Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Příští Call of Duty od Sledgehammer bude podle vývojářů hrou s průměrným hodnocením min....

    Vzpomínám na staré dobré časy, kdy hodnocení >90 bylo jak šafránu a hry se díky tomu daly opravdu kvalitativně rozlišovat. Co se tak pamatuju, tak ve starém Score dal Anastasov 94% System Shocku - a to bylo tehdy široko daleko nejvyšší hodnocení. 50% by měl být průměr - zkrátka hra ani špatná, ani dobrá - a takových je dnes řekl bych většina. Hra nad 80% by měla být řemeslně dokonalá a nad 90 by měla být revoluční. Každé další procento navíc by mělo být vyvažováno zlatem. Ale nedělám si iluze o současné "nezávislé" herní novinařině, vsadím se, že nezanedbatelnou část rozpočtu hry slouží k podmáznutí recenzenta.
    • Ale ono to bylo vždycky. Stačí se podívat na recenze 5 a víc roků zpátky. Tehdy recenzent zkritizoval hru až běda, ale na konci článku většinou nebylo nižší hodnocení než 7/10.
      • smejki

        Příští Call of Duty od Sledgehammer bude podle vývojářů hrou s průměrným hodnocením min....

        ono už to trvá déle jak pět let *3*
  • Kozy
    Doporučuju navštívit Amazon, jsou tam moc zajímavý slevy na hry.
    • a ti co se nevyznaj na amazonu muzou hledat nabidku zde http://kotaku.com/valentines-day-game-sales-new-titanfall-pre-order-opt-1522928559
  • ringmancz

    real life Mirror's Edge

    https://www.youtube.com/watch?v=FBGDPOU8-zQ
    • braveman
      Pěkné, do vínku dávám podobné video, již v minulosti v bleskovkách postované:
      http://youtu.be/j-mEnMMmSrQ
    • Jack1947
      Byl by to býval parádní film v tomhle duchu už jsem viděl trailer na jeden ruskej. Ten byl taky v podobném stylu jen více akční.
      • SalemCZ
        Hardcore?
        • Jack1947
          Nevím... jméno si moc nepamatuji ale vypadalo to parádně přirozeně jak hra... jasně ten rychlý pohyb a houpání kamery ale jinak ok.
          • SalemCZ
            https://www.youtube.com/watch?v=UMnURHXFhuE
    • Ja tyhle lidi obdivuju. Jen si rikam, co na to jejich klouby za takových 10-15 let. Jinak ale typek hodne sikovnej.
  • Crytek se podle šéfa Microsoftu zamiloval do Kinectu.

    To je paráda, celej kvájtek si projíždí anus kinectem.
  • Miserius

    Majitelé Xbox One se zlatým Xbox Live členstvím budou mít přístup ke službě Games for Gold, která nabízí...

    Jen aby to byly lepší hry než doposavaď (AC2, Magic The Gathering???)... To je jedna z mála věcí který jim nebude mít nikdo za zlý že okoukali
  • humble bundle do zajtrajšieho večera (do piatku 23.3.2018) rozdáva F1 2015
  • prudislav

    Age of Wonders je zpátky (3. díl od vývojářů Overlorda)

    http://www.eurogamer.net/articles/2013-02-06-overlord-dev-bringing-age-of-wonders-back-this-year
    • prudislav
      trailer: http://www.youtube.com/watch?v=IgAdu_9bcXc
  • Johnny

    Assassin's Creed Valhalla ani další nadcházející hry od Ubisoftu nebudou mít podle českého vydavatele Conquest českou lokalizaci. Důvodem jsou dlouhodobě nízká prodejní čísla.

    Tak to jim ještě klesnou :) (y) tak se to dělá!

    • Na Steamu právě probíhá velká sleva vydavatele Paradox (Crusader Kings II, Hearts of Iron IV a další).

      Tak zrovna tady na tom ve výsledku vydělají. Pokud je překlad stojí víc než prodají v CZ.

    • Jack1947

      Typickej čechoun docela zklamání Johnny 😬

      • Johnny

        ale houby, mě angličtina nedělá problémy, jen znám dost lidí kteří si hru nekoupí pokud neni v čestine

    • SalemCZ

      napadlo mě dá se třeba ty texty modovat, že by jsme se zas vrátili k fanouškovským překladům 

      • Inquisitor

        Už jsem někde zaznamenal, že ohlásili fan. překlad.

    • Lukyz

      Jednak si to UBI umí moc dobře spočítat, pak můžete akorát poděkovat Jackovi a jemu podobným 😉

    • SalemCZ

      už je petice, zajímalo by mě kdy naposledy nějaká petice pomohla s lokalizací change.org

    • x_ander

      Ale neklesnou. Lidi to stejně koupi a aspoň se trochu naučí anglicky. 

  • God-of-War

    Pozor!! Beyond two Souls

    Bude obsahovat CZ titulky!!!! Zda se, ze s The Last of Us se hnuly ledy *14*
    • Miserius
      Tyjo, paráda že začinaj delat cestiny, me je to docela šumák ale spousta lidí mela jako vymluvu k NEkoupení PSka ze ty hlavni hry nejsou cesky, ted uz je cesky docela dost velkych her... Palec nahoru :)
    • frag.ment
      No tak super! Sice asi jako jeden z mála mám z této hry zatím trošku rozporuplné pocity, ale čím víc počeštěných her, tím lépe.
  • RakeW

    Troch srandy na oblíbený trailer Dead Island.

    http://www.youtube.com/watch?v=YQ5c9BzohM4
    • Guerilla Games chystá do Killzone 3 přidat více možností pro nastavení online hry k obrazu svému.

      tvl ten text :D
    • oin.odin
      more to je tak depresívne ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit