-
Příští Call of Duty od Sledgehammer bude podle vývojářů hrou s průměrným hodnocením min....
Vzpomínám na staré dobré časy, kdy hodnocení >90 bylo jak šafránu a hry se díky tomu daly opravdu kvalitativně rozlišovat. Co se tak pamatuju, tak ve starém Score dal Anastasov 94% System Shocku - a to bylo tehdy široko daleko nejvyšší hodnocení. 50% by měl být průměr - zkrátka hra ani špatná, ani dobrá - a takových je dnes řekl bych většina. Hra nad 80% by měla být řemeslně dokonalá a nad 90 by měla být revoluční. Každé další procento navíc by mělo být vyvažováno zlatem. Ale nedělám si iluze o současné "nezávislé" herní novinařině, vsadím se, že nezanedbatelnou část rozpočtu hry slouží k podmáznutí recenzenta. -
-
Ale ono to bylo vždycky. Stačí se podívat na recenze 5 a víc roků zpátky. Tehdy recenzent zkritizoval hru až běda, ale na konci článku většinou nebylo nižší hodnocení než 7/10.
-
-
Příští Call of Duty od Sledgehammer bude podle vývojářů hrou s průměrným hodnocením min....
ono už to trvá déle jak pět let *3*
-
-
-
Doporučuju navštívit Amazon, jsou tam moc zajímavý slevy na hry.
-
-
a ti co se nevyznaj na amazonu muzou hledat nabidku zde http://kotaku.com/valentines-day-game-sales-new-titanfall-pre-order-opt-1522928559
-
-
real life Mirror's Edge
https://www.youtube.com/watch?v=FBGDPOU8-zQ -
-
Pěkné, do vínku dávám podobné video, již v minulosti v bleskovkách postované:
http://youtu.be/j-mEnMMmSrQ -
Byl by to býval parádní film v tomhle duchu už jsem viděl trailer na jeden ruskej. Ten byl taky v podobném stylu jen více akční.
-
-
Hardcore?
-
-
Nevím... jméno si moc nepamatuji ale vypadalo to parádně přirozeně jak hra... jasně ten rychlý pohyb a houpání kamery ale jinak ok.
-
-
https://www.youtube.com/watch?v=UMnURHXFhuE
-
-
-
-
Ja tyhle lidi obdivuju. Jen si rikam, co na to jejich klouby za takových 10-15 let. Jinak ale typek hodne sikovnej.
-
-
Crytek se podle šéfa Microsoftu zamiloval do Kinectu.
To je paráda, celej kvájtek si projíždí anus kinectem. -
Majitelé Xbox One se zlatým Xbox Live členstvím budou mít přístup ke službě Games for Gold, která nabízí...
Jen aby to byly lepší hry než doposavaď (AC2, Magic The Gathering???)... To je jedna z mála věcí který jim nebude mít nikdo za zlý že okoukali -
humble bundle do zajtrajšieho večera (do piatku 23.3.2018) rozdáva F1 2015
-
Age of Wonders je zpátky (3. díl od vývojářů Overlorda)
http://www.eurogamer.net/articles/2013-02-06-overlord-dev-bringing-age-of-wonders-back-this-year -
-
trailer: http://www.youtube.com/watch?v=IgAdu_9bcXc
-
-
Assassin's Creed Valhalla ani další nadcházející hry od Ubisoftu nebudou mít podle českého vydavatele Conquest českou lokalizaci. Důvodem jsou dlouhodobě nízká prodejní čísla.
Tak to jim ještě klesnou :) (y) tak se to dělá!
-
-
Na Steamu právě probíhá velká sleva vydavatele Paradox (Crusader Kings II, Hearts of Iron IV a další).
Tak zrovna tady na tom ve výsledku vydělají. Pokud je překlad stojí víc než prodají v CZ.
-
Typickej čechoun docela zklamání Johnny 😬
-
-
ale houby, mě angličtina nedělá problémy, jen znám dost lidí kteří si hru nekoupí pokud neni v čestine
-
-
-
napadlo mě dá se třeba ty texty modovat, že by jsme se zas vrátili k fanouškovským překladům
-
-
Už jsem někde zaznamenal, že ohlásili fan. překlad.
-
-
Jednak si to UBI umí moc dobře spočítat, pak můžete akorát poděkovat Jackovi a jemu podobným 😉
-
Ale neklesnou. Lidi to stejně koupi a aspoň se trochu naučí anglicky.
-
-
Pozor!! Beyond two Souls
Bude obsahovat CZ titulky!!!! Zda se, ze s The Last of Us se hnuly ledy *14* -
-
Tyjo, paráda že začinaj delat cestiny, me je to docela šumák ale spousta lidí mela jako vymluvu k NEkoupení PSka ze ty hlavni hry nejsou cesky, ted uz je cesky docela dost velkych her... Palec nahoru :)
-
No tak super! Sice asi jako jeden z mála mám z této hry zatím trošku rozporuplné pocity, ale čím víc počeštěných her, tím lépe.
-
-
Troch srandy na oblíbený trailer Dead Island.
http://www.youtube.com/watch?v=YQ5c9BzohM4 -
-
Guerilla Games chystá do Killzone 3 přidat více možností pro nastavení online hry k obrazu svému.
tvl ten text :D -
more to je tak depresívne ....
-