Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    HD remake Indiana Jonese:)

    https://www.facebook.com/fateofatlantisSE
    • Žaloba za 3...2...1
      • a nic
        • Jsem se sekl. Sorry. *1*
    • ked to kompletne dotiahnu do konca, tak to bude cista nirvana :)
  • Draken69CZ

    nVidia ovladače

    Tak poslední 364.47 jsou nějaký "šílený" tak raději neinstalovat!
  • Sony zvažuje vývoj výkonnější verze konzole PS4 či podporu Ultra HD Blu-ray přehrávače.

    Na to už je pozdě, to měli zvažovat před pár lety. Navíc jak k tomu přijdou současní majitelé, to je chtějí ještě víc naštvat? Nejlepší by bylo tuhle failovou generaci pohřbít uplně.
    • ucho
      Mně by třeba vyloženě nenaštvali. Spíš by mě zajímalo, jak to chtějí řešit u her. Jakože by vývojáři dělali dvoje nastavení? No jako proč ne.
      • otevrel by se novy trh pro remaster edice
        • ucho
          urcite ne. tohle by se resilo patchem. ty hry by musely byt 100% kompatibilní a proste by hra jela na obou verzich.
          • Draken69CZ
            Pokud udělají vylepšenou verzi PS4 tak to rozhodně nebude mít vliv na hry.
            • pokud planujes tu hru prodat, neni nic snazsiho nez zalozit pro ni novej ucet na steamu

              krabice je uz naprosto historicka zoufalost, viz mgs v
            • MrSanta
              n: fašoidní praktiky mají domov na PC. Díky Steamu. Všechno on-line aktivovat, nemožnost legálně přeprodat krabicovku, stále nefunkční možnost vypnout si automatické aktualizace, nutnost Steamu jako takového... Jo, na PC se máme o hodně líp než na konzolích.
            • jj, chudej operacni system zustane, vymeni jen hw, proste jako ostatni pc, kde vas ale nikdo neomezuje fasoidnima praktikama
  • Draken69CZ

    Playstation 4

    Tak kterej šťastlivec si pro ní zítra jde?
    • Malleth
      Jak by řekl Reggie: "My body is ready"
    • Keyz
      To se nedá objednat aby to poslali (když to mají)? Celkem hloupost nahnat fanatiky na jedno místo tam čekat frontu jak na banány.
      • 1988
        To jsem zkoušel, ale bylo mi řečeno že to nejde ani zamluvit... Popravdě jsem ještě ani včera nevěděl jestli to chci kupovat letos k Vánocům, přemýšlel jsem že to nechám až na půli příštího roku, nebo později, pořád mám totiž PS3 a hraji NHL, GTA V a teprve sem si objednal The Last of Us... Ale když došel do schránky leták a tam byla PS4, tak mě to nějak nabudilo *1* .
        • Keyz
          Tak to je fakt záměr, udělat tuhle komedii :( To zas budou vtipy na ty záběry lidí jak se tam derou.

          Blbci. To je takový problém toho dovézt více když v zahraničí mají a zde v menším množství taky.
          • Jack1947
            Tady nejsme ale v zahranici. *4*
          • 1988
            Je to tak, já bych se tam netlačil, buď přijdu a nikdo tam nebude a jen si ji vemu a nebo ten druhý horší scénář, lidi budou čekat s rozkládacíma stoličkama a to bych asi ani nevystoupil z auta a jel domů ... Zatim to ale beru pozitivně, jsem z malého města a ne každý tam pro to může jít *4* .
      • Jack1947
        Kdyz treba ani ty "banany" nedostanou, holt se chtej vyrovnat zemim za velkou louzi. *15*
        • Keyz
          Mě by zajímalo jak je se zásobením obchodů. Alza píše od ledna. Tedy to blbci dovezli pár kusů o to bude rvačka nebo jak to je? V sobotu to již nebude?
    • 1988

      Já si pro něj zítra jdu, mají ho poblíž v elektru, asi 2min cesta... dneska jsem tam byl pro info a řekli mi že mám dojít zítra, že tam bude k prodeji, takže na otvíračku tam jsem, bud se na mě dostane a nebo ne, to už neřeším, šak jednou ho mít budu *4*
    • a jako dodatek k teto otazce nam pak jeste prijdte napsat, jak dlouho trvalo, nez se zacala ps4 prehrivat ci zamrzavat, diky. *5*
      • Draken69CZ
        Tohle byla regulérní otázka, hate/flame si tu běžte dělat jinam, kšá kšá
        • az na to, ze muj prispevek nevzniknul za ucelem vyvolani hatu/flamu, Drakene69CZ *6* jsem jen zvedavej
          • ucho
            tak si přečti zdejší článek Týden života s PS4. teplota se tam řeší, tedy to jistě tvou zvědavost ukojí...
    • Jen blazen! *15*
      • hi, lindsey *5*
  • "podzimní" Steam výprodej

    Neklikat pokud se chcete nechat překvapit. http://i.imgur.com/BazPkxO.png

    Řadím to pod "r" jako "drby".
  • MidnighT91
    Btw chlapy, před chvílí mi došla pozvánka do closed bety Survarium, takže pokud budete chtít můžu sem pak napsat dojmy z hraní...
    • ucho
      prej chlapy... snad děcka, ne? :D
  • MMORPG - RIFT

    Tak mě včera přišel mail,že od 12.6 přechází Rift na free to play *4*
  • PC verze Trine 2 vychází již zítra, majitelé PS3 a X360 si musí počkat do 21. prosince.

    Nějaký divný, přístup, tedy neobvyklý, každopádně, opovažte se to někdo stáhnout ať se těm manažerským pytlům brambor z velkejch firem ukážem, že nejsme ohavní jednonozí týpci, kterým smrdí z huby a maj pásku přes oko(je aj demo!). *4*
    • RakeW
      Já musím počkat na XBLA verzi, pač se mi ntb trhá i původní Trine, bohužel.
  • Burnout Paradise Steam klíč:
    PT7JX-57G7C-J62CD
  • Teda Lukas se nezda :-)

    https://www.youtube.com/watch?v=EFsVrJCit3c&index=3&list=LLF1pSHheLeBRLSR-1t_ulRg&t=0s

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit