-
Mnoho návštěvníků serveru Metacritic zaplnilo profil Call of Duty: Black Ops 2 nulovým hodnocením,...
Rozhodně nejsem zastánce Call of Duty, hrál jsem kdysi jeden díl a to jen chvilku, tedy celá série je mi volná, ale "tohle je špatnéé, ááno". -
Steam Summer Sale 2017
...začínáme v 18:50 *5*
https://www.reddit.com/r/Steam/comments/6iop6h/steam_summer_sale_2017_megathread_and_faq/ -
-
výpredaje na GOG a Steam - čas, keď je platobná karta a paypal účet bezpečnejší v rukách mojej priateľky, ako v mojich.
-
letos nějaká novinka, že jsou tam i akce za 0 %
-
-
u čeho? večer jim to ještě nenaběhlo, ale teď je to ještě u sérií, kde je třeba jedna položka neslevněná
-
-
A kua, schovat kreditky..
-
-
*debetky...
-
-
Resp. servery spadnou v 18:50 *1*
-
-
Things to remove/disable in windows 10
https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/comments/3f10k0/things_to_removedisable_in_windows_10/ -
Armored Warfare
Jak si myslíte, že si povede Armored Warfare a War Thunder Ground Forces? Jestli můžete, zahlasujte i v malé anketě na konci tohohle článku: http://mujsoubor.cz/magazin/armored-warfare-a-online-tanky-potreti -
Překvapivě sem dávám pouze klíč na Origin *1*
Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising Origin Key
32EW-6HCN-9458-2KU5-HY7V -
-
Mikrotransakce v Ryse pomůže urychlit postup hráče v multiplayeru.
zase někdo to použil a ani ti nepoděkoval -
-
Tak o to poděkování mi nejde...na to dobře znám ČR (samozřejmně ne všichni lidi), ale napsat alespoň "mám to, zm*di" by neuškodilo, aby to lidi nezkoušeli dále.
-
-
Úplně vidim tu bandu děcek, jak celej den sedí u compu mačkají F5 aby jim něco neuteklo :D.
Minimálně to zvedlo návštěvnost webu.
-
-
-
-
Adom - hra z roku 1994 vyšla na steamu
Tato hra si rozhodně zaslouží pozornost, pro všechny, kteří mají rádi Rogue Like / Dungeon Crawler. Tato hra je z roku 1994, kdy byla vytvořena s grafikou z ASCI znaků. Za tu dobu ušla pořádný kus cesty a nyní vyšla oficiálně na steamu.
http://www.adom.de/home/index.html
Jedná se opravdu o vydařený kousek. -
-
Zajimava hra. Dik za tip
-
dekuju za info
-
-
Kingdom Come: Deliverance - E3 2015 Teaser
https://www.youtube.com/watch?v=3olR82Ajpjo -
-
Sakra to vypada dobre
-
Vypadá to skvěle, hudba boží. Jediný, co mě na tý hře se*e je, že to vyjde až za rok...
-
-
Já ti čoveče nevim. Neni někdy i to těšení parádní součástí hry? *15*
Ale taky už se těším ... naštěstí mám ještě rok nastřádat na upgrade compu ;]]]
-
-
to ma byt jako co ty animace
-
-
Co tím prosím tě myslíš? Můžeš to rozvést? Je to animace zpracování šermu ve hře. Mě to přijde jako hodně nadprůměrné zpracování šermu. Vyhledej si například "real sword fight" videa. Ano lidé se při exhibicích nezabíjejí, ale opravdovému souboji se to u dobrých světových skupin velmi blíží. Pokud si dělal někdy třeba závodní bojové umění nebo box, tak stačí minuta intenzivního tréninku proti soupeři, který ti chce "nakopat" byť v rukavicích a člověk, pokud nemá hoodně slušnou fyzičku ja za chviličku úplně grogy.
Samozřejmě nic to neubírá na zábavnosti akčních her, ale Kingdom Come je hra, která se snaží být víc blízká realitě. Přesně s tím na tu hru lidé přispívali.
Ale třeba si tou animací myslel něco jiného ... -
Šerm? *2*
-
-
vidis, kedze sa to nepodoba nicomu co teenageri vidia bezne v akcakoch, nebude to mat uspech *3*
-
-
-
-
Když Nintendo nebylo zcela "family friendly"
https://www.youtube.com/watch?v=eX4MdXF3OWI -
Daniel Lingen, senior manažer v EA, tweetnul #skate4
https://twitter.com/huskyhog/status/825216875021869056
https://www.youtube.com/watch?v=0qgET1Zhpb8 -
Bard's Tale k Váncům pro všechny, co přispěli na Wasteland 2. Steam klíč naleznete na svém Ranger Center účtu.