Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na 99% se můžete těšit na návrat kmotra post-apokalyptických RPG her, titulu Wasteland 2 od inXile...

    Shut up and take my money!
    • pekne cisla tam su, vyse 10k ludi a skoro 590k $ tj 55$ na cloveka priemerne :)
  • Argentinaland rád vytváří artworky ke hrám (The Last of Us, Bioshock Infinite...) v Disney stylu.

    Rada vytvari.Je to baba.
  • Hanzales

    Offtopic

    Venku teď proběhla taková bleskanice, že jsem poprvé v životě radši vypl komp i s přepěťovkou. No a sotva se to odehnalo, už tam venku slyším houkačky :/ být ofafrní, není bouřka, jako bouřka :/
  • Keyz
    Bonus do War Thunder (LEVEL 248) – kód: DZNLW-UX6WJ-X6TZ4-31CFT-Z7247-K1K66
    Bonus: TANK T-26 + LETADLO HAVOC MK.i + 500 GE do hry War Thunder
    • Děkuji mnohokrát za kód.
  • Reklama , všude samá reklama !!!!

    A dost ! Já vám ten poker stars narvu taky do uší vy hulváti ! *10*
    • ucho
      já už ho dnes viděl 2x. a vyskakovací reklamy na hlavní stránce už byly dvě. celkem jsem za dnešek viděl 4 vyskakovací reklamy se zvukem (já blb lezl do galerie s takhle luxusníma obrázkama: http://foto.games.tiscali.cz/the-evil-within-14903/415000 )
      • Vytvářím pravidla , blokuju a sdílím . Tahle hra s tiscali mne už nebaví ....
        • podle me nekdo vyhodnotil, ze tech per adblocku se jim porad vyplati, protoze vetsina si nadale necha kalet na hlavu
  • Windows 10 používá již třetina uživatelů STEAMu.

    Já to beru teda jako dobrou věc, měl jsem starosti kvůli kompatibilitě, ale na žádny problém jsem od přechodu na win 10 nenarazil.

    Mohu ještě poprosit o vyplňení dotazníku týkajícího se preferencí na trhu PC her: https://52071.vyplnto.cz/

    Jsem si vědom, že dotazník není dokonalý, ale musel jsem ho vypustit v této formě. Také doufám, že tímto neporušuji pravidla diskuzí, alespoň dle pročtení pravidel bych neměl.
    • solomon.short
      tak jsem ti to vyplnil taky, at mas radost :)
      • Děkuji.
    • Jazz
      Otázka ohledně rychlosti internetu mě přinejmenším rozesmála, opravdu mě zajímá, co z toho chceš vyvodit za závěry. *15*
    • - zaprvé, měl to po tobě někdo přečíst, je tam plno překlepů a občas i hrubky
      - zadruhé, snad to máš nějak provázaný, např. když se někdo věnuje hraní 20+ let, ve většině případů ho ratingy nezajímají (leda by kupoval pro děcka, ale to už by se zase řešily např. jejich herní preference)
      - zatřetí, v jedný otázce se ptáš, jestli lidi nakupujou radši v oficiálních obchodech nebo v jinejch, není tu možnost, že jen digitálně... a tahle možnost je až v následující otázce týkající se přístupu prodavačů, což nedává smysl
      - začtvrtý, bylo tak těžký udělat i na ty kraje klikací pole místo nutnosti to psát? :)

      vyplněno teda, good luck
      • Mnohokrát děkuji za připomínky a vyplnění. Vezmu je v potaz a projdu dotazník hlavně kvůli těm hrubkám, ohledně krajů jsem to tak měl původně, ale bylo mi doporučeno udělat to touto formou vedoucím práce
        • zvláštní požadavek... :) možná se chce vedoucí zasmát, co tam některý lidi napíšou :D
    • Gorilla

      imho dost dobrej dotaznik, vyplnil jsem

      otazka na pristup prodejcu her je dost na miste, obcas cumim jak puk, co od nich slychavam
      • Mockrát děkuji za vyplnění.
        Upřímně jsem chtěl jít ještě víc do podrobna, ale ten dotazník by potom byl až příliš dlouhý.
  • MickeyMutant

    Kingdom Come: Deliverance kodex

    Volně ke čtení
    • ucho
      hezke, jen s temi patchi se jim porad nedari. ten dlouho ocekavany patch 1.3 ne a ne vydat tak, aby neco nerozbil:
      https://forum.kingdomcomerpg.com/t/patch-1-3-3-vse-rozbil-warhorse/51888

      na foru si navic stale lide s konzolemi stezuji, ze hra pada. i po poslednim patchi. tak snad se uz s patchem 1.4 zadari.
      • Johnny
        patch 1.3 (aktuálně už byli i dva menší patche po něm) už je nějakou dobu venku a mimo spooousty oprav to i lepe jede''!'
        • ucho
          tady máš třeba post k tomu, jak to jede lépe:
          https://forum.kingdomcomerpg.com/t/terrible-performance-drop-after-1-3-1/51993
          https://forum.kingdomcomerpg.com/t/patch-1-3-3-vse-rozbil-warhorse/51888

          pro některé lidi se to zjevně po patchi 1.3 stalo nehratelné (tohle není jediný topic na toto téma na fóru).
          • Johnny
            to je zajimavy. Například tam kde mi to dropovalo k 25fps v ratajích u zbrojíře mi to ted jede (i v celých ratajích) mnohem lépe, dokonce sem si mohl dovolit zvyšit některá nastavení, například Shadery na vysoké a stále mam většinou nad 60fps. s posledním patchem mam sice nahrani zatim jen 15 hodin, ale za mě tedy zatím jen zlepšení. I náhodná přepadení a podobně u mě fungují
        • ucho
          ano, někdo řekl, že to líp jede. ale jsou i lidé (viz fórum), kterým to jede mnohem hůř. a o patchi 1.3 mluvím. už totiž vyšla oprava 1.3.1, 1.3.2 a 1.3.3 kvůli novým věcem, které původní patch 1.3 rozbil. nemluvě o tom, že i tak to neřeší řadu závažných problémů některých lidí. takže super, že fixují, ale stále to ještě jaksi není ono.
          a mimochodem patch 1.3 má prý za následek výpadek náhodných událostí: https://forum.kingdomcomerpg.com/t/zero-encounters-after-1-3/51107

          a těch problémů je víc. changelog 1.3 vypadá hezky, ale realita tak hezká není.

          ale jinak pohoda. měsíc po vydání a hra lidem na konzolích padá, stále někdo hlásí rozbité pozice, na konzolích došlo předchozím patchem ke snížení dohledu, ale jo, aspoň se to snaží dát do kupy. já si holt ještě počkám, než to pořádně na PS4 rozjedu :)
          Vávra psal:
          Patch info time! 1.3 for consoles is being certified. Early next week (if everything goes according to plan) we will release 1.3.4 for PC which will fix random events and add some cool new features. Approx week later we will release 1.4 with lots of bugfixes and cool new stuff.

          takže by mě zajímalo, jestli na konzolích ty náhodné události teda nebudou...
          • Mart9
            Tak pozor, mně se tím patchem naopak dohled na PS4 zvýšil, konečně jsem se mohl začít kochat okolím.
  • VaZqeZ_EU

    Skyshine's Bedlam

    Preview hry Skyshine's Bedlam z kanálu AngryJoeShow s dvěma (celkem jsou tři) vývojáři.
    https://www.youtube.com/watch?v=trGCetL5xaM
  • Hanzales

    System Shock 3 Pre Alpha Gameplay Teaser

    https://youtu.be/aqbDh__FoCU

    Jsem tenhle teaser druhý zbadal až teď a hustý :D To se těším snad víc než na Cyberpunk už jen z nostalgie.

    • drasta

      Snad se to bude hrat lip nez to vypada podle traileru.

      • skaven

        dufam ze nie, vyzera to dobre tak ako to je


  • Miserius

    Analogové páčky na PS4 ovladači DualShock 4 budou z jiného materiálu než u předchozí verze.

    Pokud nebudou diamantový tak mi je to celkem jedno

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit