Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mnoho návštěvníků serveru Metacritic zaplnilo profil Call of Duty: Black Ops 2 nulovým hodnocením,...

    Rozhodně nejsem zastánce Call of Duty, hrál jsem kdysi jeden díl a to jen chvilku, tedy celá série je mi volná, ale "tohle je špatnéé, ááno".
  • froztik

    Steam Summer Sale 2017

    ...začínáme v 18:50 *5*

    https://www.reddit.com/r/Steam/comments/6iop6h/steam_summer_sale_2017_megathread_and_faq/
    • DwaR
      výpredaje na GOG a Steam - čas, keď je platobná karta a paypal účet bezpečnejší v rukách mojej priateľky, ako v mojich.
    • ucho
      letos nějaká novinka, že jsou tam i akce za 0 %
      • ringmancz
        u čeho? večer jim to ještě nenaběhlo, ale teď je to ještě u sérií, kde je třeba jedna položka neslevněná
    • A kua, schovat kreditky..
      • *debetky...
    • Lukyz
      Resp. servery spadnou v 18:50 *1*
  • Keyz

    Things to remove/disable in windows 10

    https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/comments/3f10k0/things_to_removedisable_in_windows_10/
  • Armored Warfare

    Jak si myslíte, že si povede Armored Warfare a War Thunder Ground Forces? Jestli můžete, zahlasujte i v malé anketě na konci tohohle článku: http://mujsoubor.cz/magazin/armored-warfare-a-online-tanky-potreti
  • Překvapivě sem dávám pouze klíč na Origin *1*
    Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising Origin Key
    32EW-6HCN-9458-2KU5-HY7V
    • Mikrotransakce v Ryse pomůže urychlit postup hráče v multiplayeru.

      zase někdo to použil a ani ti nepoděkoval
      • Tak o to poděkování mi nejde...na to dobře znám ČR (samozřejmně ne všichni lidi), ale napsat alespoň "mám to, zm*di" by neuškodilo, aby to lidi nezkoušeli dále.
        • Inquisitor
          Úplně vidim tu bandu děcek, jak celej den sedí u compu mačkají F5 aby jim něco neuteklo :D.
          Minimálně to zvedlo návštěvnost webu.
  • Adom - hra z roku 1994 vyšla na steamu

    Tato hra si rozhodně zaslouží pozornost, pro všechny, kteří mají rádi Rogue Like / Dungeon Crawler. Tato hra je z roku 1994, kdy byla vytvořena s grafikou z ASCI znaků. Za tu dobu ušla pořádný kus cesty a nyní vyšla oficiálně na steamu.

    http://www.adom.de/home/index.html

    Jedná se opravdu o vydařený kousek.
    • Zajimava hra. Dik za tip
    • solomon.short
      dekuju za info
  • Kingdom Come: Deliverance - E3 2015 Teaser

    https://www.youtube.com/watch?v=3olR82Ajpjo
    • Lukass
      Sakra to vypada dobre
    • Vypadá to skvěle, hudba boží. Jediný, co mě na tý hře se*e je, že to vyjde až za rok...
      • alladjex
        Já ti čoveče nevim. Neni někdy i to těšení parádní součástí hry? *15*
        Ale taky už se těším ... naštěstí mám ještě rok nastřádat na upgrade compu ;]]]
    • to ma byt jako co ty animace
      • alladjex
        Co tím prosím tě myslíš? Můžeš to rozvést? Je to animace zpracování šermu ve hře. Mě to přijde jako hodně nadprůměrné zpracování šermu. Vyhledej si například "real sword fight" videa. Ano lidé se při exhibicích nezabíjejí, ale opravdovému souboji se to u dobrých světových skupin velmi blíží. Pokud si dělal někdy třeba závodní bojové umění nebo box, tak stačí minuta intenzivního tréninku proti soupeři, který ti chce "nakopat" byť v rukavicích a člověk, pokud nemá hoodně slušnou fyzičku ja za chviličku úplně grogy.

        Samozřejmě nic to neubírá na zábavnosti akčních her, ale Kingdom Come je hra, která se snaží být víc blízká realitě. Přesně s tím na tu hru lidé přispívali.

        Ale třeba si tou animací myslel něco jiného ...
      • Magister_Peditum
        Šerm? *2*
        • vidis, kedze sa to nepodoba nicomu co teenageri vidia bezne v akcakoch, nebude to mat uspech *3*
  • Když Nintendo nebylo zcela "family friendly"

    https://www.youtube.com/watch?v=eX4MdXF3OWI
  • Vogon

    Daniel Lingen, senior manažer v EA, tweetnul #skate4

    https://twitter.com/huskyhog/status/825216875021869056

    https://www.youtube.com/watch?v=0qgET1Zhpb8
  • hitokage
    Bard's Tale k Váncům pro všechny, co přispěli na Wasteland 2. Steam klíč naleznete na svém Ranger Center účtu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit