-
Silvestr
Koukám že na games silvestrovský program zajišťuje LV a jeho naprosto ověřené bludy a mýty včele s jeho hloupostí, už jsem se bál že bude nuda *15* -
-
Nezáviď. Jsme na bytě s Lukassem, hrajeme a jíme u toho chlebíčky. Noc bude dlouhá.
-
-
Tak nezapomeňte kluci na ochranu *3*
-
-
Neboj, máme oba ESET.
-
-
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/1c/2a/3e/1c2a3e0ab0801996580242f90bf2cb79.jpg
-
ASSET, ne?
-
-
-
-
-
Undying na Gog.com
Na GOG.com dneska vyšlo Clive Barker's Undying, podle mnohých (včetně mě) jeden z nejlepších herních hororů vůbec. Za mrzkých 6 dolarů jednoznačně doporučuju. -
-
mal som tu hru rad, az na wtf zaverecneho bossa..na ostrovceku.. :)
-
-
ten GOG mě asi zrujnuje :D takový super hry za takovej peníz!!! *1*
-
-
kdyby se tam tak objevila Septera Core :)
-
-
však tam byla. lidi, však seznam těch her, co tam je, byl a bude je známej. já tam Septera Core sebral zadarmo.
-
-
a podělíš se snáma o ten seznam? *3*
-
-
a napadlo vás se podívat do diskuze k té akci? vždyť se to tam řeší už několik dní. v akci je 101 her, točí se 3x, teď už jede třetí kolo. postupně v těch kolech zvyšovali počet kusů. tedy například v prvním se dávalo hry x 200 kusů, ve druhém kole 400 kusů a teď ve třetím 600 kusů. první kolo bylo logicky nejrychlejší a tak se všechny hry prostřídaly za pár hodin. každých zhruba 4-5 her se dává hra zdarma (tedy vždy je možnost ty hry ze 101 her získat i zdarma, ale to se tam objeví ani ne na sekundu a je to hned pryč, takže je skoro nemožné nějakou hru zdarma získat. já získal 3 a ostatní bez šance). odkaz na ten seznam her jsem dával i do článku tady na games, každopádně přímo na fórech GOGu budou mít teď aktuálnější informace. pořadí her je náhodné, ale občas jde vysledovat shluky po pár kusech, které se v prvním a druhém kole opakovaly, takže se může podařit odhadnout, co bude dál. já už to nemusím sledovat (výhoda toho rychlýho prvního kola).
pro lidi líný hledat, zde je výpis prvního kola (pořadí v dalších kolech je jiné):
http://www.reddit.com/r/GameDeals/comments/1qjevg/gog_fall_insomnia_megathread_limited_quantity
jestli chcete zjistit, co za hry ještě ve 3. kole nebyly, najdete to jistě na fóru GOGu. už jich počítám moc nebude...
to mi připomíná: mám na GOG gifty, 2x Torchlight a 1x Miasmata... je tu nějaký zájemce, který má o nějakou z těch her opravdový zájem? (tedy že ji chce hrát, ne si ji jen předat do knihovničky, protože to někdo dává zdarma...)
-
-
-
-
Mně to povídej. 3 kila v háji a ještě čekám, co budou mít za hry. Taky budou slevy na STEAMU... Už jsem jak ty důchodci v supermarketu. *1*
-
-
Tak co, myslite si, ze nam Valve da pod stromecek HL3? *1*
-
-
Díky!... Jen tak se tu mrknu, zjistím že jsem se vyplnul z gogu, tak tam zajdu a musím zase něco kupovat ;D :|
-
-
Opposing force Source: Greenlight
I přes technické potíže se Steamem se nakonec vše podařilo. Díky za případné hlasy a pokud by Vás projekt zajímal, pár vývojářů včetně mě jsme k dispozici na chatu ve Steam skupině (link je na Greenlight profilu)
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=133377565&searchtext=operation+black+mesa -
Akce
kdo nemá ani jednu hru, cena pěkná...
http://www.gamefly.co.uk/Download-2K-Action-Bundle/5006214/ -
-
diky za tip
-
herdek zapomněl jsem zmínit, že s kódem GFDJUN20UK ještě dostanete 20% slevu...
-
jen kvuli spec ops se vyplati
-
-
Nordic vydal naprosto bez oznámení nový datadisk k deset let starému Titan Questu. Pokud už máte dohraný Ashes of Malmouth tak je to docela příjemný nášup.
http://store.steampowered.com/app/741350/Titan_Quest_Ragnark/ -
-
Je sranda že DLC stojí víc než samotná hra :D, chápu že je to kvůli těm deseti letům
edit: 11 letům -
Ty jo, jde to hrat bez puvodni hry? Mam na steamu tu vylepsenou edici, ale nemam ji nainstalovanou
-
-
Scéna z reálného života, která je jak vystřižená z GTA (doplněna o HUD ze hry).
tak to je husty i bez hudu -
Řecko bude soudit české vývojáře za špionáž.
Tak 4 roky stará kauza bohužel nekončí, řecké úřady hrozí klukům z Bohemky odnětím svobody až na 20 let !?!
Já opravdu nestačím žasnout, co všechno je dnes možný a kam se sakra poděl zdravý rozum *13* -
-
Když bude nejhůř, tak koupíme Řecko za 1 euro a balíček bonbónů
-
-
Bleskař nám umřel, nebo co?
-
-
Asi truchlí nad smrtí Robina Williamse *13*
-
-
Jako je ho škoda, ale že bych to musel řešit.. Rozhodl se sám, zbabělec. Ale jestli měl rakovinu nebo nějaký takový svinstvo a nešlo to léčit, tak se mu nedivím. A deprese taky není žádná sranda..
-
-
Trochu ucty, mně to celkem zasáhlo čekal bych kohokoli staršího ale zrovna tohohle komika? R.i.P. (snad najde lepší místo na spočinutí).
-
Tak je to zbabělec, nebo se mu nedivíš.Nemusíš to řešit ale řešíš... Si protiřečíš jako Jack. Každý může naložit s vlastním životem jak chce. A to že byl celebrita neznamená, že můžeš soudit situaci ve které byl...
-
-
Zelda ztratila otce (dcera Robina je Zelda)
-
Plot twist: bleskař byl Robin Williams
-
-
-
konečne !!!
http://eu.battle.net/en/int?r=hearthstone
už aj na iPade *15*