-
Saints Row 3 (Steam verze)
na GMG je Saints Row 3 za 10 dolarů. když použijete kód GMG25-1BW0K-K1A3G (těžko říct, jak dlouho bude ten voucher fungovat, už by asi fungovat neměl...), cena je 7,5 dolaru. 150,- je pěkná cena. (a pokud někdo sbíráte hry zdarma, slevu bez problému zvětšíte). já se dostal na 4 dolary :) -
H1Z1
Tohle video je příkladem toho proč by stále nestabilní hra neměla mít in-game obchod: https://www.youtube.com/watch?v=y5r0t8HHoWk -
Je to hezké nakupovat si hry v tom letním sale na Steamu a přitom zjišťovat, že jsem si ještě nestihnul zahrát některý hry, který jsem si koupil v loňskym letním sale.
-
-
Občas mám pocit, že pro některý lidi je hraní her právě v podobě nakupovaní ve slevách, hra jako taková jde do ústraní.
-
http://youtu.be/0RG6qAWHsoY?t=39s
-
-
Nový Labůžo s Andrejem
https://www.youtube.com/watch?v=H_DWYcvdCkU -
-
Supr.
Snad tam někdy dorazí i Karel Drda. *3*
-
-
Naughty Dog se chvástá, že z konzole PS3 vyždíme titulem The Last of Us všechnu sílu.
Tomu věřim... A ne když to tvrdí EA o Crysis 2 a pak 3 a vypadá to, že mi televizi někdo polil bahnem když hraju... -
dorkly.com
Malej forek z dorkly.com, bum je, nerdy.
http://1.media.dorkly.cvcdn.com/37/94/c5817d6dc2d8866146dac2ccc7cab713-eas-reponse-to-being-named-the-worst-company-in-america.jpg -
-
(nemám páru, jak se tu vkládaj odkazy, takže musíte ručně)
-
-
Musíš se registrovat.
-
-
-
Sony vydává speciální PhatomPain edice svých Xperií a Walkmanů
A o žádný lidovky rozhodně nejde *1* -
-
Prý walkman, vždyť to je normální empétrojka *1*
-
-
Teď nevím jestli máte p*del ze mě nebo ze Sony, ale jejich hudení přehrávače ala iPod se fakt jmenují Walkman! *1*
-
-
No ze Sony *1*
Btw divím se, že Ti ještě Tiscali nenabídlo nějakou oficiální spoluúčast na bleskovkách - ne, že by to stávající bleskař flákal (poslední dny paráda, Bůh mu žehnej), ale Ty to tady taky pravidelně pěkně zásobuješ.
-
-
Taky si řikám... no spíš MP4tka ono to je jen označení od dob Sony "walkman" erricssonů. *3* Snad zmate no...
-
-
Hra na mobil bude ? taky *2*
-
-
Firmě Microsoft pravděpodobně unikla hratelná verze hry Halo 4.
Ne pravděpodobně, ale určitě..před chvíli sem to pařil u souseda.... *8* -
MGSV-Steam
http://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s--Zl8lE1Fk--/duvytzoojxe4anuqa3tz.png -
COD: Ghosts
Tak už vyšlo asi z warezový verze první max settings video http://youtu.be/u8LU5sQXcT4 .. já nevím, ale to v IW neumí správně zabalit soubory, že to je tak obří oproti BF4 a přitom to nedosahuje takových produkčních hodnot? -
-
Grafický posun tam je, ale když to srovnám s Bf4, tak je to hrozné.
-
Mě by zajímalo kolik to sežere RAM když to chce 6 GB jako minimum.
-
-
Jsou to kecy. Prý něco pod 2 GB. Někde jsem to zrovna četl.
-
Je to nesmysl, dnesni hry tak tak vyuzijou 50% z 8gb... ani ne. Ja jsem spise zvedavej kam to naladuju kdyz s BF jsem to mel na "hrane".
-
To bude taky podle mě nějaká chyba buď programátorská lenost nebo nějaká rádoby ochrana jako svýho času ochrany, který zabíraly tunu místa na hře, aby to lidi nebavilo stahovat.
-
-
Skube se to tedy hezky... uz se tesim az to budu hrat na me "plecce". *15* Zda se mi nebo grafika ma takove hezci textury... pripomina mi trochu vykradani bf ale jenom trochu.
-
-
K tomu se nevyjadřuju, protože nevím na čem hraje a jakým softem nahrává. Některý žerou moc výkonu. No jsem na to zvědavej až se sjednotí recenze po zítřku, protože ikdyž nemám MW2 sérii rád, tak bych si na druhou stránku přál nějakou zábavnou AAA střílečku.
-
-