-
Desura keys
Crystal Story II: H3UDN-DEDHJ-US6LF-V8U4O-ECJ9I
The Race for the White House: QKH2O-NOVIT-SE37C-8RZQ8-R8UQW
Crazy Belts: 5IRJK-DGYW4-51KKX-QJY8N-J8JGV
Plith : 5457P-J5ATB-UWSED-W92NZ-C7QZB
CAFE 0 ~The Drowned Mermaid~ DELUXE: DWTLU-SQWNG-EIFL2-G36D2-5NUWM
Instant Dungeon!: AHZBK-KO596-CQS3O-EMGA9-BIDO0
Chester: L0ERS-5NHYD-404EW-PF7M9-P6GSS
Words for Evil : I4GW7-S4IYP-4SUB4-N1D9T-9J0J7 -
-
chuj1337 *7*
-
-
War Z napadeno hackery, tisíce herních účtů kompromitovány.
Pokud tento brak ještě někdo hraje, měl by si urychleně změnit hesla. více info:
http://forums.playwarz.com/showthread.php?154280-Forum-Update-Forums-are-back-online&p=2243089#post2243089
http://forums.playwarz.com/showthread.php?154399-What-happened-to-the-forums&p=2244837#post2244837
http://forum.ragezone.com/f111/warz-serverfiles-29-03-2013-a-920346/#post7530443 -
PS4 vs. Xbox One
Anketa Amazonu na Facebooku, PS4 vs. Xbox One -
-
http://q3.cz/images/19a3YP2n5_460sa.gif
-
-
Datadisk Cities Skylines: After Dark vyjde 24. září
Vývojáři to dnes oznámili na twitteru včetně ceny, která byla stanovena na $14,99. -
Potvrzeno: Activision vydá v příštím roce nové Call of Duty a Skylanders.
Ano super, všichni děkujem, ale větší radost by mi udělal patch, který by opravil tu úděsnou optimalizaci a bugy v tom vašem díle Ghosts! -
Xbox One nebude od prvního dne podporovat přehrávání 3D Blu-ray.
Nevím no, sice to asi není zásadní, ale Microsoft chtěl dobývat multimediální obýváky ne? -
-
Pořád lepší než nepodporovat MP3 soubory *15*
-
-
vážně se tady najde někdo, kdo si na konzoli pouští mp3? já si tam tedy raději chci pustit ten bluray film...
-
-
no, tak si tam možná nepustíš ani jedno, viz update
-
-
kde tam? jako u jacka chápu, že je mimo a mluví o čemsi, že je vyrovnané (ne, já jsem sem nepřišel srovnávat jednotlivé konzole), ale já mluvím obecně o funkci pouštění si mp3 na televizi přes konzoli. nedokázal jsem si představit, že to někdo dělá. faitheater odepsal, že on, což je víceméně přesně odpověď na mou otázku...
-
-
Jack1947: debatu stáčíš neustále jinam ty, protože nechápeš věci, na které reaguješ... píšeš jen z principu, jako kdybys byl na tom závislý...
-
Nepochopil zjevne, s tim COD uz asi radsi prestaneme, pac ta "pravda" nepravda budiz ten clanek byl trochu mylni ( ty jsi ale psal, jak nezjednanej a furt sis stal za tim ze COD je takove, atp...) Me nemusi zajimat ze te nezajima "launch" stocil si debatu prave jinam, me by nenapadlo ze se z toho stane takova mela jinak kdyz rad uvadis lidi v opak tva osobni vec. To ze ses ptal na Mp3 ze to komu nevadi, respkt odpovedi ses uz dockal... radsi uz to nechame, neklesej na mysli.
-
nekromant33: s tím jackem jsem se v reakci na tebe patrně unáhlil, nelíbilo se mi, že došlo k napsoto zbytečnému stočení diskuze. nechtěl jsem z toho dělat záležitost PS4 vs XONE, ve které se tu pár lidí vyžívá.
-
Jacku, a už ti došlo, že mě nějaký launch vůbec nezajímá a o něm nemluvím? Zajímalo mě pouze, jestli si někdo opravdu pouští mp3 na konzoli (na současné). Není v tom potřeba hledat žádný souboj v tom, která konzole je lepší, zajímala mě pouze ta funkce. To, že se tady někdo takový našel, můj dotaz uspokojilo. Když nevíš, o čem je řeč, tak na příspěvky prosím nereaguj...
tu věc s COD jsi zjevně taky nepochopil. vše se točilo o tom, že ten článek má lživý nadpis a má ho lživý dodnes, protože žádná konkrétní čísla zveřejněna nebyla. tedy tam mi šlo o princip, kdy se jako nadpis použilo provokativní nepodložené tvrzení, což mi připomíná politiku Blesku. o mém pohledu na sérii COD to neříká naprosto nic. žel bohu tohle zjevně nedokážeš pochopit, což ovšem opět není můj problém... -
ucho: Vis ze kdybys mne nezminil, nebudu reagovat... co je vyrovnane ? Ze launch bude v tomhle ohledu stejny u obou konzoli ,50:50 , jestli ti jde o presnou informaci. Nemluv o nemoci, ty zastanci COD obchodni strategie. (nic ve zlem, samozrejmne ) *3*
-
Nemyslím si, že bych to formuloval tak špatně aby se nabízelo nějaký srovnání s jackem, jen jsem špatně pochopil, že ti o to jde obecně a ne o obhajobu ne-podpory mp3 na ps4.
-
a znovu, co je vyrovnané? když se zeptám, jestli si někdo na konzoli pouští mp3 (což může být třeba PS3)? ty jsi nějak postiženej nebo trpíš nějakou nemocí, že máš občas takové mimo příspěvky? někdo něco takového naznačil. jak to tedy s tebou je?
-
Vyrovnane to je, hudbu si nekdo nepousti vubec natoz z konzole. Nevim co na tom nechapes, posledni dobou tve myslenkove pochody jsou takove vice nez zarazejici viz " (ne)Fanboy reakce na COD:Ghosts". *7*
-
-
-
Napriklad ja. Mam NAS a ked uz mam pustene PSko, tak si dost casto pustim mp3ky cez konzolu. Naco zapinat dalsie zariadenie, ked konzola uz bezi?
-
-
takže si kvůli hudbě pouštíš i televizi?
-
-
To je pro hraní na konzoli docela důležitý. Pokud nemáš nějakou spešl.
-
Ano, ked uz mam konzolu+TV zapnute, tak si to tak kludne pustene necham.
-
-
-
Update: Xbox One ani PS4 nebude od prvního dne podporovat přehrávání 3D Blu-ray.
Tak je to vyrovnane, aspon prozatim. *4* Me to je fuk, beztak to nebude na to prizpusobene jako nebyl Xbox360 na DVD filmy, minimalne zvukove to bylo slabe. Mimoto jestli bude prehravat normalni Bluray tak si nemusi nekdo stezovat ani. *3*
-
-
-
Kolik jeste problemu bude, nez vubec bude Launch... *7*
-
-
Gun Homo DLC
http://www.dorkly.com/video/58404/gun-home -
První recenze na W3 venku. Gamepsot 10/10, IGN 9.3, Gameradar 8/10. Uvidíme, recenze neberu moc v potaz u tak velkého RPG, pochybuji, že to mají komplet dohrané.
-
-
ok
-
Na Gamespotu to psal borec, co se zaměřuje jen na fantasy RPG hry a utopil v tom přes 100 hodin.
-
-
jo to je souls fan člověk, ten by měl mít vkus... Takže ta 10 potěšíla.
-
-
-
5 měsíců dovývoje PC verzi Batman: Arkham Knight moc nepomohlo a potýká se snad s ještě více problémy než předtím. Aby toho nebylo málo, Warner Bros pro hraní doporučuje uživatelům Win10 vlastnit stroj s alespoň 12 GB RAM.
https://www.youtube.com/watch?v=QyGnfCWR7Fk *1* -
-
To se moc nepovedlo *7* Mě by víc zajímal originál s CZ titulky.
-
-
https://www.youtube.com/watch?v=qWsh2dMh9Ik asi tě to zas tak moc nezajímá, když je minuta hledání moc *5*
-
-
Dik
-
-
-
-
Sleva na Deus Ex
Deus Ex: Human Revolution (Steamworks) £7.13 (220Kč)
http://www.gamersgate.co.uk/DD-DEHR/deus-ex-human-revolution-
Deus Ex: Human Revolution Augmented Edition (Steamworks) £9.18 (280Kč)
http://www.gamersgate.co.uk/DD-DEHRAE/deus-ex-human-revolution-augmented-edition