-
Bleskovky
Na Gamescomu se přihlásil o slovo Ace Combat 7: Skies Unknown. Svým řekněme dramaticky zpracovaným trailerem ukázal, kdo bude vládnout leteckému nebi nad Zemí v dalších letech.
https://www.youtube.com/watch?v=_6veBz299dw
Ani Nintendo nezůstalo pozadu a na Gamescomu se promenádovala ukázka na Fire Emblem Warriors.
https://www.youtube.com/watch?v=f5Tclvm__48 -
-
super.. do komentaru uz delsi dobu nemam zajem chodit jelikoz se tu "bavi" vesmes ctyri lidi furt dokola ale to co tu ted davas ty je fakt neco cemu se da rict dobra prace- rychly, informativni a lidi co nemaj moc casu to udrzi pekne v aktualnim deni. diky ti.
-
-
Podle nepotvrzených zpráv bude v prosinci odhaleno redesignované Nintendo Wii s názvem Wii Mini.
Když už o tomhle je článek v listopadu, nemůžete smazat tu bleskovku? A tohle není jediný případ... -
-
Bleskovka byla v systému už před článkem. Na tom, že bych ji vymazal by stejně nikdo nic nezískal - na její místo by nedoputovala žádná jiná, jelikož nic jiného (co by stálo za zveřejnění) nebylo.
-
-
-
-
hlavně si všímat že tam je v pre-order Steam
-
Paráda. Teď se jenom modlit aby to byl důstojný nástupce.
-
-
Do deseti let nedokážete podle Davida Cage říci, jaký je rozdíl mezi hrou a realitou.
Chudák. Asi konzolista *6* -
-
Vtipalek no *1* .
-
-
S hrami vytvořenými s pomocí UDK nástrojů si nyní můžete bez dodatečných poplatků vydělat...
Hned jak zjistím co je UDK tak du vydělávat:) *4* -
GTA V - live stream
http://video.gamecreds.com/87955fdu3ey2/channel/Magic-Mike-Revival -
-
tak uz mu to utnuly, blbej copyright *10*
-
Konečně někdo kdo to hraje tak aby se i divák bavil... To město je teda obří, když nad nim lítal letadlem tak to teprve vyniklo.....
A konec -
-
obcas to vypadne, je to dost pretizeny (pres 13000 viewers) *1*
-
-
-
Resident Evil 6 dohrajete za všechny tři postavy až po nějakých 30 hodinách.
*8* *8* Čtu dobře???? *14* -
Zajima me jestli se tadu zverejni clanek, ze prodeje Levelu spadly bez plne hry o tretinu. Asi to moc dobre tah nebyl
-
-
Zdorj? A jako zdroj nebudu Eurogamer.
-
-
abccr.cz. říjnový číslo bylo první bez hry, takže to na to může mít taky vliv
-
-
Děkuji. I tak je 1/3 moc. Ale fakt nechápu, kdo si Level kupoval kvůli hře.....
-
-
třeba já... styl psaní v levelu mě nikdy nebavil, ale když byla dobrá hra, co jsem neměl, pořídil jsem
-
-
Lukas
Veksoslav si zas mysli ze jeho nazor a pravda je jedina na svete -
Vesk: Ne všichni mají kreditku na placení do zahraničí nebo ne všichni chcou platit do zahraničí. Pak když byla zajímavá hra u časopisu, tak to byl dobrý důvod ke koupi
-
však taky neříkám, že to bylo v poslední době nějak slavný... můj poslední level byl ten novej, kdy měnili design (byl jsem zvědavej), předtím taky dlouho nic... jde jen o to, že asi existuje dost lidí, co chtějí hry zadarmo (jako jsou třeba na stánkách takový ty tragický edice, kartonová cedule a k tomu pět her), a časopis je nezajímal... a teď už nemaj důvod level kupovat
-
Nechci nějak kazit náladu, ale většina her v Levelu byla kolem ceny 3-4 euro už dávno ve slevách, v Bundlech atd. Navíc pokud sis kupoval Level kvůli hrám, tak jsi měl počkat a teď "redakce" prodává všechny čísla od nového vydání se všemi hrami za 450 Kč. Jako kupovat si časopis kvůli hry, to jsem dělal naposledy někdy v roce 2005.
-
-
-
-
-
Tak zalezi kolik staly ty hry. Pokud za hry dali vic jak 30% prijmu, tak na tom mohli realne klidne i vydelat *3*
-
-
Nechcete dát harmonogram E3 i do "Živé vysílání v tomto týdnu" abych věděl kdy co zajíčíná a nemusel se koukat na Youtube?
-
Shadow Warrior na steamu zdarma..
http://store.steampowered.com/app/238070/?snr=1_7_15__13