Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uncharted

    https://www.youtube.com/watch?v=oU8CQbzkpwc

    Že by měl Order konkurenta na grafickém poli...
    • PS. Vše je to real-time, kdyby jste si to náhodou spletli s CGI...
      • Tohle by si s CGI mohl někdo splést možná tak před 10ti lety, kdy CGI filmečky byla na podobné úrovni.
        Jinak to vypadá ale hezky, nicméně lze očekávat, že v této kvalitě budou jen cutsceny, a samotný gameplay bude trochu horší. Ostatně je to čím dal častější praxe u nových her.
        A úplně první E3 ukázka je už tradičně zase kvalitativně alespoň o třídu lepší. Ale to mě už nepřekvapuje.
  • Alan Wake je k dispozici na XBLM za 100 Kč, přídavek American Nightmare za 320MSP a DLC Signal či Writer...

    ...a na Humble Bundle od jednoho dolaru
    • frag.ment
      A já ho dostal přibalenej k časopisu.. nějaký hublebuble sou mi u prcky :-)
      • Hmm urcite jsi dostal obe hry, 1cka je collectorka, jsou to steam keye a je k nim tuna bonusu...asi ne co?
  • Fran Bow

    jen pro info, dnes (třeba i na GOG.com) vyšla skvělá psychedelická point-and-click adventura Fran Bow...

    kdo máte rádi úchylárny typu Downfall, The Cat Lady, Phantasmagoria nebo Alice, budete nadšený :)
  • Lukyz

    Momentálně je na Steamu k dipozici For Honor zdarma. 

  • Pro pobavení

    Očividně fake Metacritic uživatelská hodnocení na hru Garrys Incident. http://i.imgur.com/fqtjKEr.png Je toho kolem té pofiderní firmy ještě mnohem víc.
    • Kozy
      Přitom to vypadalo zajímavě, škoda.
      • Jack1947
        Tyhle radoby originalni pokusy, zpravidla nekonci nejlepe a jeste kdyz je to na omilane tema pokus hezkej ale tady opravdu zadna psenka ani zrno nepokvete, bohuzel. *9*
  • Hezký screenshot z chystaného fanouškovského filmu na motivy Dead Space.

    Já prostě obdivuju lidi, které věnují svůj volný čas a peníze a vytvoří fanouškovský film, který je jen tak mimochodem ve většině případů lepší, než ten případný v kinech
    • Caincz

      Sony varuje před takzvanými generátory PSN kódů.

      Máš pravdu. Můj nejoblíbenější herní film, byť kraťas, je ten ze světa Falloutu o Nuka Cole. Kdyby takhle vypadal celovečerák, tak budu naprosto spokojený.
      • Magister_Peditum
        Jo, takhle by filmy podle herní předlohy měly vypadat. *3*
      • jesusek
        Tvůrci pak natočili i šestidílný seriál. Pokud jsi o tom neslyšel, můžeš zhlédnout např. zde: http://www.videacesky.cz/tag/fallout-nuka-break
        • Caincz
          super, díky.
  • Na konci tydne konecne new game plus pro wiedzminka. Xboxari by ho meli mit pry uz dnes.
  • Má Ubisoft streamovanou konferenci?
    • braveman
      Měl mít, ovšem plány se změnily a jede bez livestreamu...
      • Nebylo o co stát (samý F2P).
  • cumpi3

    Přidejte se do ligy Games.cz (kód 345531-75560) na Fantasy Footballu pro Euro 2012.

    co vyhraju, kdyz vyhraju? *1*
    • :) Celá redakce se sejde a naživo ti zazpívá 10hod TrololoNyana
  • MrSanta

    Torchlight II - nový pet

    http://www.youtube.com/watch?v=CbWcDSa6gps
    Hell yeah *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit