Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus

    Čeština - Pillars of Eternity

    Možná by stálo za to zmínit v novinkách, že se rozjel překlad Pillars of Eternity do češtiny! Skupina překladatelů hledá do svých řad pomoc...

    Viz - http://pillars.funsite.cz/ *4*
    • No, doufám, že to bude lepší práce, jak nedávno vydaný South Park...
      • Draken69CZ
        Co se ti na ní nelíbilo?
        • Neřekl bych nic proti, kdyby v SP byla angličtina nějaká brutálně složitá, ale tady je prostě relativně jednoduchá. Například je tam scéna, kdy tam Randymu provádíš potrat, tak tam zařve "moje koule" (my balls) a aby to zakryl, začne mluvit něco o obchoďácích (malls), což prostě zabíjí vtip, protože i v češtině jsou právě ty obchody přeložený (mohlo se tam hodit třeba něco o kokosových koulích, které dělá Randy doma a tak.).
          Tohle jsou prostě chyby, kterým se dalo vyhnout, zvlášť, když to je v hlavní příběhové lince a museli na to při testování (pokud testovali) narazit.
      • ucho
        nahlédni do diskuze. zatím vše nasvědčuje tomu, že to bude vskutku amatérský překlad :) a už žadoní o peníze.
    • to je taky april? *5*
    • braveman
      Díky. Zařadím do fronty *3*
  • Joshua

    Unholy Heights

    https://www.humblebundle.com/gift?key=cF3WcUGFXc5y3ztS
    • Fremencz
      dík
  • Podle informací z PSM3 magazínu vám dohrání singleplayer kampaně v Homefront zabere 5 hodin.

    Tak to je vysmech vsem, co za tuto hru utrati penize.. Klon CoD a jeste kratsi. Brzo nastane doba, kdy bude singl trvat 2 hodiny jak film akorat to cloveka vyjde na 5x tolik penizku nez zajit do kina.
    • Já měl za to, že homefront má být hlavně o MP
      • No podle těch "vlastneckých" videií, které pouštěli do světa měli nalákat hráče spíše na SP.
        Teď by se ještě mohli ozvat nějací US veteráni, že hráči budou v MP zabijet americké vojáčky :]
        • Spíš by se mohla ozvat korea, že hra je zřejmá provokace ze strany USA a pokud hru vydají, podnikne vojenské kroky. *1*
  • Viktor_H

    Mokrý sen RPG hráčů

    http://www.gog.com/promo/hasbro_stacking_weekend_promo_050413
    • MrSanta
      Spíš noční můra *1*
      Doplnění sbírky o oba díly Icewind Dale, konenčně si pořídit GOG verzi NWN2 a P:T za necelých 12 dolarů. Tím bych to měl komplet mimo Dragonshard a Demon Stone.
      Skvělé hry, na které těžko budu mít čas. Koupit nebo nekoupit...
      Do*rdele s tím... *15*
      • Viktor_H
        KOUPIT!

        PS: Já nemohl NWN2 rozjet na W7, jde o dost běžný jev. GoG verze je plně kompatibilní.
        • MrSanta
          Viktor říká koupit. Hmmm... to jsem fakt nečekal *1*
          NWN 2 mám verzi ze Steamu a s tou jsem měl problémy i na XPéčkách. Říkal jsem si, že koupím tu GOGovskou, ale až budu mít čas tu hru skutečně hrát. Ty nákupy do šuplíku se už snažím elimininovat, už takhle nevím co nainstalovat dřív, když se naskytne herní volno.
          Ale teď takováto nabídka... Asi to vezmu. I když se k těm hrám nejspíš nikdy nedostanu. To se pořád mele o krizi videoher a já si mám pořád co vybrat i mezi novinkama.
          A bude hůř *9* nebo vlastně *14*. Teď nevím *1*
          • ucho
            taky jsem o tom uvažoval, NWN2 jsem nikdy nehrál, ale nevím, jestli bych se k tomu dostal... takže já asi odolám :) (stačí, že mám koupené ty dva baldury, které jsem taky nikdy nehrál :) )
            • Viktor_H
              Yep, tam to platí taky. I když si osobně myslím, že i oba datadisky k jedničce jsou těžce pod Mask of The Betrayer... Rozhodně je to jedna z nejlepších her, co jsem kdy hrál.
            • ucho
              zajímavý, neříkalo se tohle i o jedničce? :)
            • Viktor_H
              Základní hra je meh, ale datadisk je klenot.
  • Prophet

    Bethesda by ráda vydávala 3 či 4 velké tituly ročně.

    To by tak dopadlo, když vydají hru tak má plno bugů, pak ji musí tak měsíc po vydání dodělavat, kdyby jich začali vydávat ročně víc, tak by trvalo pěkně dlouho než by vyřešili všechny bugy
    • Bethesda Softworks =/= Bethesda Game Studios

      že by bylo třeba Dishonored nebo novej Wolf nějak zvlášť zabugovaný, to mi nepřijde
    • mesiac? skyrim sa ladil pol roka, s tym treba pocitat aj pri Fallout arcade 4
      • Prophet
        Tím měsícem jsem spíš myslel hlavní chyby, při kterých hráč řve a má chuť napsat Bethesde pěkný dopis, který by musel být z 95% cenzurovaný, kvůli sprostým slovům.
  • Joshua

    One Way Heroics

    https://www.humblebundle.com/gift?key=8Vyun7dDhw7sqzzX
    • Deep Silver PS4 verzi Ryse: Son of Rome neplánuje. Minimálních a doporučených požadavků PC verze bychom se měli dočkat v brzké době.

      díky
  • Keyz

    Kirill Pokrovsky vytvořil opět skvělou hudbu pro Divinity: Original Sin

    http://www.youtube.com/watch?v=38Ep1yRhq4U&list=PLW8D8Ik0gTfYkUXPFMk1-ff0RmgEafiT-

    http://www.kirillpokrovsky.com/
  • V review si většinou stěžují na propady fps(ps4)a na ne moc povedený boj.Naopak dost kladně hodnotí qvesty,svět a příběh.
    • http://www.gry-online.pl/galeria/galeria_duze3/453065654.jpg
      Tohle snad není ani ten Witcher 3, jak byl na videu *15* . To NPC Nemá ani oči. Něco jako AC:Unity (kde to bylo ale ještě horší)

      No, začínají vylézat pěkné obrázky.
      • Te pysk ... to vypada hur, nez to co prezentuje Vavra jako prealfu.
      • Femto
        a není to schválně? Nemá je vypíchlé? *15*
  • Veskoslav
    Ta reklama na Kaulfand je zde naprosto skvělá....(obzvlášť když vyskočí 3-4 za sebou). Fakt bych chtěl vidět toho markeťáka, co tady má na starosti zadávání reklamy. To bude IQ tykve.
    • Johnny
      přesně naopak, taková reklama je nejžádanější
  • Joshua

    PixelJunk Shooter

    https://www.humblebundle.com/gift?key=tFSCCEScbNvenG5s
    • Děkuji, vzal sem si. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit