-) Ale osobně jsem mnohem víc nadšený Landmarkem, který je v současné podobě už opravdu velká bomba. a to ještě není ani zdaleka tak daleko ve vývoji jako ArcheAge a už vůbec nezmiňuju to, že celý Landmark je jen přípravka na EverQuest Next.
-
-
Já to teď na chvilku pustil po dlouhé době a hodně to vylepšili. Nejsem na stavění a přesto mě ta hra baví. Od té doby, co jsem nehrál, přibyla voda, sledování surovin na crafting, seznamy a diagramy na crafting, combat (ten jsem teda nezkoušel) a jeskyně (taky jsem na žádnou nenarazil, hrál jsem jen chvilku) a to není ani zdaleka vše. Jejich tempo je obdivuhodné, ale jestli chtějí někdy vydat i EQ Next, tak se není co divit, že makaj o sto šest.
Člověk si takhle jde za surovinama na cizím ostrově a potká kolem takových nádherných staveb... A ta možnost zranit se tomu taky pomohla, už to nepůsobí jako nějaký editor, nebo totální creative mode. -
Ano Landmark je super, ale spíš pro fandy řekněme minecraftu. Stavění je tam naprosto bezkonkurenční. Zbytek zatím trošku pokulhává, ale musím říct, že mě to baví.
-
-
-
-
-
-
The Elder Scrolls V: Skyrim obdrželo od magazínu Famitsu nejvyšší možné hodnocení 10/10/10/10.
Vávra právě pukl vzteky. -
-
Dan to napsal dobre.. skyrim zenska s plno chybama, ale bohuzel je to jedna z poslednich na svete :P
je to supr hra, ale desitkovy hodnoceni jsou mimo -
uz rovno mohli dat 11, taka super je, vsak fanboji :)
a tes 6 uz porazi 15tku :) -
-
The Elder Scrolls V: Skyrim obdrželo od magazínu Famitsu nejvyšší možné hodnocení 10/10/10/10.
Jo tak já jsem fanboy, jo? *1*
Umm...cokoliv *15* -
-
nemusel si to brat tak osobne, no niesi fanboy, lepsie ? *1*
-
-
-
nevím, proč by měl způsobit názor plátku podobného ražení Vávrovi cokoliv. MÏ když možná ano, maximálně tak úškleb
-
-
Call of Duty: Black Ops 2 neoficiálně potvrzeno novými důkazy. Do obchodů se má dostat 13. listopadu....
no jo...to fakt nikdo necekal, pochvalte se *7* -
Obrazem: Fanouškem upravené PS4 do stylu inFamous: Second Son.
Chudák, ten už z toho hraní té jedné hry, která mu na ten jeho přístroj vyšla, je dočista zblbnutý a degenerovaný mozek ho nutí dělat tyhle věci. -
-
Analytik Mike Hickey: Modern Warfare 3 se prodá 3,5x více než Battlefield 3.
Analytik Mike muze mit pravdu, dobre vi co jsou lidi za ovce:D -
Youtube ochutnávač
Dnes jsem již viděl všechno.
https://www.youtube.com/watch?v=rxjs8c3OReg -
-
Konečně našel díru na trhu. Řekne lidem co a jak chutná a poté lidé nebudou kupovat na slepo. Bude zde ověřený zdroj informací *15*
Jinak vlasy má jak nějaký šílený profesor z filmu. -
Á Conan je zpátky! *15*
Edit: Ale pozor, dal se i na edukační videa https://youtu.be/Gfzy8vZt4vo *15* -
-
já chci Unreal
-
-
-
Zdravim herni obec, blizi se nam witcher a ja budu muset z gtx 660 prejit na novejsi nvidii.
Jak to tak ale byva tak se nemuzu rozhodnout, rozpocet mam kolem 7000, v tehle cenove hladine jsem koukal hlavne na gtx 960 nebo gtx 770. Se 770 bych se do limitu nevesel, tak jsem koukal spis po novejsich bazarovkach. Ma smysl jit do starsi rady s trochu lepsim vykonem ? Jak velkej a podstatnej je rozdil mezi 128 a 256 mb sbernici ? A obecne, da se cekat od novejsi rady do budoucna neco vic ?
Proste potrebuju radu do ceho jit a proc, takze diky :) -
-
Už se nemůžu dočkat až dorazí LV426 *15*
-
-
Tjn, ten mu doporučí 980 radši i novej zdroj. ( Což zase není tak marné). *4*
Tak už dorazil, a ta 960 není špatná. (sám jsem o ní vlastně uvažoval před 770, kdyby teda byla v prodeji no dřívú. -
-
Tak on neradí špatně, jen je omezen jen na jednu značku, ale co tam jde spíš o ten způsob jak to občas dovede.
-
-
Tjn, protože když on má to tak počítá s tím že každý by měl mít to samé, atp...
Všechno ostatní jsou sraččky. (nechciho pitvat že).
-
-
-
-
Pokud delas upgrade jen kvuli witcherovi, tak bych na tvem miste pockal jak to bude vubec chodit na tvem stavajicim HW. Jinak momentalne se vyplati pockat na co prinese dx 12, tedy nekam do poloviny pristiho roku. Prip. jestli sezenes za dobrou cenu gtx 970 / r9 290, tak bych do toho taky sel.
Kazdopadne bylo by dobre napsat i co mas za cpu a ramky. -
S takovými otázkami mazej na weby zaměřené na HW a nepruď s tím tu. A co se týče opět těch hádek dole kolem PC a konzolí, to už je opravdu trapný. Prý bych neuměl ani nastavit grafiku na PC. Házení lidí do jednoho pytle aby se mohl nějakých pár slaboduchých jedinců považovalo za Mastery, že umí kliknout na Options a nastavit si vše na max, kdy jim to stejně nepojede, mě už fakt nebaví. Doufám, že se dožiju času, kdy se bude konečně řešit, hratelnost a dojmy hráčů. Grafika a zvuk jsou důležité, ale mě bohatě stačí grafika na PS4 i PS3. Jinak patřím ještě ke generaci, kdy se hrálo na PC v DOSu, nastavoval se autoexec.bat a config.sys, aby se hra vůbec rozjela.
-
-
Proc bych mazal na HW weby ? Snad proto mame na hernim webu diskuze, tak proc se nepobavit o hardwaru ? Tvoji narazku bych pochopil kdybych se ptal jestli na knedliky hladkou nebo hrubou mouku, takhle fakt ne...
A co vubec placas o hadkach mezi pc a konzolema, v celym vlakne o tom nepadlo jediny slovo, takze pokud nemas co rict k tematu nebo se chces hadat tak kloboucek a ahoooj -
Jak jsi napsal. Je to o preferencích.
Někdomu stačí skutečně 30 FPS a základní grafika a je spokojen. Ale co je horší...Konzole se dlouhodobě nevyplatí, protože jsou dotovány a vydělávají na hrách a předplatném. Ledaže by jsi hrál pouze hry z předplatného. Kupovat nové hry je velá část jejich výdělku. Nemluvě o nutnosti mít to 5 let + a tedy ke konci se tam dívat na ošklivé hry atd. Prostě konzole. -
-
-
U HW to máš jednoduché podíváš se na testy a hotovo. Co máš za CPU?
Sběrnici je lepší mít větší. Za ty prachy ber nové AMD (jestli na to u tebe stačí zdroj). Ty se vyplatí více do 7000 Kč. Jestli tedy chceš novou kartu.
Sapphire R9 280X VAPOR-X. Tento model, protože má dobré chlazení a to je u této karty potřeba. Také je silnější než běžný model a silnější jak GTX 960.
GTX 960 má menší spotřebu, jestli tohle vyžaduješ anebo máš slabší zdroj tak pak to.
U bazaru máš vždy riziko... Zase možná seženeš ještě lepší kartu.
Nvdia se "vyplatí" u té nejlepší třídy kdy prodá lepší výkon jak AMD / stejný ale z výrazně menší spotřebou. U střední třídy výkon podává slabší. A u her jde hlavně o ten výkon. Na to AMD potřebuješ 600W zdroj s jedním 6pinem a jedním 8pinem. Ten se doporučuje.
http://www.czc.cz/herni-graficke-karty/produkty#q-c-1-f_2027483=sRadeon%20R9%20280X&q-c-0-f_2027481=sAMD Ten ve slevě je super. Jestli ale máš pevný limit tak i ty levnější. -
-
Mam i5, 3,1ghz, je to uz takz na hrane, ale musi zatim stacit
Ja bych radsi nvidii, uz kvuli physhx atp, nemam holt s konkurenci moc dobry zkusenosti. Nizsi spotrebu vylozene nepotrebuju, zdroj mam 500w -
-
Jestli máš 500W bral bych tu 960. Výkon je podobný 770 a budeš to mít nové v záruce.
http://www.techspot.com/review/956-dying-light-benchmarks/page3.html
Tady vidíš jak silný zdroj se doporučuje a jaké kabele potřebuješ: http://www.realhardtechx.com/index_archivos/Page362.htm
Ber tu se 4GB pamětí. Třeba dragon age využije skoro 4GB:
http://www.hardwarepal.com/dragon-age-inquisition-benchmark-mantle-vs-directx/
-
-
-
Ja sem kupoval 960 gaming pred 14 dnama a su spokojene, karta je uplne ticha a vsechny hry zvlada na high v 60FPS, treba Alien Isolation uplne na max 120-130 FPS. Far Cry 4 tam uz je trochu problem na High, ale za to bych rekl muze horsi oprimalizace na vyssi graficky nastaveni.
Bazarovku bych urcite nekupoval , a AMD bych nechtel ani zadarmo, staci cist vzdycky fora po vydani novejsich her AMD proste nefunguje.
Ale rozhodne nejsu zadne odbornik abych mohl nekomu radit.Rozhodnout se musis sam podle recenzi rad odborniku atd. -
-
na forach vacsinou kricia ti, u ktorych je problem medzi stolickou a pocitacom :)
nefungujuce ovladace priznal aj jeden byvaly nvidia programator, musia suplovat pracu hernych programatorov
a beznych 60 FPS je len tvoj vymysel, tj klames
http://www.cnews.cz/testy/megatest-19-grafickych-karet-v-21-hrach-vse-podstatne-od-4000-do-30-000-kc -
-
Jinak je to stredni trida, a tak nemuzes cekat zazrak, logicky. Me ale karta za cenu 6200 prijde v pohode.
-
Nevim proc bych mel lhat, kartu mam v PC a tak vim co zvladne a co ne.
Metro LL na high, full hd, akorat vypla tesalace, a skoro vsude drzi karta 60FPS, pri narocnejsich scenach je tam pokles i tech 7 snimku, ale prevazne jede hra v 60FPS, kdyz se vypne VSync jede hra prevazne mezi 60- 75 FPS.
Klidne sem napisu i podrobny nastaveni Farc Cry 4 pri kterym hra drzi stabilnich 60FPS -
-
Hrajes nejspis bez AA nebo s mensim rozlisenim. Pak ty vysledky sedi.
-
neviem ci si si pozrel ten link, ale tvoja gtx 960(tam je OC) ma bud 120 FPS v hrach, kde vsetky hry maju okolo 100FPS alebo 30-40-50 a vynimocne 60 FPS (vacsinou 35-45FPS) co je malo, to ma takpovediac aj PS4 :) Farcry 4 tam ma priemernych 45FPS
preto sa mi zda 6200kaciek za tu kartu vela -
-
Jak pisu nahore, ty testy sou vsechno na ultra, to nemuzes cekat od stredni tridy takove vykon.Nikde sem taky nepsal ze me FC4 jede na ultra.
Me jedou vsechny hry na 60FPS, vypnu nejake efekt, treba tu tesalaci v MetroLL a hra ma 60FPS.
-
-
-
-
Jo a bez urazky, ale Jacka vubec neposlouchej.
-
-
cenovo sa dnes oplati R9 290, gtx 960 urcite nie, ta karta uz ide na doraz aj teraz, bohvie co s nou W3 urobi
-
-
Chci nvidii, ta co jsi napsal uz leze pres 9k a za to by byla i 970
-
-
spominal si tam, ze si pozeral aj bazarovky, preto som hodil tu r9
na tvojom mieste by som pockal, ci nevydaju gtx960ti alebo nieco take, vykonovo medzi 970 a 960 ked uz chces tu nvidiu (pocitam ze v case ked vyjde nova amd rada) -
-
Tak jako 2 mesice si klidne pockam, ono do te doby stejne zadna vetsi hra nevyjde... myslis ze se do te doby muzeme dockat 960ti ? To je myslim jeste dost brzo ne ? Taky by me zajimalo jakej to bude rozdil proti me soucasne 660 OEM, ktera ma 1,5 gb a 192bit
-
-
Rychlost jader 7010mhz? *8* to se mi nějak nezdá.
-
A kdyz je rec ze 2gb Uz je na hrane, tak co toto ?
http://www.czc.cz/msi-gtx-960-gaming-4g-4gb/168790/produkt?utm_source=heureka.cz&utm_medium=cpc&utm_campaign=Graficke_karty&utm_term=MSI_GTX_960_GAMING_4G_4GB -
Čekat je fakt nesmysl asi, když víme jak vrtkavé t s korunou je.
-
je to len moj sukromny nazor, podla mna si Ti drzia ako konkurenciu proti AMD, zatial nemaju dovod nic nove vydavat
-
No ja bych teda s koupi nevahal, vsichni vime jak je to s dolarem. Aby ta karta pak nestala vo 2000 vic.
-
-
-
-
Nechtěl bych 960 hlavně kvůli paměti protože 2gb je fakt tak tak, jinak je to střední třída no a taky od toho nikdo nic velkého nečekal.
Na iupgrade to není vhodná doba, bůbec (poděkujme čnb) s tou cenou 770gtx zachvíly nebude k sehnání.
960gt by měla smysl kdyby, byla ve dvou a více sli variantě. Jinak asi ne. -
-
Jacku, nemel hlouposti prosím, SLI se vyplatí právě hlavně u karet s dostatečně velkou pamětí, takže když 2 GB jsou už taktak, tak je jasné, že to není správná volba.
-
-
9600/8800GT a to byla 512 základní verze s 256bit sběrnicí se doporučovala tehdy do sli, ty karty s dostatečně velkou pamětí jsou drahé tak nevidím problém proč by nemohl někdo mít 2 karty za cenu jedné velké. I když to může být žrout ale s tím se počítá.
-
-
Třeba proto, že ta paměť se nesčítá? Takže u SLI tě bude paměť u 2GB karty limitovat...
-
-
-
-
-
-
Video: Gameplay záběry z rozpracovaného fanouškovského remaku The Legend of Zelda: Ocarina of Time 2D. (+ demo)
čekám, že to za chvíli Nintendo zařízne -
RollerCoaster Tycoon: World oznámen (PC)
Byl oznámen nový RCT. Co je hlavní, bude mít mulťák a ne mikro-transakce, takže.. Řekl bych že začali slibně, tak snad se nic nepokazí.
http://www.ign.com/articles/2014/08/12/rollercoaster-tycoon-world-announced-for-early-2015-release?watch -
Prosím prosím, stáhněte tu hoax zprávu o nové Nvidii. I OBR to vyvrátil, když už s nimi spolupracujete, tak se ho aspoň zeptejte :D
-
-
Díky, bleskovka updatována (s odkazem na pctuning, který toto nedorozumění vysvětluje).
-