Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho

    Saints Row 3 (Steam verze)

    na GMG je Saints Row 3 za 10 dolarů. když použijete kód GMG25-1BW0K-K1A3G (těžko říct, jak dlouho bude ten voucher fungovat, už by asi fungovat neměl...), cena je 7,5 dolaru. 150,- je pěkná cena. (a pokud někdo sbíráte hry zdarma, slevu bez problému zvětšíte). já se dostal na 4 dolary :)
  • H1Z1

    Tohle video je příkladem toho proč by stále nestabilní hra neměla mít in-game obchod: https://www.youtube.com/watch?v=y5r0t8HHoWk
  • Je to hezké nakupovat si hry v tom letním sale na Steamu a přitom zjišťovat, že jsem si ještě nestihnul zahrát některý hry, který jsem si koupil v loňskym letním sale.
    • frag.ment
      Občas mám pocit, že pro některý lidi je hraní her právě v podobě nakupovaní ve slevách, hra jako taková jde do ústraní.
    • ringmancz
      http://youtu.be/0RG6qAWHsoY?t=39s
  • Nový Labůžo s Andrejem

    https://www.youtube.com/watch?v=H_DWYcvdCkU
    • Keyz
      Supr.

      Snad tam někdy dorazí i Karel Drda. *3*
  • Naughty Dog se chvástá, že z konzole PS3 vyždíme titulem The Last of Us všechnu sílu.

    Tomu věřim... A ne když to tvrdí EA o Crysis 2 a pak 3 a vypadá to, že mi televizi někdo polil bahnem když hraju...
  • dorkly.com

    Malej forek z dorkly.com, bum je, nerdy.
    http://1.media.dorkly.cvcdn.com/37/94/c5817d6dc2d8866146dac2ccc7cab713-eas-reponse-to-being-named-the-worst-company-in-america.jpg
    • (nemám páru, jak se tu vkládaj odkazy, takže musíte ručně)
  • Lukyz

    Sony vydává speciální PhatomPain edice svých Xperií a Walkmanů

    A o žádný lidovky rozhodně nejde *1*
    • Tilwaen
      Prý walkman, vždyť to je normální empétrojka *1*
      • Lukyz
        Teď nevím jestli máte p*del ze mě nebo ze Sony, ale jejich hudení přehrávače ala iPod se fakt jmenují Walkman! *1*
        • Tilwaen
          No ze Sony *1*

          Btw divím se, že Ti ještě Tiscali nenabídlo nějakou oficiální spoluúčast na bleskovkách - ne, že by to stávající bleskař flákal (poslední dny paráda, Bůh mu žehnej), ale Ty to tady taky pravidelně pěkně zásobuješ.
      • Jack1947
        Taky si řikám... no spíš MP4tka ono to je jen označení od dob Sony "walkman" erricssonů. *3* Snad zmate no...
    • Jack1947
      Hra na mobil bude ? taky *2*
  • Odulin

    Firmě Microsoft pravděpodobně unikla hratelná verze hry Halo 4.

    Ne pravděpodobně, ale určitě..před chvíli sem to pařil u souseda.... *8*
  • prudislav

    MGSV-Steam

    http://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s--Zl8lE1Fk--/duvytzoojxe4anuqa3tz.png
  • Ronox

    COD: Ghosts

    Tak už vyšlo asi z warezový verze první max settings video http://youtu.be/u8LU5sQXcT4 .. já nevím, ale to v IW neumí správně zabalit soubory, že to je tak obří oproti BF4 a přitom to nedosahuje takových produkčních hodnot?
    • Veskoslav
      Grafický posun tam je, ale když to srovnám s Bf4, tak je to hrozné.
    • Keyz
      Mě by zajímalo kolik to sežere RAM když to chce 6 GB jako minimum.
      • Mahcake
        Jsou to kecy. Prý něco pod 2 GB. Někde jsem to zrovna četl.
      • Jack1947
        Je to nesmysl, dnesni hry tak tak vyuzijou 50% z 8gb... ani ne. Ja jsem spise zvedavej kam to naladuju kdyz s BF jsem to mel na "hrane".
      • Ronox
        To bude taky podle mě nějaká chyba buď programátorská lenost nebo nějaká rádoby ochrana jako svýho času ochrany, který zabíraly tunu místa na hře, aby to lidi nebavilo stahovat.
    • Jack1947
      Skube se to tedy hezky... uz se tesim az to budu hrat na me "plecce". *15* Zda se mi nebo grafika ma takove hezci textury... pripomina mi trochu vykradani bf ale jenom trochu.
      • Ronox
        K tomu se nevyjadřuju, protože nevím na čem hraje a jakým softem nahrává. Některý žerou moc výkonu. No jsem na to zvědavej až se sjednotí recenze po zítřku, protože ikdyž nemám MW2 sérii rád, tak bych si na druhou stránku přál nějakou zábavnou AAA střílečku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit