Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jack

    Na epicu je zdarma for honor a alan wake 

  • H4wk

    S hlubokým zármutkem oznamujeme, že ve věku 56 let zemřel Steve Jobs, ikona a spoluzakladatel...

    Steve, R.I.P.
  • Lumino City
    2G24K-8LV2V-MZ0DY

    Titan Souls
    5HKFJ-H9A64-PH2DL

    Grim Fandango Remastered
    57P3X-5QLJF-INQNQ

    Massive Chalice: 8CQDX-C23P8-2KQQZ
    • Draken69CZ
      Měl jsem tu drzost vzít si Lumino City a Titan Souls děkuji pěkně.
  • Tvůrce her The Suffering by se rád pustil do vývoje třetího dílu. Práva na značku však nyní vlastní Warner Bros.

    První Suffering je parádní hra, doteď si vybavím, jak tam těmi noži skřípali o podlahu. *4* Druhý díl jsem nehrál, trojku bych rozhodně uvítal.
  • Lidé v Media Molecule (LittleBigPlanet) jsou zcela zpokojeni s velikostí svého studia, rozrůstat...

    "zpokojeni" .....? I cant even..... :)
  • ringmancz

    nová redakční celebrita

    někdo je v Sama doma, někdo zase v promo videu k Mass Effectu

    https://www.youtube.com/watch?v=gebzgWd5I0Y
    • Jack1947
      Místo toho aby jste byli rádi že nGames přišla nová mladší posila která je i takhle reprezentuje kydáte na angličtinu. Sami by jste nebyli na tom o moc líp kolik čechů? mluví planule smyslupně a tak dále (gramotně) v angličtině.
    • Lukyz
      Najs engliš mejt! *1*

      Jsem sice konzerva, ale toho kluka začínám mít rád! *15*
    • Mart9
      Konečně vim, proč teď nebyl v několika podcastech. On se učil těch několik anglických vět *15*
    • Draken69CZ
      Jen si říkám proč nemluvil česky?
      • Jsi Čech ,Čech, Čech ...Tak koktej v angličtině, když máš mluvit pro čechy :/

        Prostě typický český dbil , a to nemusí ani mluvit před europarlamentem ...Poláci mají za mne dvě nezanedbatelná plus ;)
      • MickeyMutant
        Třeba proto, že to video jde i do světa a nechce, aby ho museli zbytečně dabovat?
        • Draken69CZ
          Mě přijde že je to primárně cílený na CZ trh, ale asi zbytečný to nějak řešit.
          • MickeyMutant
            Primárně to bude pro polskej trh.
    • MickeyMutant
      Vašek by mohl zorganizovat nějaké redakční rychlokurzy anglické výslovnosti, aby si ostatní nedělali třeba v podcastech permanentně ostudu. Ano, Pavle, na tebe se dívám v první řadě.
      • risa2000
        Mě tam zas drtí svojí výslovností Adam.
        Ale jinak souhlas. Vašek na to má, aby to hošanům ukázal.
      • Copak výslovnost. Celkově mám z toho vystoupení pocit, že Vašek umí velmi slušně anglicky, a to není hodnocení, který bych vystavil hned tak někomu (v redakci Games.cz je jediný btw).

        Pavlovo armid ent dejnžrs apod. si budeme připomínat jen u táboráku s baterkou pod bradou, OK? *4*
        • Lukass
          Nejlepsi palba je Olejnik a jeho ajmpove v gamesplay Dooma :-)
          • Tomu nevěřím. *1*
        • Draken69CZ
          U něho mě to dost překvapuje takovej cestovatel, ale asi se domluví rukama nohama :D
          • MickeyMutant
            On má zřejmě slušnou schopnost se v angličtině domluvit (viz jeho rozhovory s lidmi z branže), ale je bohužel asi hluchej jako poleno, když dokáže vypouštět z pusy takovou hrůzu. A v takovém případě se to samozřejmě blbě učí.
            • MickeyMutant
              Pokud komunikuješ s Japonci a Indy a máš s tím občas problém, buď si jistý, že naše typická "česká" angličtina je pro rodilého mluvčího přinejmenším stejně děsivá. Pro nás je to sice nepochopitelné (my té naší "angličtině" přece perfektně rozumíme), ale pro něho je to španělská vesnice (it's all Greek to him).

              Tedy "světe div se, ono to funguje," ale jen do určité míry. Výslovnost není žádný bonus nebo třešnička na dortu při studiu jazyka. Slušná výslovnost = dobrá srozumitelnost. A že na ni Pavel Dobrovský "prdí", to mi nemusíš psát, toho si nelze nevšimnout.
            • zaty
              Hele já pravidelně komunikuji anglicky s lidmi z různých částí světa (v poslední době celkem často s japonci a indy) a upřímně, díky bohu za každého, kdo má výslovnost jak Pavel, protože někdy je fakt peklo ty slova chytat, protože se to ani zdaleka neblíží správné výslovnosti.
              A jsou prostě lidé, kteří na výslovnost tak nějak prdí, ale nemají problém se domluvit, protože místo toho, aby řešili jestli mají správnou výslovnost nebo perfektní gramatiku, prostě mluví tak, jak umí a světe div se, ono to funguje. Je to totiž hlavně o tom, jestli má druhá strana zájem vám rozumět. Stejně jako my rozumíme cizincům, kteří mluví lámanou češtinou s přízvukem.
  • Video: Dvojice mladíků vytvořila reálnou karetní hru Gwent, kterou můžete znát z The Witcher 3.

    Ty karty byly k Xbox one sběratelce. Nevytvořili nic. *2*
    • ahoj, můžete mi někdo please nějak jednoduše vysvětlit pravidla tý hry? hrál jsem zatím teda jen jednu tutoriálovou hru, ale nějak v tom nevidím smysl... člověk tam prostě nasází karty s největším damage, a pak vyhraje. sice můžeš jednotky nerfovat těma mlhama, deštěm atd., ale to oslabuje i soupeře, takže stejně vždycky vyhraje ten, co má víc jednotek s větším damage, ne? díky za osvětlení, je mi jasný, že je to určitě složitější :D
      • Proboha, vždyt důležitá je taktika a využívání karet se speciálními abilitami. Jak nemám karetní hry obecně rád, tak zrovna gwint se mi dostal do krve celkem rychle a navíc mě i dost silně baví. Je pravda, že ta největší legrace přichází, až když budeš mít trochu lepší karty.
  • Paulcz

    Spekulace: Dle obrázků zaměstanance z Rockstar Games to vypadá, že se připravuje DLC zasazené do Liberty City pro GTA V.

    Možná by už mohli přijít s něčím zajímavějším než točit dvě lokace stále dokola. Mapa GTA V je super, ale teď zase New York.. nééé... :)
  • Coffin.Corner

    Na Epicu je dnes zdarma Into The Breach.

    • victor

      21.12. zase  Superhot 

      • Cvicme_v_rytme

        A zase OS Unsupported. Tak ještě že už mám na Steamu dohráno...

        • Jack1947

          Lmao kdo nejede na Win10 at nehraje 😛

          • Cvicme_v_rytme

            A my s Win10 máme dělat co?

    • victor

      Jj tak už i na PC hry ve slevě budou zdarma :D ....Into thé Breach jsem před dvěma dny kupoval , protože jsem si říkal , že čas na koupi díky Humble Bundle dozrál ...

    • Cvicme_v_rytme

      Hlásí mi to OS Unsupported. Mám takové podezření, že ten klient nepracuje moc dobře.

      • SalemCZ

        to víš musíš mít OS Fortnite :D 

  • Prosím všechny kdo mají podobný názor a chtěli by killovat hráče přes admin commandy za to že jsou lepší než oni, prosím nekupujte si Battlefield 4, další brečíčí nooby, frustrované flamery a votekickery za nic ta hra nepotřebuje.

    Jděte si hrát něco jiného, když vám BF nejde. Kurvafixuž.
    • Já jsem nepochopil hlavně to, proč je nazývám gayem někdo, kdo využívá toho, co hra nabízí a lítá s letadlem. Ale co, mně to může bejt vlastně fuk, stejně to nehraju.
    • .

      Pokud ale z BF4 vyzenes tyto 3 klicove skupiny, tak budes rad, kdyz se zaplni jeden EU server.
      • to nevadí, alespoň si člověk normálně zahraje:)

        Jinak vystihl jsi to přesně :D +1

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit