Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Metal Gear Solid: Ground Zeroes

    Tak Metal Gear Solid: Ground Zeroes vypada na pekny port. To ukazuje ze ked sa chce tak sa da.

    http://www.dsogaming.com/news/metal-gear-solid-ground-zeroes-60fps-on-mediumhigh-settings-with-gtx660-first-direct-feed-shots/
    http://www.geforce.com/whats-new/guides/metal-gear-solid-v-ground-zeroes-graphics-and-performance-guide
    • tak soucasna krabickova generace je jen vykuchany pc, takze porty urcite budou jednodussi jak v generaci predchozi...
      • No hlavne dobry port je dobry port
      • No áno ... a jako příklady můžeš rovnou uvést jednodušší port zvaný AC: Unity nebo The Crew. *7*
        • No prave proto ze je to jednodussi tak na to kaslou a misto toho aby to aspon nejak resily jak to naportovat jen zmacknou tlacitko kompilovat pro PC a neresi pro jistotu uz vubec nic *1*
  • Litil Divil
    key for Steam (PC):
    F7QQ4-YBTRT-FF5ZL
  • 3 nove obrazky z GTA V
    http://www.rockstargames.com/newswire/article/38221/leisure.html
  • Radkaa

    Her Story

    Ahojky, zkoušel někdo Her Story ? Recenze jsou dobré, ale raději se ptám. *4*
    • ma to dobrou pointu. koukal sem na twitch kde streamer poustel videa ve spravne posloupnosti jak to ma byt. tim v podstate zkazil onen grygaruv zazitek hledani indicii a psani si poznamek, ale na druhou stranu na konci kdyz ti chybi uz jen par slov/videi co nevis tak to je stejne jen tupa hadacka a hledani na blind. ja tusil ze to neni hra pro me a taky sem si to potvrdil. zazitek bych mel asi zezacatku z hledani neznamyho a pak z pointy pokud bych se k ni dostal
    • Chim
      Pokud to chceš hrát, tak se na Letsplay na Hrej zatím určitě nedívej (vypnul jsem to 5 minutách a šel kupovat *4*).

      Něco o tom bylo zmíněno ve Fight clubu, já to mám dohráno a určitě doporučuju. Za 6 euro není co řešit.
      • Radkaa
        Díky.
    • Mart9
      Celkem obsáhle se o tom bavili v posledním Fight Clubu
      • Radkaa
        To nesleduji. *7*
        • Mart9
          No to snad neni pravda! Ptáš se, jestli to někdo nehrál, já ti říkám, že se o tom v posledním Fight Clubu bavili 4 herní odborníci, tak si z toho můžeš udělat názor.
        • Draken69CZ
          Ztráta času, to si to raději zahraj, použij ženské zbraně ať ti to někdo koupí.
      • Draken69CZ
        No to zas byla Grygarovina na eNtou, jak s ním není otec tak plácá jak *12*
    • Draken69CZ
      Na hrej.cz dělali LP se koukni
      • Radkaa
        Chci ze hry vidět co nejméně.
        • Ronox
          Nebo jako Draken počkej až tu někdo bude darovat klíč *1*
          • Draken69CZ
            Né na to zapomeň se tady s nikým nebudu přetahovat o klíče *16*
        • Draken69CZ
          Tak si to zahraj stojí to 6€ to je prd
  • World of Tanks

    Bonusy do World of Tanks: 6JY3-X643-WF3L Zadať na http://www.level.cz/hry/.
  • Amylee.Anderson

    Ricochet 2!

    http://www.youtube.com/watch?v=rHen8KxsXYI&feature=player_embedded#!
    • No to by sice bylo fajn, ale bez jednoduchosti původního Quake enginu to nejspíš nebude tak úžasně rychlé a poměrně těžké na naučení. Ale uvidíme. :)
      • Nevim jestli jsi to pochopil, ale Ricochet 2 je kódové označení pro další Half-Life ;)
        • To doufám že ne, radši bych Ricochet, nehledě na to, jak to bude vypadat ^^
          • Shoř v pekle a po cestě si dej facku...
            • Hm? Protože mě víc baví Ricochet než glorifikovaný Half Life? Ten mě taky baví, ale stovky hodin na něm nahraných nemám.
  • Lukyz

    Spekulace: Fallout 4 Trailer na E3?

    Výtvarník z Mirada Studios si přidal do LinkedIn profilu práci na "Fallout 4 cinematic trailer"

    http://www.videogamer.com/xbox360/fallout_3/news/rumour_bethesda_hires_guillermo_del_toros_production_company_to_create_fallout_4_trailer.html
    • po fiasku se skyrimem a falloutem 3 není o co stát, ale nepochybuju že to tady dostane vysokou znamku a najde si spoustu fanoušku
      • nekromant33
        vysoké známky v recenzích a spousta fanoušků = fiasko

        každý den se naučím něco nového
  • Left 4 Dead 2 dneska za "pusu" :) 3,49€

    Víc k tomu ani psát nemusím :)
  • Lukass

    Mount & Blade II: Bannerlord

    Nevim jestli to tady bylo ale tohle je bomba *14*
    https://www.youtube.com/watch?v=iObwq1WaxQ8
  • Humanity Asset
    key for Steam (PC):
    34WR6-IBG3W-94PIN
    • diky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit